reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Strasznie obawialam sie reakcji rodzicow ale przyjeli to bardzo ciepło :) cały czas mnie wspieraja :) w szkole tez nie mialam zadnych trudnosci az sama sie dziwie :)
Mysle ze jestem gotowa na dziecko i bede sie nim opiekowala jak najlepiej tylko potrafie :)
tylko mam ten mały problem z rozmiarem :(
 
mała.mama jaki ze masz mały biust nie jedna z małym biustem karmiła i wykarmiła swoje dziecko... wszystko zalezy od tego czy bedziesz miec pokarm czy nie... albo czy bedziesz wytrwała, rozmiar nie gra roli zreszta dałam ci linka podpytaj innych powiedza ci to samo
 
O ile sam maly biust to nie taki problem to klopotliwy dla dziecka moze byc rozmiar sutka :( nie chodzi mi bynajmniej o to ze jest wklesły ale nawet kiedy jest pobudzony to jest po prostu za mały :(

Zagubiona tak mi jest przykro z powodu twojej sytuacji :( nawet nie wiem jak moge Cie pocieszyc :(
 
O ile sam maly biust to nie taki problem to klopotliwy dla dziecka moze byc rozmiar sutka :( nie chodzi mi bynajmniej o to ze jest wklesły ale nawet kiedy jest pobudzony to jest po prostu za mały :(

Zagubiona tak mi jest przykro z powodu twojej sytuacji :( nawet nie wiem jak moge Cie pocieszyc :(

Ale to że masz małe sutki wcale nie znaczy że maleństwu to ma przeszkadzać..... pozatym dziecko nie bedzie do ust samego sutka tylko całą brodawkę
 
reklama
Do góry