reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Co do siary to mnie troche wyciekała ale nie bardzo jednak nie miałam jakiejs strasznej potrzeby usówania jej jesli was boli to zapytajcie gina mnie bolały piersi na poczatku ciazy potem to luzik:-)

edit Dziewczyny są takie specjalne wkładki laktacyjen:-0 mnie pomagały z tym ze jak pisze nie miałam duzego wycieku... ale zawsze mozna je czesto wymieniac:-) Wszyscy sie smiali ze podpaski na biust juz wynaleźli. I co najlepsze nie miałam problemu z pobrudzonymi bluzkami
 
reklama
ixidixi - super wygladasz widzialam wczesniejsze foty! aa i brzuszek jak na 22 t.c duzy mi dopiero wyszedł w 26
:)
aa powiedz jak z tymi zaparciami bylas wtedy u lekarza i w ogole juz lepiej ??

malamama? na kiedy masz termin?? ja mialam na 26 lipca :) a urodzilam 16 lipca jutro mój okruszek skonczy rok a dzis zaczał chodzic :)Zobacz załącznik 264895o to i on P1080528.JPGa to ja :)
 
adddaaa mam na 31 lipca ale pewnie bede miala jakies obsuniecie w terminie :) dobrze ze akurat sa wakacje to nie mam tylu spraw na glowie i mam duzo wolnego czasu :)
a to jestem szczesliwa ja :)
267869e772f61b89med.jpeg
 
mała.mama a to na dniach możesz mieć niespodziankę ze sobą:-) ładnie wygladasz ile przytyłas?
addaaa Gratuluje pierwszych kroczków:-) slicznego masz synka i ty równiez pięknie wyglądasz:-)
 
przytyłam 15 kg :) nie odmawiam sobie niczego teraz i jem to na co tylko mam ochote :)
a brzusio mam taki chyba przecietny :) nie jest az taki duzy :)

i z chlopakiem nie bede mieszkac (przynajmniej narazie) ale mieszkamy bardzo blisko siebie :)
 
Paulla20 hm mysle że mozna mówic o róznych skórczach np napinanie brzucha i twardnienie nie koniecznie bolesne i takie krzyzowe, ale w sumie ja ci nie bardzo pomoge bo miałam tylko kilka takich po wysiłku bardziej takie kłucia. a tobie chodzi o porodowe czy ogólnie?
 
addaaa :-) A no brzuch mam ogromny.. juz mi przybyło 35 cm w pasie i obecnie mam 95:zawstydzona/y:

A co do tych zaparć.. pomogło odstawienie żelaza na jakiś czas.. a ten ból który czułam, myślałam, że to jelita ale okazało sie, że wątroba po tak dużych ilościach żelaza się zbuntowała.
Teraz jest okej :) jem błonnik, pije activie i dziennie chodze do kibelka:-D
 
reklama
umi Tzn o te takie pierwsze. Wieczorami mam taki nabrzmiały brzuch i odnosze wtedy wrazenie jakby miał mi zaraz peknac, czuje sie wtedy taka ciezka jakbym wazyła ze 100 kg. No i ogolnie myslałam ze to od tego ze w ciagu dnia po prostu duzo zjadłm a dzis dowiedziałam sie ze to moga byc skurcze.... Troche mnie to zdziwiło... Czy to naprawde moga byc skurcze? Nie jest za wczesnie? I czy to nic złego?
 
Do góry