reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

mała.mama byłaś już u gina? jesli byłas zapewne badał ci piersi jesli nic nie powiedział to znaczy ze nie bedzie problemu z karmieniem, oczywiscie jesli chodzi o biust bo za pokarm nie zagwarantują
 
reklama
mala.mama ja słyszałam ze jak jakas kobieta ma małe sutki to powinna po prostu je sobie masowac i podobno to pomaga. Ale nie wiem ile w tym prawdy :-)

zagubiona Domyslam sie jak musi byc ci ciezko ale mysle ze w takiej sytuacji po prostu nie mozesz byc teraz sama...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
umi2 u giekologa oczywiscie byłam :) sama byla srednio przychylna mojej decyzji o ciązy w tym wieku :crazy: powiedziala ze trudno jej okreslic czy dziecko bedzie miec problemy z pobieraniem mleka czy nie, a ja wiem ze tak mowila bo nie chciala mowic prawdy :-(

Paulla20 mam jeszcze pare tygodni to zawsze warto sprobowac :) oby tez nie bylo za pozno:-( troche tez boje sie manipulowac przy piersiach bo podobno nie powinno sie w ogole usuwac siary z nich ..
 
Paulla20 przeczytaj https://www.babyboom.pl/forum/mlodz...-f236/jestes-nowa-przeczytaj-regulamin-22120/ 4 pauza... Kilka razy juz łaczyłam twoje posty i pisałam upomnienie ale widze znowu... nie jestem upierdliwa ale wszyscy przestrzegamy zasad ciebie tez o to prosze
mała.mama hm... ile masz lat? poza tym lekarz ma obowiązek powiedzenia tego co myli wiec jesli nie stwierdziła ze bedą kłopoty to po prostu nie była pewna i moze byc ok
 
zagubiona no przykro mi bardzo! ale jeszcze kiedys do Ciebie Twój aniołek wróci! bo przeciez on zmienil date przyjscia na swiat!!
pytalas o narkoze, spokojnie to nic nie boli ja tez bylam lyzeczkowana ale po porodzie bo mi zostawili kawalek łozyska, nic nie bedziesz pamietala bo bedziesz spała, to trwa jakies 15 min, bedzie przy tobie gin pielegniarka i anestezjolog, głowa do góry, jeszcze bedziesz miala swojego dzidziusia! trzymaj się !! buziaki

małamama! bron Boże nie rób nic przy piersiach!!!!!!!!! bo to moze powodowac skurcze, i przed wczesny porod, a co do karmienia nie bój się pielgiarki ci pomogą, poza tym sutek tak jakby wyciaga się bedzie dobrze zobaczysz, poza tym prawie w kazdym szpitalu czy przychodni jest doradca laktacyjna oni ci pomogą!!!
 
Ostatnia edycja:
mala.mama co do tej siary to niestety nie mam pojecia ale mam nadzieje ze zaraz wypowie sie na tan temat któras z obecnych juz doswiadczonych tu mam :-) bo ja rowniez ciekawa jestem :-)
umi spokojnie bez nerwów... nawet nie byłam swiadoma ze robie cos zle...
 
Ostatnia edycja:
no tak ale jak się w szpitalu dobrze nauczysz to w domu nie bedzie problemu, poza tym potem przyjdzie pielegniarka srodowiskowa i tak bedzie sprawdzala jak sobie radzisz z karmieniem i jak coś też Ci podpowie co i jak!,
a jak nie to ewentualnie bedziesz mogla sciagac pokarm i karmic malego z butli, warto wtedy zainwestowac w dobry laktator
 
Doberek..


Rany, jak gorąco!!:wściekła/y: Ja chce deeeszcz i buurze i żeby było chłodniej..
Co do tej siary, to też bym cosik chciała wiedzieć.. Ja mam tak, że jak jest mi np. zimno i sutki mi mimowolnie zaczynają sterczeć:zawstydzona/y: to tak strasznie mnie bolą.. a potem mam mega wyciek siary... W hiszpanii na plaży, po wejściu do wody i przetrzymania bólu stuków.. zastanawiałam sie co mi tak ciepło w staniku:-D a tam normalnie mleczarnia..
Czyli tam samej nie powinno sie jej pozbywac?

a to my dzisiaj rano:;-)
Zobacz załącznik 264893Zobacz załącznik 264894
 
reklama
ixidixi ja tez tak zawsze mam ;) od zimnej wody albo zimnego powietrza tez mi zaczynaja twardniec i sterczec i to jest chyba calkowicie normalne :)
Mi tez czasami zdaza sie ze odrobina siary wycieka (zwykle rano) ale nie przejmuje sie tym tylko wrzucam bluzki do prania :)
adddaaa wiem ze moge mleko sciagac i podawac w butelce ale bardzo chce zeby Kubus ssal prosto z mojej piersi a nie plastikowych butelek :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry