reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

no pewnie ;) czemuby nie :)

nie stresuj sie kochana, Anglia to nie koniec swiata, samolotem masz 2 h do PL :)
nie bedzie tak zle , mowie Ci, glowa do gory hehe :)

a angielski w miare umiesz czy nie bardzo???

artystka92 pieknie wygladasz ;) az ladniej ode mnie hahahah :D
a jaki sliczny Twoj bobas!
hej kingusia masz gg ? jak mozesz to wyslij napriv bo mam kilka pytan

Witam wszystkie Mamy:p ja urodzilam zuzke w wieku 21 lat. jestem mloda ale za to jak bardzo szczesliwa mama. uwazam ze w tym wieku dobrze jest zostac mama:p dla mnie to najlepszy moment na dzidziusia:p
witam
 
reklama
pata142 witaj, witaj ;)) ja również uważam ze wiek a macierzyństwo to dwie różne sprawy ;))

patrycja9009 dobrze że już dojechaliście i wszystko ok. Sebus pewnie zachwycony z upału ze moze korzystac co ? ;D
ja musze siedziec w ten upał w domu i do wyboru mam albo 30 stopni i męczarnia albo basen. ale wiadomo ze w zimnej wodzie tak dlugo nie posiedze bo Adaś zaczyna protestować:))
 
mam pytanie..czy mdlosciom moga towarzyszyc dreszcze i goraczka...bo zjadlam kolacje prawie ze na sile...a teraz poprostu tak boli mnie glowa i tak mnie mdli ze masakra..w dodatku strazsnie sie trzese..ale nie wymiotuje..powiedzcie co mam o tym sadzic..?
 
Ja tak miała jak raz przyszłam ze spacerku... nagłe uderzenie gorąca, dreszcze... leżałam na łóżku i myślałam, że już po mnie.. nie miałam siły sie podniesc ;| No i tak usnelam.... A rano było juz ok...
 
moni3kaNS jeżeli nie bedzie ci sie to utrzymywało przez dłuzszy czas to myśle że to nic groźnego. ja sama mam wieczorami dreszcze i trzesie mnie z zimna chcoc ogólne panują upały

wiatam was sobotnio. ja sobie właśnie zrobiłam małą przerwe w porzadkach bo caly dom na jeden oddech to już dla mnie za dużo. wczoraj wieczorkiem byłam sobie w barze ze znajomymi potem przyszed K z rodzinką, (bo to niedaleko niego) połączyliśmy stoły i siedziło nas razem ze 20 osób fajnie było tylko strasznie mnie komary pocięły bo to nad stawem :p
dobra zmykam sprzatac bo mnie wieczór zastanie :-)
 
Hej w ten upalny dzień...:dry:
Co do ubierania to ja małemu nie zakładam czapki na dwór juz od jakichs 2tyg. wczesniej było troszke chlodno wiec zakłądałam ale w takie upaly jak dzis to ja bym nie zakladala nic prócz bodów z krótkim skarpetek i tyle;-)
Mąż śpi na łóżku, dzieci starsze poszły do babci, a miki śpi :-) jest tak gorąco ze nic sie nie chce i w sumie nie zamierzam nic robic.w domu mam czysto bo sprzatam regularnie;-)
Za tydzien mamy wesele i niewiem czy isc czy nie isc... mama z Mikim zostac nie chce bo mówi że za mały jest (fakt faktem rozumiem ją...) zastanawiamy sie czy znów starszych nie zostawic z nią a pójść z malym...? jak sądzicie?
tyle ze ja musiałabym jeszcze jechac po jakies ciuchy dla siebie i buty bo nic nie mam :dry: i mi sie nie chce isc a później bede jeczec ze była okazja isc na wesele a nie poszlismy jak to było 2 lata temu...:no: ehhhhhhhhhh
 
a ja mam pytanie do Was : bo jak wiecie mam juz synka i spodziewam się drugiego dziecka, no i chcialam Was zapytac czy spotkalyscie się z tym,żeby n.p Was ktoś obraził,że taka młodo zostałyscie mamom? bo pierwsze dziecko wiadomo może się zdarzyc no ale zaraz drugie, ja sie boję szczerze mowiać co ludzie powiedzą jak bede maszerowac z dwoma wozkami, jak zareagują znajomi..
ja się tak strasznie boję tego drugiego dziecka, no bo jak 21 letnia mama z dwojką dzieci.. strach mnie ogarnia, to nie tak mialo byc, Kacperek mial być przynajmniej przez 5 lat jedynakiem... niewiem jak to bedzie.
 
a ja mam pytanie do Was : bo jak wiecie mam juz synka i spodziewam się drugiego dziecka, no i chcialam Was zapytac czy spotkalyscie się z tym,żeby n.p Was ktoś obraził,że taka młodo zostałyscie mamom? bo pierwsze dziecko wiadomo może się zdarzyc no ale zaraz drugie, ja sie boję szczerze mowiać co ludzie powiedzą jak bede maszerowac z dwoma wozkami, jak zareagują znajomi..
ja się tak strasznie boję tego drugiego dziecka, no bo jak 21 letnia mama z dwojką dzieci.. strach mnie ogarnia, to nie tak mialo byc, Kacperek mial być przynajmniej przez 5 lat jedynakiem... niewiem jak to bedzie.
Ada ja mam niecałe 20 lat i mam 2 dzieci .... i miałam tak samo..... niewiem ci Ci poradzić... ja jak urodziłam to poprostu przestałam sie przejmowac.... to moje życie i ne obchodi mnie co inni myśla
:)) A u nas w porządku.... tylko Kuba źle znosi upały:/// marudzi.... a ja juz zmeczona strasznie jestem bo bylismy znów nad rzeczka a woda wykancza strasznie... :))
 
heh..witam..no i sie chyba zaczelo..:(Wstalam dzisiaj rano i nie moglam patrezc na jedzenie...od rana mnie mdli..ciagle jest mi nie dobrze..boli mnie glowa i nogi...:(Raz po wypiciu herbaty z amolem pobieglam do lazienki ale mnie tylko naciagnelo pare razy..i nie zwymiotowalam... Akurat jestem u cioci na wakacjach wiec sie jej przyznalam ze jestem w ciazy..Pow mi ze w pon pojdzie ze mna na prywatna wizyte..mam nadzieje ze wszystko bd ok..:)
 
reklama
Witam :)

Jestem nowa i młoda. Prawdopodobnie termin porodu będę mieć na luty 2011 :)
Jeszcze nie wiem, bo 3 dni temu się dowiedziałam a w poniedziałek idę ginekologa szukać :)
Mam 19 lat i strasznie stres mnie zżera. Jestem pomiędzy 5 a 7 tygodniem.

Pozdrawiam!
 
Do góry