reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Pochwalę się że dziś pierwszy raz Mareczek zawołał mnie do łazienki i tam zrobił na kibelku kupę kiedy zawsze jak chodził bez pampersa to potrafił cały dzień trzymać i nic nie zrobić, nawet zdarzały się sytuacje że kilka dni pod rząd nie robił kupy a dopiero jak pampersa mu zakładałam.
byłam z dziećmi na półgodzinnym spacerku. Wieje u nas strasznie i mnie głowa rozbolała od tego. Ja sobie na obiad upiekłam pierś z indyka a dzieci zjadły po schabowym z ziemniaczkami.
Monikans Witaj wśród młodych mam. Wiesz, są tu mamy które nie mają nawet tych 18 lat i już mają swoje dzidzi przy sobie i cieszą się macierzyństwem. To jak teraz reagujesz i się zachowujesz jest skutkiem szoku. Dobrze że Twój chłopak już wie i że Ciebie wspiera. a jego rodzice, już wiedzą?
Mazia Nie, nie jest w Polsce tak ze usg robi się z samego początku... Wiadomo i każdy gin to powie że ciąże widać dopiero po 6 tygodniu. A to, czy zrobi usg czy nie zależy tylko i wyłącznie od gina i jego przekonań, tak samo jest z częstotliwością. jedne może robić co miesiąc a inny uważa tylko trzy usg w ciągu całej ciąży, no chyba że są jakieś problemy.
Misia poczekaj do końcówki, wtedy tygodniowo może Ci przybywać kilogram :):tak::tak::tak: a wyniki jak postarasz się to szybko poprawisz...
 
reklama
szalom chciałam sprawdzić czy mamy duzo wspólnych znajomych i okazało sie że tylko jedną :)

ewi44 gratulacje dla Mareczka, nie ma to jak postępy :) a co do hemoglobiny to całą ciąże mam taką nawet po żelazie
 
hej
Ale mialam nadrabiania z dziś... :-)
Witam nowe przyszłe mamusie;-)
Ja w ciazy nie brałam witamin prócz kwasu foliowego. wyniki miałam super wiec nie było potrzeby:tak: ani w tej ani w poprzedniej nie brałam. jedynie z Hanią brałam:-)
U nas wszystko oki, humor lepszy no i oby tak dalej. jutro nam miesiąc strzeli:szok: ale czas pedzi...

ixi zdjecia super!!!!!! :tak: :-D

A to ja z niuniem i jego minka
 
elizka miki boski a ta jego minka wymiata.:) jejku jak ten czas szybko leci, pamietam jak wczoraj jak robiłam test a tu za 3 miesiace będe miała malenstwo przy sobie :)
 
ELIZKa a no rzeczywiście minka niezła. W ogóle to jaki on już duży. I to już miesiąc? Jak ten czas leci.

ja wyszłam jeszcze z dziećmi na godzinny spacer. Wieczorem zrobiło się ciepłej niż było w ciągu dnia. I wiatr też ucichł. Może jutro będzie lepsza pogoda i znów większość dnia przesiedzę na dworze.
 
Witajcie dziewczyny:) ja mam 25 lat i 19 lutego 2011 termin POZDRAWIAM wszystkie przyszłe mamuśki:-)
WITAJ

Kasiuch u mnie wszystko w porządku w sumie. I rok studiów przeleciał migiem, jedna poprawka. tzn nie można tego nazwać poprawką bo sama sobie ten egzamin przełożyłam, nie dałam rady się nauczyć. ale dobrze zrobiłam bo na 60 osób zdało 15 za pierwszym razem:confused: a poza tym to chyba nic nowego:-) a u ciebie jak sytuacja wygląda?

mloda-mama u nas nie masz się czego bać, nikt nie będzie krytykował;-) ale może napisz coś więcej o sobie? co twój chłopak na to? rodzice?

ale wściekła jestem. wymieniają u mnie na osiedlu drzwi w klatkach i taki hałas jest, że nie da się go opisać. ściany to aż się telepią:baffled: i pospać też nie ma jak
my wynosimy sie jednak do anglii, jak narazie towarzysza nam strach stres i obawy, ale mamy nadzieje na lepsze wspolne zycie, trzymajcie za nas kciuki:)

Kasiuch dzięki, ja właśnie ręcznie robię, ale już mam dość :-) ręczny laktator nie zdał egzaminu, zastanawiam się nad elektrycznym, czy nie będzie szybszy, ale chyba mi już nawał mija :-)
mloda mama nie przejmuj się, mnie na BB na lipcówkach wszyscy olali :-( chyba po prostu tak jak pisze EWI tworzą się zamknięte kręgi, dziewczyny już między sobą smsy wymieniały. ale i tak zostałam czerwcówką :-)
a na koniec nasze Maleństwo jeszcze w szpitalu (dzień po porodzie):
Zobacz załącznik 262540

mała ma 8 dni, myślicie, że możemy iść z nią w odwiedziny do mojej babci? wczoraj zaliczyliśmy pierwszy spacer, ale krótki, bo mój brzuch się odzywał:-( za to szwy już się prawie rozpuściły i prawie siedzę :-)
hm,,, jesli jestes pewna ze dluuugo bedziesz karmic to rzeczywiscie warto kupic elektryczny:)
Malensto- pienke!!!!!

Witam.Bardzo długo szukałam odpowiedniego forum..No i znalazłam to.. Mam 18 lat i prawdopodobnie od 5 tyg jestem w ciązy..Tzn..mam mały problem z uświadomieniem sobie tego..Mój ostatni okres miał miejsce 18 maja..i konisc..Zrobilam az 4 testy ciazowe i wszystkie wyszly pozytywne...jednak nadal nie moge w to uwierzyc..Czy jest ktos kto mogłby mi pomoc..?Bardzo prosze o w miare szybka odpowiedz..bo im dłużej sama proboje sobie z tym poradzic tym bardziej zaczynam odnosic wrazenie ze zwariuje..:(
ja zrobilam 3 testy, uwierz mi- to ciaza, nie chce cie dolowac tylko po rostu uswiadomis , ja tez nie moglam sie na poczatku pogodzic z ta mysla, dopiero po usg ale i tak bylo mi ciezko psychicznie na poczatku, takze daj sobie czas, i trzymam za ciebie kciuki, zeby wsio sie ulozylo!

Chlopak wie..razem wykonalismy pierwszy test..Na poczatku sie rozplakal..ale pozniej zaczal mnie pocieszac..Oboje wiemy ze na moich rodzicow nie mozemy liczyc bo maja swoje zasady..:(W dodatku w tyg temu wyjechalam do krk obecnie tez tu jest..a jak ja wroce to mojego chlopaka nie bd bo jutro wyjezdza za granice n akolejne 2 tygg..:( Zamierzalismy im wkoncu pow jak wroce..ale teraz to wszystko sie przeciagnie..;(
hm...wazne ze masz w nim oparcie!!!!!!

Bylam u lekarza 3 dni po wykonaniu tesu..Prezbadal mnie tylko tak ogolnie. Nie wykonal zadnego usg i pow ze skoro testy tak wyszly to trzeba to traktowac jak ciaze..Chlopaka prosilam zeby mnie zapisal na kolejna wizyte jak wroce..ale terminy sa dopiero na sierpien a ja na caly sierpien wyjezdzam..:(I wszysto sie tak komplikuje..:(
zmien ginekologa!

w takim razie u mnie mdlosci wystepuja bardzo rzadko..prawie wogole..nie wymiotowalam jeszcze..ostatnio tylko jak bardzo dlugo byam na zakupach bardzo rozbolala mnie glowa i bylo mi nie dobrze..ale wlasnie brak okresu..bolacy brzuch i piersi naleza do moich dolegliwosci..
W takim razie powinnam raczej wykluczyc brak ciazy..?
tak jak wyzej wyklucz brak cizy!
mnie tak piersi bolaly ze jak jechalam autobusem to musialam sie za nie trzymac bo jak skakaly to prawie plakalam z bolu...., i brzuch byl napecznily i bol jak na okres, ja tez nie mialam mdlosci, tylko kawa mi nie smakowala...


hej
Ale mialam nadrabiania z dziś... :-)
Witam nowe przyszłe mamusie;-)
Ja w ciazy nie brałam witamin prócz kwasu foliowego. wyniki miałam super wiec nie było potrzeby:tak: ani w tej ani w poprzedniej nie brałam. jedynie z Hanią brałam:-)
U nas wszystko oki, humor lepszy no i oby tak dalej. jutro nam miesiąc strzeli:szok: ale czas pedzi...

ixi zdjecia super!!!!!! :tak: :-D

A to ja z niuniem i jego minka
sliczny jest! i Ty tez:D

witam sie....yh mialam dzis chwilowa zalamke, musialam sobie pochlipac i mi ulzylo....no i dzikei K tez:)
 
Pochwalę się że dziś pierwszy raz Mareczek zawołał mnie do łazienki i tam zrobił na kibelku kupę kiedy zawsze jak chodził bez pampersa to potrafił cały dzień trzymać i nic nie zrobić, nawet zdarzały się sytuacje że kilka dni pod rząd nie robił kupy a dopiero jak pampersa mu zakładałam.
byłam z dziećmi na półgodzinnym spacerku. Wieje u nas strasznie i mnie głowa rozbolała od tego. Ja sobie na obiad upiekłam pierś z indyka a dzieci zjadły po schabowym z ziemniaczkami.
Monikans Witaj wśród młodych mam. Wiesz, są tu mamy które nie mają nawet tych 18 lat i już mają swoje dzidzi przy sobie i cieszą się macierzyństwem. To jak teraz reagujesz i się zachowujesz jest skutkiem szoku. Dobrze że Twój chłopak już wie i że Ciebie wspiera. a jego rodzice, już wiedzą?
Mazia Nie, nie jest w Polsce tak ze usg robi się z samego początku... Wiadomo i każdy gin to powie że ciąże widać dopiero po 6 tygodniu. A to, czy zrobi usg czy nie zależy tylko i wyłącznie od gina i jego przekonań, tak samo jest z częstotliwością. jedne może robić co miesiąc a inny uważa tylko trzy usg w ciągu całej ciąży, no chyba że są jakieś problemy.
Misia poczekaj do końcówki, wtedy tygodniowo może Ci przybywać kilogram :):tak::tak::tak: a wyniki jak postarasz się to szybko poprawisz...


Ani jego rodzice ani moi niestety nadal nic nie wiedza..:(
 
reklama
Kasiuch dziękuję za słowa wsparcia i rady..ale naprwde nadal nie moge uwierzyc w to ze jestem w ciazy..;(Boję się tego chicaz z drugiej strony bardzo pragne miec tego dzidziusia..
 
Do góry