reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ale dlaczego od razu najgorsze??/
ciąża to nie koniec świata.... ale Ty pewnie jeszcze w szoku jesteś więc nie ma sie co dziwić
 
reklama
no tak...troche psychicznie odrzucam od siebie ta mysl..ale czasami naprawde widze poaytywne strony tej ciazy i ciesze sie tym malenstwem..

to dopiero początek nie ma sie co dziwić... Ja jak sie dowiedziałam że jestem w drugiej ciąży (choć moja lekarka mówiła że to nie możliwe bo chorowałam na policystyczne jajniki) to sie zalamałam....
 
w takim razie u mnie mdlosci wystepuja bardzo rzadko..prawie wogole..nie wymiotowalam jeszcze..ostatnio tylko jak bardzo dlugo byam na zakupach bardzo rozbolala mnie glowa i bylo mi nie dobrze..ale wlasnie brak okresu..bolacy brzuch i piersi naleza do moich dolegliwosci..
W takim razie powinnam raczej wykluczyc brak ciazy..?
 
ja mam takie same objawy jak właśnie wymieniłaś... a właśnie co do tego kwasy foliowego... Mi się właśnie skończyły tab. Zażywałam faminatal 800 metafolin... i od 13 tyg powinno sie brać feminatal 400 metafolin i nie wiem co zrobić... kupić jeszcze te 800 ktore brałam to zostanie mi ponad pol opakowania czy kupic te 400 i juz zaczac brac... czy wgl nic nie brac do wizyty? a wizyte mam 13 lipca
 
reklama
No to raczej zacznij powoli oswajać sie z myśla że zostaniesz mamusią ...
szalom ja nie mam pojęcia bo ja brałam Prenatal
 
Do góry