reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

No hej Laski!:)
Ja już po wizycie u fryzjera, także czuję się piękna, haha :D
Dziś od rana byłam w pracy i po obiedzie też idę.
A więc tak, co to anemii, to też miałam w ciąży i musiłam łykać żelazo w tabsach, ale nie było niedobre z tego co pamiętam.
Hehe, my też mieliśmy niezłą jazdę co do płci, bo dwa USG wykazały, że będzie córka (Lena), a przy porodzie nagle usłyszałam tylko zachwyt mojego R. "mamy syna!!!" :)
Natalia22 na pewno wszystko będzie OK, nie myśl tak o tym, że już chcesz jechać na porodówkę, nawet się nie obejrzysz, a będziesz miała wszystko za sobą :)

Fifi.jpg
 
reklama
No hej Laski!:)
Ja już po wizycie u fryzjera, także czuję się piękna, haha :D
Dziś od rana byłam w pracy i po obiedzie też idę.
A więc tak, co to anemii, to też miałam w ciąży i musiłam łykać żelazo w tabsach, ale nie było niedobre z tego co pamiętam.
Hehe, my też mieliśmy niezłą jazdę co do płci, bo dwa USG wykazały, że będzie córka (Lena), a przy porodzie nagle usłyszałam tylko zachwyt mojego R. "mamy syna!!!" :)
Natalia22 na pewno wszystko będzie OK, nie myśl tak o tym, że już chcesz jechać na porodówkę, nawet się nie obejrzysz, a będziesz miała wszystko za sobą :)

Zobacz załącznik 259448





no chyba masz racje ;-) nie mów ze dwa usg potwierdziły dziewczynke ???:confused: a urodził sie chłopczyk !!! ale jaja !! mi tez lekarz dwa razy potwierdził dziwuszke i mam nadzieje ze bedzie do samego konca !:tak::-)
 
No mówię Ci :) Ale na szczęście czekaliśmy do samego porodu z kupnem wózka, łóżeczka, itp. chociaż sukienkę do chrztu miałam hehe :) a urodził się nasz przystojniak :)
Mówię Ci, niewarto cały czas myśleć o tym, że chcesz już jechać, ja też tak na poczatku miałam, bo lekarz mi powiedział, że urodzę dwa tygodnie przed terminem, a urodziłam w dzień terminu :)
 
Wlasnie odebrałam wyniki morfologii :(:-(

Ja nie wiem co jest ze mną nie tak...

Krwinki czerwone: 3,12 Norma:4-5
Hemoglobina 9,3 Norma: 12-16
Hematokryt 30 Norma: 37-47

Miesiąc temu miałam wszystko wyżej.. hemoglobina byla 11, Hem. 36 a teraz to już tragedia..
Ja nie wiem co on mi powie na wizycie w poniedzialek:confused:
normalne jest ze wyniki w ciazy bywaja rozne ale Twoje sa troche niskie, tym bardziej ze pilas to swinstwo....

No mówię Ci :) Ale na szczęście czekaliśmy do samego porodu z kupnem wózka, łóżeczka, itp. chociaż sukienkę do chrztu miałam hehe :) a urodził się nasz przystojniak :)
Mówię Ci, niewarto cały czas myśleć o tym, że chcesz już jechać, ja też tak na poczatku miałam, bo lekarz mi powiedział, że urodzę dwa tygodnie przed terminem, a urodziłam w dzień terminu :)
aaaaaaale zwala, dobrze ze tylko ta sukienke kupilas bo u mnie zapewne wszystko by juz rozowe bylo hehehe,
ja tez mialam szybko rodzic bo mi sie szyjka skracala i co??
urodzilam tydzien po terminie:p

ja bylam dzis na zakupach, oto moje zdobycze:D
 
Ixidixi też się z tym użeram ja ostatnio chodziłam zmęczona jak nie wiem no i poszłam oddać krew no i nie wzieli bo się okazało, że 4 jakieś są poniżej normy no i nawet w ciąży nie jestem! Ale ja zawsze z tym problemy miałam. No i Gratuluje synka :-):-)
Elizka no dawno mnie nie było i widzę, że się rozpakowałaś w tym czasie no i Mikuś ze mna urodziny będzoe obchdzić:-):-)
Kasiuch poszalałaś sobie na zakupach, fajne szczególnie ostatni zestaw, lubie jak wszytko jest tak dopasowane:-)

A ja dzisaj posprzątałam, upiekłam place i 2 prania zrobił musiał się za wszystko wsiąść bo ostatnio takiego lenia mam, że szok no i przez te słabe wyniki krwi non stop zmęczona chodzę. Jeszcze Miki ma chyba skok rozwojowy bo non stop w nocy się budzi, jest marudny i płaczliwy. Ostatnio byliśmy u fryzjera z nim:-)
 
witam wakacyjnie kochane mamusie :)
kasiuch mam identyczną różową bokserke xD

Karolina pokaż nam nową fryzurke :)

my dzis świętujemy rozpoczęcie wakacji i idziemy na 18 do mojego ciotecznego brata <szał>

buźki udanego wieczoru :*
 
Hej mamuśki :-)
ja już w domku :cool2: odebrane autko trzeba jedynie odświeżyć :-p juz jestem spokojniejsza :tak: Alex też bo mniej wariuje w brzuszku hehe

Kasiuch ciuszki w stylu jak lubię :-D bardzo mi sie podobają
Kolia ja też nie mam cud wyników ale czuję sie bardzo dobrze :confused: ale każda z nas inaczej reaguje ciśnienie dalej mam niskich lotów 90/50 :-) ixidixi ja nie biorę żelaza w płynie bo powiedziałam lekarce że nie zniszcze sobie zębów i najpierw miałam Surbifer a teraz łykam Tardyferon i odpukac jest oki tzn wyniki poniżej normy ale nie odczuwam zmiany przed i teraz :tak:ixidixi nie martw się najważniejsze ze ty sie dobrze czujesz bo chyba czujesz tak?

A dziewczyny co z Grecją kingusią sochi :confused:
 
Hej Dziewczynki!
Kasiuch fajne ciuszki, najbardziej bluzka mi się podoba :)
Kolia, miło Cię widzieć :) My ostatnio też obcięliśmy Filipa, bo już jak dziewczynka wyglądał :)
Misia92, jak tylko zrobię jakieś fajne zdjątko, to od razu Wam pokażę fryzurkę :), pochwal się jak się impra udała :)
Ja sobie siedzę przy kawce, mój R. się szykuje, bo teraz on jedzie do fryzjera :)
Tak siedzę na allegro i szukam nowego kolczyka dla siebie (mam monroe z lewej strony nad górną wargą :) i znalazłam zarąbiste serduszko z czerwonym kryształkiem :)
Miłego dzionka Laski :*
 
Hej

A my obciąc musimy Daniela ale jak sie za niego zabrac.... :szok: :no: on nieawidzi maszynki i tego strzyzenia... w domu zawsze krzyk itd itp... :-p

A ja dzis juz pranie stawione, zupka sie gotuje, zostalo sprzatnąc w domu ale to jak wyjdziemy z dzieciakami na dwor a mikus usnie to spokojnie wszystko zrobie i podlogi umyje ;-)
Pogoda sie poprawia! sloneczko sie pojawilo i chyba naprawde od poniedzialku zaczną sie upały.... strach sie bac........ :sorry2:
 
reklama
No hej Laski!:)
Ja już po wizycie u fryzjera, także czuję się piękna, haha :D
Dziś od rana byłam w pracy i po obiedzie też idę.
A więc tak, co to anemii, to też miałam w ciąży i musiłam łykać żelazo w tabsach, ale nie było niedobre z tego co pamiętam.
Hehe, my też mieliśmy niezłą jazdę co do płci, bo dwa USG wykazały, że będzie córka (Lena), a przy porodzie nagle usłyszałam tylko zachwyt mojego R. "mamy syna!!!" :)
Natalia22 na pewno wszystko będzie OK, nie myśl tak o tym, że już chcesz jechać na porodówkę, nawet się nie obejrzysz, a będziesz miała wszystko za sobą :)

Zobacz załącznik 259448

ale masz przystonego synusia

normalne jest ze wyniki w ciazy bywaja rozne ale Twoje sa troche niskie, tym bardziej ze pilas to swinstwo....


aaaaaaale zwala, dobrze ze tylko ta sukienke kupilas bo u mnie zapewne wszystko by juz rozowe bylo hehehe,
ja tez mialam szybko rodzic bo mi sie szyjka skracala i co??
urodzilam tydzien po terminie:p

ja bylam dzis na zakupach, oto moje zdobycze:D

super Bluzka z Motylem bardzo mi sie podoba;)

Hej mamuśki :-)
ja już w domku :cool2: odebrane autko trzeba jedynie odświeżyć :-p juz jestem spokojniejsza :tak: Alex też bo mniej wariuje w brzuszku hehe

Kasiuch ciuszki w stylu jak lubię :-D bardzo mi sie podobają
Kolia ja też nie mam cud wyników ale czuję sie bardzo dobrze :confused: ale każda z nas inaczej reaguje ciśnienie dalej mam niskich lotów 90/50 :-) ixidixi ja nie biorę żelaza w płynie bo powiedziałam lekarce że nie zniszcze sobie zębów i najpierw miałam Surbifer a teraz łykam Tardyferon i odpukac jest oki tzn wyniki poniżej normy ale nie odczuwam zmiany przed i teraz :tak:ixidixi nie martw się najważniejsze ze ty sie dobrze czujesz bo chyba czujesz tak?

A dziewczyny co z Grecją kingusią sochi :confused:

Z Kingusia-udzela sie na innym forum z tego co wiem....
a Sochi chyba byla z Letycja w szpitalu swego czasu

dzien dobry:*

Milej Soboty zycze;*
 
Do góry