reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Clio No ja się czuje świetnie! :):-) Ale coś mnie bierze jakieś przeziębienie.. katar, kaszel ekhm.. mam nadzieje, że przejdzie samo..

Ja też brałam sorbifer, teraz też to biore i dodatkowo to w płynie ale lekarz zalecił mi picie przez słomke:tak: żeby nie zniszczyć sobie zębów.. co jak co, ale w smaku jest obrzydliwe..:wściekła/y:

Dzisiaj mamy sesje zdjęciową
"poślubną" w ślubnych strojach.. Tak gorąco, a ja mam paradować w tej sukni.. łe..

:happy2: Nasz maluszek chyba miał dzisiaj czkawke.. tzn nie wiem czy moge to czuć tak wcześnie.. ale przez dobre 15 minut brzuch podskakiwał mi średnio co 5 sekund.. Więc już sama nie wiem:confused:

Pozdrawiam i zycze miłego dnia!:)
 
reklama
Hej. Widzę, że każdy w sobotę odpoczywał :)
Elizka21 wiem co przeżywasz, bo my Filipa też niedawno obcinaliśmy z długich włosów i była masakra, darł się jakbyśmy go ze skóry obdzierali, ale trzeba to przetrzymać :-)
Ixidixi bardzo możliwe z tą czkawką, mój Filip też czasami miał, szczególnie pod koniec ciąży.
Miłej niedzieli życzę, my po obiadku idziemy się opalać, w końcu świetna pogoda, buziaczki :*
 
heja laski te stare i nowe witam goraco :)

ja jestem w trakcie przeprowadzki wiec z netem sa roblemy ;/

tak po krotce ... Nadina byla niedawno chora miala ponad 40 goraczki zapalenie gardla i infekcje ucha ... tak stwierdzil lekarz ale mi to ani na jedno ani na drugie nie wygladalo ;/

pozniej jak ona juz prawie wyzdrowiala to ja zlapalam angine i juz nie umialam oddychac i lykac bo krtan mi sie praktycznie zamknela ;/ masakra ...

teraz musze isc do pracy kilka dni wiecej bo kolezanka sobie holideja wziela :p ale juz na szczescie jestem zdrowa :)

z ta rpzeprowadzka to siedem swiatow ... jak sie urzadze to wam pokaze moj tzw syf :p

goraco pozdrawiam witam nowe mamy buziakuje chorowitkow gratulacje dla miesieczniaczkow i roczniakow :)
 
Hej mamuśki :-)
A dziewczyny co z Grecją kingusią sochi :confused:

kochana ja tu jestem cały czas, non stop was podczytuję kiedy tylko mogę:-) a nie udzielałam się od dłuższego czasu bo przez jakiś czas nie miałam neta a potem doszły nowe i stare mamy więc nie za bardzo mogłam się wkleić. w każdym razie gratuluję za mąż pójścia! to samo do ixidixi:-)
 
Bardzo proszę o pomoc moja 3 miesięczna córeczka od 3 dni budzi się z potwornym płaczem. Codziennie o tej samej porze ok 20, 22 i 5 rano. Jeśli nie zareaguje natychmiastowo to przeradza się w potworny krzyk nie do uspokojenia. bardzo się martwię. Amelka do tej pory od urodzenia nie robiła kupki dopiero teraz zaczęła sama robić. Nie pręży się bardzo przy tym( może troszkę) ale nie wydaje mi się żeby to była kolka. Miała któraś z was tak?? Proszę poradźcie coś.
 
reklama
heja laski te stare i nowe witam goraco :)

ja jestem w trakcie przeprowadzki wiec z netem sa roblemy ;/

tak po krotce ... Nadina byla niedawno chora miala ponad 40 goraczki zapalenie gardla i infekcje ucha ... tak stwierdzil lekarz ale mi to ani na jedno ani na drugie nie wygladalo ;/

pozniej jak ona juz prawie wyzdrowiala to ja zlapalam angine i juz nie umialam oddychac i lykac bo krtan mi sie praktycznie zamknela ;/ masakra ...

teraz musze isc do pracy kilka dni wiecej bo kolezanka sobie holideja wziela :p ale juz na szczescie jestem zdrowa :)

z ta rpzeprowadzka to siedem swiatow ... jak sie urzadze to wam pokaze moj tzw syf :p

goraco pozdrawiam witam nowe mamy buziakuje chorowitkow gratulacje dla miesieczniaczkow i roczniakow :)

to zycze wa zdrowka...:*:*

Elizka-super opalanko:)



witam Ja dzis dziewczyny Uzedowalam w Zakopanym....z 5 lat nie bylam chdz mieszkam od Zakopca 3 h.....ale super bylo pogoda i woogle Zwiedzilam Kropowki i Gubalowke:)
o to focie;)
slodkich snow:*
 

Załączniki

  • Zdjęcie0887.jpg
    Zdjęcie0887.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 26
  • Zdjęcie0884.jpg
    Zdjęcie0884.jpg
    45,7 KB · Wyświetleń: 28
Do góry