reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam z rana wszystkie mamy:-)

Wyspane?

Mój lekarz prowadzący powiedział w 15tc że to najprawdopodobniej dziewuszka:) ale byłam wczoraj u innego na tym USG genetycznym i jak nic od razu stwierdził że nasza dziewuszka ma siusiaczka..:-p

Ja dalej jestem w szoku po szybkiej zmianie płci naszego Maleństwa i choć chciałam dziewczynke to naszego chłopca nie zamieniłabym na żadną inną:tak: I jeszcze dzisiaj rano tak mnie głaskał, podejrzewam, że rączką:zawstydzona/y: a później te kopniaczki..:happy2:
 
reklama
Witam piątkowo.
Dzisiaj u nas już nie pada. Może siostra wpadnie do mnie jak wróci z zakończenia roku szkolnego.
Wczoraj tak sobie ,myślę, ze przydałoby się te moje włosiska ściąć. Mam dość długie włosy ale ostatnio wszędzie je gubię i do tego dzieci tez czasem pociągną. Mam już ich dość.
Ixi a to ci niespodzianka... :-):-):-) Jak to szybko potrafi siusiak urosnąć, he, he.
 
Hej Mam na imie kamila mam 19 lat. Mieszkam w okolicach Dublina z chetnoscia poznam mlode mamy na mmale pogaduszki i spacerki. Ja mam Coreczke Zuzie ma nie cale 6 miesiecy :) chetne Dziewczyny prosze o kontakt gg 6947834 badz e-mail:)




witaj, to jestes ze stycznia tak?

Witam z rana wszystkie mamy:-)

Wyspane?

Mój lekarz prowadzący powiedział w 15tc że to najprawdopodobniej dziewuszka:) ale byłam wczoraj u innego na tym USG genetycznym i jak nic od razu stwierdził że nasza dziewuszka ma siusiaczka..:-p

Ja dalej jestem w szoku po szybkiej zmianie płci naszego Maleństwa i choć chciałam dziewczynke to naszego chłopca nie zamieniłabym na żadną inną:tak: I jeszcze dzisiaj rano tak mnie głaskał, podejrzewam, że rączką:zawstydzona/y: a później te kopniaczki..:happy2:
Ixi gratuluje synka! ale niespodzianke macie!

ja sie witam, wybieram sie dzis na zakupy, niestety pogoda jest do bani:/
 
hehehe i dobrze ze rosnie...:) nio wlasnie ta pogoda w Tym roku nie sprzyja Mama z dziecmi...a w Mieszkacie w Bloku w domku??
Mieszkamy na wsi w domku :-) duzy plus tego, ale ta pogoda wszystko psuje :dry: ehhh

Witam z rana wszystkie mamy:-)

Wyspane?

Mój lekarz prowadzący powiedział w 15tc że to najprawdopodobniej dziewuszka:) ale byłam wczoraj u innego na tym USG genetycznym i jak nic od razu stwierdził że nasza dziewuszka ma siusiaczka..:-p

Ja dalej jestem w szoku po szybkiej zmianie płci naszego Maleństwa i choć chciałam dziewczynke to naszego chłopca nie zamieniłabym na żadną inną:tak: I jeszcze dzisiaj rano tak mnie głaskał, podejrzewam, że rączką:zawstydzona/y: a później te kopniaczki..:happy2:
no to gratulacje!!!! ja tez chcialam miec trzecia dziewczynke a maluch nie chcial sie pokazac i w 30tc poznalismy dopiero plec i szok że to chlopak :-D ale tez kocham go jak nikogo i nie oddalabym za nic ;-)



Dobra lece zrobic kotlety na obiad, ziemniaki obrac.... mąż byl wczoraj w domu od 19 :-D normalnie jestem happy i teraz jeszcze tez jest, a i jest mozliwosc ze do pracy nie bedzie szedl :tak: ;-)
A pogoda ciagle do dupy.... :dry:
pozdrawiam
 
Wlasnie odebrałam wyniki morfologii :(:-(

Ja nie wiem co jest ze mną nie tak...

Krwinki czerwone: 3,12 Norma:4-5
Hemoglobina 9,3 Norma: 12-16
Hematokryt 30 Norma: 37-47

Miesiąc temu miałam wszystko wyżej.. hemoglobina byla 11, Hem. 36 a teraz to już tragedia..
Ja nie wiem co on mi powie na wizycie w poniedzialek:confused:
 
Mieszkamy na wsi w domku :-) duzy plus tego, ale ta pogoda wszystko psuje :dry: ehhh


no to gratulacje!!!! ja tez chcialam miec trzecia dziewczynke a maluch nie chcial sie pokazac i w 30tc poznalismy dopiero plec i szok że to chlopak :-D ale tez kocham go jak nikogo i nie oddalabym za nic ;-)



Dobra lece zrobic kotlety na obiad, ziemniaki obrac.... mąż byl wczoraj w domu od 19 :-D normalnie jestem happy i teraz jeszcze tez jest, a i jest mozliwosc ze do pracy nie bedzie szedl :tak: ;-)
A pogoda ciagle do dupy.... :dry:
pozdrawiam

nio tak lejszy domek ale jak pogoda do BAni to i tak nie da sie wyjsc na Ogrodek
 
Wlasnie odebrałam wyniki morfologii :(:-(

Ja nie wiem co jest ze mną nie tak...

Krwinki czerwone: 3,12 Norma:4-5
Hemoglobina 9,3 Norma: 12-16
Hematokryt 30 Norma: 37-47

Miesiąc temu miałam wszystko wyżej.. hemoglobina byla 11, Hem. 36 a teraz to już tragedia..
Ja nie wiem co on mi powie na wizycie w poniedzialek:confused:

Może to tylko wynik przemęczenia ??
 
lolkak No nie wiem.. już wtedy stwierdził anemie.. te żelazo do picia miałam itd. fee!.. 3 razy dziennie sie z tym świństwem męczyłam.. i nie ma poprawy a na dodatek jest gorzej:eek:..
Ajj.. żeby tylko nie przeszedł na zastrzyki.. albo pobyt w szpitalu..
 
reklama
Witam ;-) ixidixi - ojjj wspołczuje wyniki nie są najlepsze :dry: ale trzymam kciuki aby wszystko się dobrze ułozyło ;-)Elizka- dziękuję mam nadzieje ze jakos mi to pojdzie :tak: chociaz juz bym chciąła miec to za sobą :dry: jutro termin mija :dry: a ja nadal nic :confused: mam nadzieje ze malenstwo będzie zdrowe i jak najszybciej wyjdziemy ze szpitala !! pozdrawiam Was mocno ;-)
 
Do góry