reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Natalia 22 tez miałam rodzic przed terminem a urodziłam ponad 2 tyg po....
Mysia618 Cudnie wyglądałaś zazdroszczę:-)
Karolina oo to poczytam sobie w wolnej chwili:-)
 
reklama
Paulla hmm Ty w sumie tez uciekłas od powiedzenia mamie o tym i zrobila to lekarka za Ciebie ;] niby kazdy mowi ze to wcale nie jest takie trudne, ze dam rade...ale poki co nie moge sie odnalezc w tej sytuacji... :(

Ale musiałam powiedzieć o tym tacie ;-) Wróciłam z mamą do domu i musiałam zrobić to od razu, bo martwił się, że coś mi jest.. Może po prostu idź do lekarza i jak wrócisz to pokaż mamie kartę ciąży, jeśli dostaniesz? Zawsze łatwiej..
 
hej wpadłam na chwile prosić was o trzymanie kciuków ;) bo zaraz mam jazdy a o 9 egzamin praktyczny z prawka ;) boje sieeee ! :p :*
Trzymam!(troche pozno ale lepiej pozno niz wcale:p)

Witajcie:):-) po mojej dłuższej nieobecności jakieś 2 tygodnie:)
Wy tyle piszecie:)ja świeża żonka musi się dobrze sprawować:gotowanie,sprzątanie,prasowanie heh:tak::tak:
Ogólnie to jestem szczęśliwa:) po weselu 5.06.2010,nie odczuwałam przez 3 dni w ogóle :no::no:ruchów maleństwa i bardzo sie bałam ale pojechałam do Gina, i zrobił mi KTG i z maleństwem wszystko ok:) powiedział ze jednak zmienia mi date porodu z 13.09 na 5.09:) więc miejmy nadzieje ze urodzi się tego 5 września:) :tak::tak:w suwaczku mam 28+2 ale to jest złe:):tak::tak:jestem w 30 tygodniu ciąży:)więc jeszcze 10 tygodni i maleństwo będę miała przy sobie:)

od jakiegoś tygodnia ruchy jakie odczuwam to są tak mocne ze jak dotkam brzuszka to mogę odczuć główkę, nóżkę bo tak sie juz wierci:)ogólnie to czuje się wspaniale :) postaram sie jeszcze dziś zrobić fotke brzuszka i ją wstawić:)

Gratuluje udanych wizyt u ginków:)





ja też sie pochwale co i jak i dodam fotki:) ja ślubik miałam 2 tygodnie temu 5.06.2010:)
cos mialam napisac i zapomnialam

Witam kochaniutkie :-) bylam dzisiaj u lekarza i cio i nic się nie dzieje :/ zadnego rozwarcia wszytsko trzyma :-( powiedział ze jak się nic nie rozkręci do poniedziałku to do szpitala. No kiedys mam nadzieje ze wyjdzie niunia ze mnie ;-) Witam nowe mamusie ;-) jejciu duzooo juz nas ;-)
KIEDYS MUSI WYJSC!!!!!

Paulla hmm Ty w sumie tez uciekłas od powiedzenia mamie o tym i zrobila to lekarka za Ciebie ;] niby kazdy mowi ze to wcale nie jest takie trudne, ze dam rade...ale poki co nie moge sie odnalezc w tej sytuacji... :(
no bo na odnalezienie sie trzeba czasu nic nieprzychodzi tak latwo, tym bardziej sswiadomosc ze ktos zamieszkal w twoim brzuchu a do tego jeszcze swiadomosc powiedzenia o tym bliskim, na spokojnie radze:)

a do tego postu :
moje gratulacje mezatko!i slicznie wygladalas!


IXI_ Tobie rowniez gratuluje i czekamy na fotki:D
 
Witajcie (już tu się kiedyś chyba przedstawiałam). Mam na imię Judyta. To jest temat dla mnie bliski, więc chciałam do was dołączyć.
 
hej! Człowiek się wyrwie na zakupy i do fryzjera na chwilę, a tu już takie zaległości :-) na początku- gratulacje dla wszystkich mężatek- widziałam zdjęcia, cudowne księżniczki :-)

Natalia22 ja też nie mogę się doczekać porodu :-)

Karolina nie martw się, my z mężem się też kłócimy non stop, ale zwalam to na humory ciążowe ;-)

Zagubiona przeczytałam Twoją historię i powiem Ci, że moja mama dowiedziała się o mojej ciąży jak ja byłam w 4 miesiącu, bo zauważyła, że przytyłam i podobno już jej znajomi gratulowali... i gdybym mogła cofnąć czas to wolałabym jej sama wcześniej powiedzieć. Ale u mnie była trochę inna sytuacja, bo 2 miesiące przed zajściem w ciążę uciekłam z domu i wzięłam ślub :-) czego moi rodzice nie pochwalali, ale na ślubie się pojawili :-) także trochę byliśmy skłóceni i bałam się jeszcze o ciąży powiedzieć. Teraz mama się cieszy, dziś robiła zakupy dla wnusi też :-)



Trzymajcie za mnie kciuki jutro- KTG :-) może mnie już zostawią w szpitalu na poród ;-)
 
Ostatnia edycja:
confounded ale Ty pewnie byłas sporo starsza mama :-) jestem tu nowa wiec nie bardzo znam Wasze historie...;]

lolkak mam nadzieję, że tak będzie no i jak moj chlopak przyjedzie na weekend to pogadam z nim o tym ;) ze nie mozemy tego dlużej ciągnąc... zwłaszcza, że ciężko mi i tak

Kasiuch hmm ze spokojem to moze byc tu ciezko :-D no ale będę sie starać ;-)

Paulaa mam nadzieje, że jakos sami damy radę. Fajnie Wam ze macie juz to za sobą :-)
 
Oj mamuśki, ja dzisiaj kwiatki kupiłam do naszego nowego domku. Mam nadzieję, że będzie pięknie.:tak: Troche się tylko boje tych upałów w tym roku. Jeszcze w dwupaku to 2 razy ciężej :-D
 
reklama
Do góry