reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

DESSOUS - tu nie chodzi o imprezy tu chodzi o życie towarzyskie wyjazd na domki jakieś iść z koleżankami do pubu :-) mi też nie były imprezy w głowie też myślałam że już mi przeszło tak samo jak myślałam że z moim facetem już wszystko przeszłam i jesteśmy na to gotowi i że wszystko już za nami a tu pikuś ***** prawda :-p
Ale jak piszę UMI tu chodzi o to że nawet sobie nie możesz po prostu iść kiedy chcesz i gdzie chcesz i to irytuje strasznie :-p a jak jeszcze nie masz za dużo kasy to już w ogóle wszystko się wali ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
agnieszkacc jak dla mnie naprawde niemilo postapiłaś, chrzesna malej nawet jesli zniszczone rzeczy czy zamale CI wysłała to nie powinnaś odsyłać, ona nie kazala Ci tego zakladac malej! Tylko to co bys chciala to bys zostawila a jak nie to komus potrzebujacemu oddala. ogolnie nie chce mi sie produkowac, ale nie fajnie zrobilas.
Jesli chodzi o herbatke to ja czerwoną pije

motylek witamy :)

umi hahaa no nie moge :p klima full wypas :p

Co do upałów mam dla ciężarówek przkrą wiadomość.. Te wakacje mają byc tak upalne i klimat ma sie zmienic prawie tak jak na równiku, skwar ,gorąco i bedzie lać deszcz i dalej skwar! Tak slyszalam.. ale zobaczymy, okaże sie.

Dzis kupilam sukienke ale niestety wam foto nie wstawie bo mi nie wgral tata na kompa do odtwarzania czegos tam. Jutro albo pojutrze, ale to nie sukienka na wesele/
Na wesele za 139zl znalazłam przepiękną czerwoną ,satynową! boska! I zastanawiam sie czy warto wydać kase na nią ale jak dla mnie śliczna.

Dessosus ja urodzilam synka swoją 18tkę podczas ciąży myslalam ze juz sie wyszalałam itd, a zreszta ze mi to nie potrzebne, teraz jak są wakacje, wszyscy wyjezdzaja pod domki, nad morze, przyjaciele do Angli chcial mnie zabrac.. A tu nie moge, nie dosc ze rodzice sie wchrzaniają i mi na nic nie pozwalają bo uwazaja ze z brzuchem przyjde. Nie moge wyjsc na piwo, na zakupy, nie moge isc do kina na film. Poki moj synek w wózeczku spi nie chodzi i nie marudzi to spacer czy zakupy są do ogarniecia, ale do kina juz z nim nie pojde, pozniej jak zacznie chodzic i bedzie taka maruda to w sklepie mnie zameczy. Ogolnie to jest tak łatwa decyzja a zarazem tak trudna ze sobie nie wyobrazasz
To o czym mówi ixidixi wlasnie... Jaknie bylam w ciazy (mimo ze nie mialam jakos baaardzo dlugo partnera) to marzyl mi sie w mlodym wieku dzidzius, ale jak zaszlam w ciaze pozniej to swiat mi sie zawalił... Później z kazdym dniem ciazy coraz bardziej kochalam dziecko i bylam coraz szczesliwsza. I jestem. Tylko wlasnie gdybym mogla cofnąć czas to bym poprostu przesunęła choćby i o te 4 lata ciąże. Bym skonczyla szkole chociaz. A tak to? Facet tez myslam ze porządny a sie o ciazy dowiedzial i mnie zostawił. Faceci to tchurze i nigdy nie wiadomo jak zareaguja. Nawet jesli bylabys 10 lat. Przyklad z mojej rodziny żyla ciocia na kocią lape 8 lat zaszla w ciaze a facet ja zostawil i tyle z wielkiej niby doroslej milosci. Więc skoncz studia i wtedy pomysl o dziecku. Tak jak dziewczyny mowią, wyszalej sie,bo przy dziecku niby masz czasu troche ale nie masz tak naprawde a to prasowac, nakarmic, przewinąć,prac itd, itd. W moim przypadku nawet nie mam czasu sie nabalsamowac czy paznokci pomalowac, takie glupie rzeczy a jednak...
Ale.... I TAK BARDZO KOCHAM SYNKA! I teraz sobie zycia bez niego nie wyobrazam jest calym moim światem! I wiem że Ty swoje szczescie też od losu kiedys dostaniesz, ale narazie naprawde nawet te 2 lata sie wstrzymaj
pozdrawiam :)


Michas dzis zauważył swoją reke normalnie ogladal sobie z 5 minut pięśc, dłoń, palce. hehe i zeza aż robil.
 
Dessous to i ja sie troche poprodukuje :) Bedziesz miala co czytac :)
Ja uważam zebys z tą ważna decyzja sie wstrzymala jeszcze, jestes w moim wieku. Ja zaszlam w ciąże majac jeszcze 18 lat dokladnie w lutym a urodzinkimam w marcu. Teraz ogromnie sie ciesze z tego ze jestem w ciazy. Ale pamietam jaki byl szok kiedy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy, nie wiedzialam co mam robic. Na samym poczatku pomyslalam "no to pieknie,ale sobie zycie zmarnowalam" potem zaczelam sobie uswiadamiac ze juz nic sie nie da zobic ze musze dac teraz rade. I teraz kocham swoje malenstwo najbardziej na swiecie, i czekam niecierpliwie na listopad.Moj P tez sie cieszy, ale tak jak pisaly dziewczyny z facetami to roznie bywa. Ja tez bylam w zwizku prawie 4 lata i przez jakas *******e sie rozstalismy,i juz nie wrocilismy. Z moim obecnym chłopakiem ojcem mojej kruszynki jestesmy dopiero 10 miesiecy, sama nie wiem jak to bedzie teraz jest dobrze ale nie dam sobie reki uciac ze mnie nie zostawi kiedy malenswo sie urodzi bo stwierdzi ze sie nie wyszalal (ma 20lat). Ale tak jak dziewczyny gdybym miala pewnosc ze moja kruszynka urodzi sie potem zdrowa to bym "przesuneła" tą ciażę. dlatego sadze zebys poszla sobie na te studia, skonczyla je a potem pomyslala o niuni. Piszesz ze twoj chłopak mowi ze teraz nie czas na dziecko, a to musi byc wspolna decyzja. Faktem jest tez to ze po stosunku w ktorym twoj chlopak w ciebie doszedl poszlas po tabletke "po" to jest wielka oznaka na to ze nie jestes gotowa na ciaze. Dlatego poczekajcie jeszcze troche :) wyszalejcie sie dopuki mozecie, pojedzcie sobie na wspolne piekne wakacje,a dopiero zrobcie dzidziusia :)
 
Umi2, Femme fatal, artystka92, Violett w pewnym sensie domyślam się, jak Wam trudno, ale właśnie takiego kopa potrzebowałam :) Może rzeczywiście lepiej przeczekać ten okres, dać sobie na wstrzymanie, bo po co później przez całe życie pluć sobie w brodę, że za gówniarza taką poważną decyzję podjęłam. W każdym razie, postaram się zrobić wszystko, by niczego nie żałować. Dziecko to mały zamach na wolność, a tak jak piszecie te kilka lat może mi wiele dać. Dzięki dziewczyny :)
 
agnieszkacc jak dla mnie naprawde niemilo postapiłaś, chrzesna malej nawet jesli zniszczone rzeczy czy zamale CI wysłała to nie powinnaś odsyłać, ona nie kazala Ci tego zakladac malej! Tylko to co bys chciala to bys zostawila a jak nie to komus potrzebujacemu oddala. ogolnie nie chce mi sie produkowac, ale nie fajnie zrobilas.
Jesli chodzi o herbatke to ja czerwoną pije

motylek witamy :)

umi hahaa no nie moge :p klima full wypas :p

Co do upałów mam dla ciężarówek przkrą wiadomość.. Te wakacje mają byc tak upalne i klimat ma sie zmienic prawie tak jak na równiku, skwar ,gorąco i bedzie lać deszcz i dalej skwar! Tak slyszalam.. ale zobaczymy, okaże sie.

Dzis kupilam sukienke ale niestety wam foto nie wstawie bo mi nie wgral tata na kompa do odtwarzania czegos tam. Jutro albo pojutrze, ale to nie sukienka na wesele/
Na wesele za 139zl znalazłam przepiękną czerwoną ,satynową! boska! I zastanawiam sie czy warto wydać kase na nią ale jak dla mnie śliczna.

Dessosus ja urodzilam synka swoją 18tkę podczas ciąży myslalam ze juz sie wyszalałam itd, a zreszta ze mi to nie potrzebne, teraz jak są wakacje, wszyscy wyjezdzaja pod domki, nad morze, przyjaciele do Angli chcial mnie zabrac.. A tu nie moge, nie dosc ze rodzice sie wchrzaniają i mi na nic nie pozwalają bo uwazaja ze z brzuchem przyjde. Nie moge wyjsc na piwo, na zakupy, nie moge isc do kina na film. Poki moj synek w wózeczku spi nie chodzi i nie marudzi to spacer czy zakupy są do ogarniecia, ale do kina juz z nim nie pojde, pozniej jak zacznie chodzic i bedzie taka maruda to w sklepie mnie zameczy. Ogolnie to jest tak łatwa decyzja a zarazem tak trudna ze sobie nie wyobrazasz
To o czym mówi ixidixi wlasnie... Jaknie bylam w ciazy (mimo ze nie mialam jakos baaardzo dlugo partnera) to marzyl mi sie w mlodym wieku dzidzius, ale jak zaszlam w ciaze pozniej to swiat mi sie zawalił... Później z kazdym dniem ciazy coraz bardziej kochalam dziecko i bylam coraz szczesliwsza. I jestem. Tylko wlasnie gdybym mogla cofnąć czas to bym poprostu przesunęła choćby i o te 4 lata ciąże. Bym skonczyla szkole chociaz. A tak to? Facet tez myslam ze porządny a sie o ciazy dowiedzial i mnie zostawił. Faceci to tchurze i nigdy nie wiadomo jak zareaguja. Nawet jesli bylabys 10 lat. Przyklad z mojej rodziny żyla ciocia na kocią lape 8 lat zaszla w ciaze a facet ja zostawil i tyle z wielkiej niby doroslej milosci. Więc skoncz studia i wtedy pomysl o dziecku. Tak jak dziewczyny mowią, wyszalej sie,bo przy dziecku niby masz czasu troche ale nie masz tak naprawde a to prasowac, nakarmic, przewinąć,prac itd, itd. W moim przypadku nawet nie mam czasu sie nabalsamowac czy paznokci pomalowac, takie glupie rzeczy a jednak...
Ale.... I TAK BARDZO KOCHAM SYNKA! I teraz sobie zycia bez niego nie wyobrazam jest calym moim światem! I wiem że Ty swoje szczescie też od losu kiedys dostaniesz, ale narazie naprawde nawet te 2 lata sie wstrzymaj
pozdrawiam :)


Michas dzis zauważył swoją reke normalnie ogladal sobie z 5 minut pięśc, dłoń, palce. hehe i zeza aż robil.

Hmm to nie tak artystka , poprostu częściowo mnie nie rozumiecie dlatego tak za nią stajecie , mówisz że ona nie kazała mi zakładać tych ciuszków mylisz się , kazała do tego zabraniała mi kupowania czegokolwiek dla małej ja nie mogę jej nic kupić a jestem jej matką, i już na początku mówiłam jej żeby nic nie przesyłała bo nie chce żeby to był dla niej jakiś wydatek lub coś podobnego , może jestem czasami szczera aż do bólu ale mamy małe mieszkanko i też na wiele nie mogę pozwolić , mówicie że powinnam nie oddawać dać na czerwony krzyż lub podobnie , niestety nie mogłam bo ona chcę żebym odrazu jej wszystko przysyłała co nie jest odpowiednie na małą , nawet moje rzeczy które małej kupiłam :/ ja nie mogę się sprzeciwić i to mnie wkurza , nie znacie jej nie wiecie jaka ona jest lubi grać na uczuciach innych to jest tak ona kupi swojej córce da mi a ja już nie mogę kupować ok fajnie ale ja chcę być sama samodzielna wszystko małej zapewnić , nie chcę być od kogokolwiek zależna Nie chcę o niej już trĄBIĆ ale powiem tylko tyle zawsze mnie raniła krytykowała i dołowała , że źle to robię z mała że zły smoczek jej dałam źle ją ubrałam , że ją tuczę , i najlepiej żebym jej małą przysłała to ona się nią zajmie wiecie co on to jest temat rzeka , ale jeśli kogokolwiek zraniłam to przeproaszam za to ,

A teraz inny temat czy któraś z was stosowała alli?? i krem good bye celuite?? bo nie wiem czy kupić a mam cholerne rozstępy i nie mam jak się na dworze pojawić , a teraz idę z mała za chwilkę na spacer bo już jest 31 stopni a ma być więcej :/
miłego dnia :*:))
 
Lolkak ja nie mogłam w ciazy jeść jabłek bo miałam problemy z bakeriami w moczu własnie przez nie:/ ale tak to jadłam wszystko co popadło;-)

Za kilka dni na widok jabłek z automatu dostanę jakiejś wysypki ;-) No, ale póki co raczę się jedynym owocem jaki przyswajam :-)

Czy u was też tak gorąco?? Jeszcze nie ma 8 a na termometrze już 29 stopni :szok:
 
lolkak ja właśnie w ciazy mogłam jeśc same jabłka jadłam kilogramami, a potem mi zabronili:sorry2:. A pytałaś gina czy ta alergia to normalne?
Aga CC jak dla mnie to zachowujesz sie ulegajac jak 10 letnie dziecko bo to ty jestes matka dziecku tez bedziesz tak ulegac jak bedzie wkładac rece do ognia. Musisz nauczyc sie asertywności:-)
artystka heh takie życie szarego pracownika:-p jak juz kupisz sukienke to pochwal się:-)

A my dziś wstaliśmy o 5:11 cud miód dosłownie
 
Do ostatniej wizyty było ok, wszystko zaczęło się nie dawno po moim pobycie w szpitalu - niby zatrucie bananem. Od tego czasu na prawie wszystko dostaję wysypki albo bordowych, łuszczących się plam na twarzy. Pójdę teraz na wizytę to się dopytam :)
 
lolkak może to taki etap? nie wiem mnie sie cos takiego nigdy nie zdarzyło tzn teraz mam uczulenie na cos a nie wiem na co, a nigdy nie miałam ale to po ciazy mi sie rozregulowało a w trakcie nic takiego nie było. Popytaj gina moze cos poradzi
 
reklama
agnieszka zgadzam sie z wypowiedzią umi :)
a ja na odchudzanie kiedys stosowalam za 10 zł tabletki, starczaja na miesiąc, są to na bazie octu jablkowego, jak rano wzielam jednąto o 19 wieczorem pol jablka tylko moglam zjesc. Dobre jak na moj organizm byly, z tym ze w 20 dni schudlam 6kg ale jeden problem, pozniej ostro trzeba sie pilnować bo moze byc efekt jojo ;/
Zreszta jak przy kazdym dziwnym sposobie odchudzania :p

Dziewczyny a to normalne ze moj Michał potrafi cala noc przespać, ostatnio np jak zjadl o 19 to o 22 usnął i o 6.30 rano wstal!
I wogole on ma tak ze 3,4 dni przesypia cale noce, a jeden dzien budzi sie o 2 i o 7 rano.
Ale 3/4 nocy mi w całości przesypia.
WIem powinnam sie cieszyc i sie ciesze, z tym ze kazdy mi opowiada jak to w nocy dzieci nie spia jak to po 50 razy wstaje sie do maluchow. hehe. a moj jakis taki wyjatek :p
 
Do góry