reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ARTYSTKA - mi moja mała od 2 miesiąca życia spała od 22 do 8 jadła mleko i spała do 11 :-p tak więc to normalne masz duże szczęście oby tak zostało moja do dzisiaj przesypia ładnie całe noce :-)
 
reklama
femme to super :) Widze ze moj synuś taki grzeczniutki jest. :) Teraz sobie tak fajnie śpi na boczku, miedzy nóżkami ma podusie i pieluszke sobie sam przylozyl do buzi.
A co do spania moj przewaznie 7/8 sie budzi, 2 godziny posmieje sie, pohasa :D A później na 2 godzinki idzie spać i potem na dworek idziemy i tez spiocha ze 3 godzinki ;)
 
Moja to była dzieckiem marzeniem :-p zero kolek ładnie spała ładnie jadła wszystko idealnie normalnie :-) ciągle uśmiechnięta :-) trafiło mi się :-) po roku zbzikowała trochę i zaczęła rozrabiać :-p ale to normalne :-p
 
hehe no moj tez non stop sie recholi, placze malo kiedy tylo jak jest glodny i to nie placze tylko robi taką mine :( hehe i pojęczy troche, zanim mu zrobie butle.
No ogólnie super dziecko, kolke mial raz jak mial miesiac i przedwczoraj mial drugą ale to dlatego ze mu kupilam inna herbatke, wczesniej mi uspakajającą z rumiankiem a teraz sam rumianek i po nim kolki ma. WIec odstawilam i narazie woda i koperek ;)Ogolnie ja poprosze wiecej takich dzieci
 
artystka:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D to kiedy następne:-p??
femme ty to w ogóle masz dziecko idealne...

Mój nigdy nie miał kolki jak skoczył 2 miesiace przesypiał noce o 22- 7 ale za to był strasznym terrorysto edzeniowym do 5 miesiaca... mógł jesc co godzinę po 120 ml i musiało byc mleko wode tez wyp,ił ale i tak potem musiało byc 120 ml mleka:/ a jak sie darł masakra...
 
UMI - Dla mnie na pewno jest idealna to chyba normalne u rodzica :-p :-)
To skoro on tyle tego mleka pił to to jest powód czemu teraz mu się odechciało :-p
 
femme no tak najadł sie za wszystkie czasy do końca życia mu wystarczy:-p. No ja wiem dla mnie Nina jest idealna chociaz nie jest moja córką. Tak jak kiedys pisałam nie znosze krzykliwych dzieci...:-p a trafił mi sie prawziwy krzykacz:-p no ale jego uwielbiam:-p
 
Witam sie :-)

Dzis wróciliśmy ze szpitala. Mały urodził sie jak widac na suwaczku we wtorek :-D
Poród w miare... bez nacinania i wogóle... ;-)
Synek grzeczny, je i śpi tylko.:tak:
Ja czuje sie juz super, nie krwawie juz prawię wcale...


Jeeeeejku jak sie cieszę ze jestem juz po....:tak::happy2::cool2:

Pozdrowionka
 
umi no to mialas dziecie krzykliwe, a w dzien akurat najwiecej do zrobienia, hehe ;)
ale moj to wspanialy dzieć

Ahaaa i dziś chcialam wam powiedzieć ze na 95% ide impreze ;) wreszcie moja i mojego przyjaciela osiemnastka :D Sobie odpracujemy ;)
ja 18 marca a Jasiek 3 czerwca a dzis dopiero mamy możliwość
O dziwo moja mama sie zgdziła i ojciec tez, ale do wieczora u nich duzo sie moze zmienic ;/


Spadam robic sałatke tacie bo zaraz bedzie na obiedzie ;)
3mcie sie ;*
 
reklama
Do góry