reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej wszystkim :-) Pamięta mnie ktoś ? :-D
Nie udzielałam się bo jakoś takoś wbić się tutaj nie mogłam same nowe mamy a teraz widzę wróciło parę starych mamusiek to może będzie łatwiej :-) :-)

CLIO - WOW ślicznie wyglądasz :-) jak mi się podoba jak ktoś ma taki ładny uśmiech ja to nie lubię się uśmiechać do zdjęć :dry:...W ogóle właśnie zerknęłam na suwaczek i jestem w szoku ! :szok: byłam pewna po zdjęciach że ty już jesteś chwilę przed rozwiązaniem a tu jeszcze sporo czasu masz :-p :-)

NATALIA22 - Hej :-) fajnie też bym bardzo chciała mieć drugą córcię :-) A imię już jakieś wybrałaś ?


Tak na przywitanie wstawię moją Myszkę bo dawno jej nie widzieliście albo jak co niektóre wcale ;-)
Zobacz załącznik 253906Zobacz załącznik 253907


no własnie co do imienia mamy mały problem :) hehe ja chce Nadie a moj Mąz chce Amelke :) i tak się ciagle spieramy :D hehe moze kiedys cos ustalimy :D ale dzisiaj upal masarka a moje stopy mi tak puchną ze szok :/ przez to ciepło. Ale i tak wole jak jest taka pogoda niz jak ma padac hehe :) buzka :*
 
reklama
clio wlasnie zapomnialam wczesniej dopisać ze przepiękna sesja, ja tez bym z powrotem taki brzuś chciała, ale narazie nie znalazł sie odpowiedni tatuś ;)

mamaola a ja to z tego Płocka bym sie z chęcią wyprowadziła, ludzie mnie denerwują tu. Natomiast nie wyprowadze sie ze wzgledu na swojego przyjaciela ;) Za dobrze nam razem :) Może wyrusze do Poznania za kilka lat z Jankiem ;]

natalia ja powiem tak mi sie bardziej podoba Nadia. Ale.. Ale... Julek, Nadii, Amelek, Lilianek to zatrzęsienie. Ale naprawde według mnie śliczne imiona.. :)
A może pójdzcie na kompromis i wybierzcie zupełnie inne imie niz Nadia i Amelka :D
Ewentualnie zróbcie glosowanie w rodzince ;) tak jak ja, i przeglosowala rodzina i zostal Michaś ;)

umi tak dostalam dziś 2500 zł ;) Zaszalałam nakupywałam małemu super ciuszki, bodziaki po 14 zł w C&A w H&M i w Crocodilo czy jakoś tak :D kupilam koszulki w c&a tez po 14 i fajną hustke dla niego granatową,wygląda w niej jak pirat ;D ;) Super!
A sobie jak zwykle nic, tzn bluzke za 19 zl i tusz do rzęs. A mama mi mowila, kup sobie bo chodzisz jak żulówa. A ja jak zwykle mam tylko 2 bluzki i jedne leginsy i jedne dzinsy i chodze tylko w tym :p i oczywiscie wszystko wale w malego! glupia jestem :p Ale to moje oczko w glowie ;]

Ale CHWALE SIE WAM!
Dostalam zaprozenie na wesele do mojego taty brata i moja mama dzis do mnie:
Marta weź może ze sobą Jaska!
A ja szok! Moja mama go nigdy nie trawiła! A teraz i mama i tata jak o nim coś mówie to są normalni wobec niego

I ja dzis do mamy czy moge isc na osiemnastke do JAska ,tylko nie wiem kiedy bo wyprawia ale termin ustawi tak zeby mi pasowalo ,na to mama : mnie sie nie pytaj, tylko poszukaj kto Ci z malym zostanie!
A ja naprawde w taki szok wpadam ze nie wiem! Ostatnio jak jej o imprezie mowilam to powiedziala ze napewno nie bo z brzuchem wroce! A teraz? Ja nie wiem co jej sie stalo!


Jutro ide kupić sukienke na wesele ;) znalazłam sklep gdzie takie fajne od 30 do 60 zł można kupić ;D Bo na co mi droższa, ta ma być na jeden raz ;]
 
artystka-nie ty jedna masz świra na punkcie swojego maleństwa:))) ja z zakupów zawsze wracam z jakimś ubrankiem dla młodego:)mój Darek sie smieje ze nigdy w sklepie mu sie nie zgubie bo wie na jakich działach mnie szukać:)

Umi-to zdrówka życze.....napewno z tego wyrośnie.....

Natalia-bardziej Amelka.....ale jak juz artystka pisała tych imion jest zatrzesienie wiec moze sie zdecydujecie na jakieś inne....
 
Macie racje ze tych imion jest mnóstwo-ale kiedy one bardzo mi sie podobają hehe... Pamiętam jak Oliwkę chrzcilismy :) to były az 3 a do tej pory ani jeden nie spotkałysmy na placu zabaw czy tez ogólnie. Pewnie dopiero w szkole napotkają się :D Podoba mi się jeszcze Oktawia ale kojarzy mi się z nazwą samochodu ;/ ehhh mam nadzieje ze wkoncu kiedys cos wymyslimy :/ ale dzisiaj upał :/ a Wy co macie zamiar w taki gorąc porabiac ? bo ja się zamykam w domu :/ Oliwi basen rozłoze na balkonie i niech się pluska bo masakra idzie padnąc :/
 
Hej Kobietki..... Nie dam rady Was nadrobic nie było mnie tu dwa dni .....
Mój dzisiaj idzie załatwic licznik na prąd i do końca tygodnia przeprowadzamy sie ..... w końcu.... tyle to wszystko trwało... masakra
A ubuś zjadł dziś pierwszy raz słoiczek z Gerberka..."jabuszko z marchewka"... na jedno posiedzenie zjadł 3/4 słoiczka i teraz śpi.....
Musze mu zacząc wprowadzac już inne rozmaitości.... Za 2 dni kończy 4 miesiące więc już moge :)):)):))
 
mamaola wiesz co po nim nie widac choroby:-) i z tego sie ciesze mam nadzieje że to sie cofnie tak jak piszesz;-)
artystka mam to samo. Kiedys poszłam sobie kupic bluzke no i kupiłam:-p Koszulki i spodenki małemu a sobie kupiłam butelke wody bo mi sie pic chciało od tego latania:-p
pati zobaczysz ta meka jest warta tego, teraz masz juz dosc ale juz w nastepnym tygodniu obudzisz sie i pomyslisz ze to wszystko było snem bedziecie na swoim mieszkanku:-)
Natalia22 mnie sie podoba Oliwka:-p ale fakt duzo ich jak chcesz niespotykane imie to daj córce Afrodyta... ja jedna w LO spotkałam nie wiem jak tak mozna dziecko skrzywdzić
 
hej :-)
wpadam tak tylko na sekundkę... mam wlasnie sesje egzaminacyjna i ogolem jestem wyczerpana. ledwo mam co sily umyc si i cos zjesc a co dopiero uczyc i zajmowac Damiankiem :sorry2:

artystka - super, ze tak sie sprawy maja :tak: moze wkoncu rodzice polubią Jaśka :tak:
i jasne, ze nie kupuj drozej sukienki... ja na wesle mojej siostry zaszalalam i kupilam za 89zl i... i co? mialam ją na sobie 3 godziny bo potem pojechalam na porodowke :-D

mamaola - Amelka to piekne imie :tak: chociaz wydaje mi sie, ze ostatnio duzo osob je nadaje.. sama tez chcialam kiedy bylam w ciazy z Damiankiem a jeszcze nie wiedzialam, ze to chlopiec :tak: pozatym, ja czuje sie dobrze. nie chce sie rozpisywac.

widze, ze zaczynaja wracac stare mamuski :-)

moze ktoras z Was bedzie chetna do zakupu:
satynowe niebieskie 40zł, pozostałe buty + torebka 35zł. rozmiary to 36 :-p
wszystkie sa nowe! sprzedaje, bo potrzebuje kasy a nie mialam nigdy okazji ich zalozyc:-(
buty1.jpgbuty3.jpgbuty4.jpgbuty2.jpg


pozatym, wciaz zbieramy glosy o ktore bardzo prosimy!
BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!
 
Hej witam się z rana :-) u nas piękna pogoda więc zaraz wyruszamy na miasto :-) muszę małej buty jakieś kupić letnie bo mi się grzeje w adidasach :dry: idę zobaczyć ceny jak będą jakieś drogie to na allegro sobie zamówię już widziałam fajne za 30zł :-)
Ostatnio jaka mi się okazja w lumpku trafiła kupiłam małej strój kąpielowy z Kubusiem Puchatkiem taki śliczny za 10zł i uwaga ...NOWY ! :-) tylko nie miał jednego z 3 kwiatków na jednym ramiączku :-p :-) tak więc idę dzisiaj też na łowy :-D :-p

ASHEARA - szkoda że masz taką małą stupkę bo te niebieskie buty są piękne :-p no ale niestety ja mam 38 a czasem nawet 39 :-p
 
reklama
mamaola wiesz co po nim nie widac choroby:-) i z tego sie ciesze mam nadzieje że to sie cofnie tak jak piszesz;-)
artystka mam to samo. Kiedys poszłam sobie kupic bluzke no i kupiłam:-p Koszulki i spodenki małemu a sobie kupiłam butelke wody bo mi sie pic chciało od tego latania:-p
pati zobaczysz ta meka jest warta tego, teraz masz juz dosc ale juz w nastepnym tygodniu obudzisz sie i pomyslisz ze to wszystko było snem bedziecie na swoim mieszkanku:-)
Natalia22 mnie sie podoba Oliwka:-p ale fakt duzo ich jak chcesz niespotykane imie to daj córce Afrodyta... ja jedna w LO spotkałam nie wiem jak tak mozna dziecko skrzywdzić
Umi wiem wiem ale juz sie doczekac nie moge....im bliżej tym bardziej sie denerwuje :confused: ale poznałam wczoraj już sąsiadów... bardzo fajni jedni.... a drudzy to moi znajomi hahaha przynajmniej jedna znana twarz bed:dry:ie koło mnie mieszkac hahahaha
hej :-)
wpadam tak tylko na sekundkę... mam wlasnie sesje egzaminacyjna i ogolem jestem wyczerpana. ledwo mam co sily umyc si i cos zjesc a co dopiero uczyc i zajmowac Damiankiem :sorry2:

artystka - super, ze tak sie sprawy maja :tak: moze wkoncu rodzice polubią Jaśka :tak:
i jasne, ze nie kupuj drozej sukienki... ja na wesle mojej siostry zaszalalam i kupilam za 89zl i... i co? mialam ją na sobie 3 godziny bo potem pojechalam na porodowke :-D

mamaola - Amelka to piekne imie :tak: chociaz wydaje mi sie, ze ostatnio duzo osob je nadaje.. sama tez chcialam kiedy bylam w ciazy z Damiankiem a jeszcze nie wiedzialam, ze to chlopiec :tak: pozatym, ja czuje sie dobrze. nie chce sie rozpisywac.

widze, ze zaczynaja wracac stare mamuski :-)

moze ktoras z Was bedzie chetna do zakupu:
satynowe niebieskie 40zł, pozostałe buty + torebka 35zł. rozmiary to 36 :-p
wszystkie sa nowe! sprzedaje, bo potrzebuje kasy a nie mialam nigdy okazji ich zalozyc:-(
Zobacz załącznik 254453Zobacz załącznik 254454Zobacz załącznik 254455Zobacz załącznik 254456


pozatym, wciaz zbieramy glosy o ktore bardzo prosimy!
BoboVita - Zawsze z Tobą, Mamo!
MNie sie podoba bardzo ten czarny zestaw...... popytam znajomych może beda chciały kupic.... w razie czego dam Ci znac :tak::tak::-):-)

Hej witam się z rana :-) u nas piękna pogoda więc zaraz wyruszamy na miasto :-) muszę małej buty jakieś kupić letnie bo mi się grzeje w adidasach :dry: idę zobaczyć ceny jak będą jakieś drogie to na allegro sobie zamówię już widziałam fajne za 30zł :-)
Ostatnio jaka mi się okazja w lumpku trafiła kupiłam małej strój kąpielowy z Kubusiem Puchatkiem taki śliczny za 10zł i uwaga ...NOWY ! :-) tylko nie miał jednego z 3 kwiatków na jednym ramiączku :-p :-) tak więc idę dzisiaj też na łowy :-D :-p

ASHEARA - szkoda że masz taką małą stupkę bo te niebieskie buty są piękne :-p no ale niestety ja mam 38 a czasem nawet 39 :-p
Ja bym chciała miec taki rozmiar jak Ty.....:crazy:
Ja mam rozmiar 41 i na mnie takie fajne buty to ciężko kupic.... Byc może dlatego tak rzadko chodze w szpilkach :confused::confused::confused:


Ja już jedno pranie powiesiłam drugie piore.... zaraz ide obiad robic....
Kurcze mogłam wstac dzis wczesniej to bym już miała wszystko zrobione:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Leniuch ze mnie straszny:sorry2::-D:-D
 
Do góry