reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

asera tez mi sie wydaje ze motylica sciemnia i juz sie gubi sama w tych klamstach
elizka moze cos sie ruszy nocy trzymam kciuki..zadobrze mikusiwi u ciebie brzuszku:)
witam dziewczyny dano mnie tu nie bylo zabiegana jestem ala chora byla minol jej katar a dzisiaj paskudny kazel ie pojawil i chyba bez antybiotyku sie nie obejdzie:no: po z tym jeszcze sparaa w sadzie sie ruszyla kolejna rozprawa juz byla..mialm nadzije ze sie skonczy na tej a tu jeszcze sie przedluza nie iem ile jeszcze to bedzie trwac niewiem czy oni nie rozumiea ze przy dziecku przydaje sie kazdy grosz
 
reklama
dziękuję ze tak miło mnie przyjelyscie do Waszego grona :) no to tak mam 21 lat :) mam córcie Oliwie od 3 lat jestem mężatką i spodziewam się drugiego dzidziusia co prawda wpadko-planowanego hehe :D na 90% będzie druga córcia :) bardzo się cieszę zawsze chcialam miec dwie dziewczynki ale jak wyjdzie chlopczyk to płakac nie będę :) najwazniejsze aby bylo zdrowe :) Trzymam kciuki Elizka za Ciebie zeby jak najprędzej Cie wzieło !! kurcze bo to juz pewnie męczące się zrobiło :/ Ascheara-Widze ze Ty tez się spodziewasz drugiego malenstwa :) gratulacje !! :) ja tu się martwie ze nie dam sobie rady praktycznie z 3 letnią dziewczynką i noworodkiem a Ty będziesz miała jeszcze mniejsza róznice !! dzięki Wam podnoszę się na duchu ze dam rade ! jak Wy sobie swietnie dajecie :) mam nadzieje ze będe miała tyle siły co Wy !
 
Motylicaja Ty chyba naprawde szukasz poklasku...ale na forum go raczej nie znajdziesz,jak bedziesz nadal pisac takie farmazony...piszesz byle co byle by cokolwiek pisac...ale zobaczysz nozka Ci sie szybko powinie jak dalej bedziesz sciemniac...zobacz juz nie tylko Asheara to widzi,bo takze ja i geroland...takze cos jest na rzeczy...

Clio ssyjka przesliczna,a brzuszek jak rozczulajacy...ehhh juz zapomnialam jak to jest byc w ciazy...
 
Dzięki dziewczyny :-)
Właśnie wstałam ... eh ale z leniem niesamowitym :-p
Ashera mamy ciuszki jak narazie a resztę będziemy kupować po przeprowadzce w lipcu wtedy będziemy mieli na to czas :sorry2::tak: musimy wózek wybrać łóżeczko kosmetyki teraz to musieli byśmy to wszystko wozić z powrotem a tak od razu do naszego gniazdka :-) za 10 dni ślubik :-D:-D:-D tydzień odpoczynku i się przeprowadzamy :rofl2:
firanka jak cie dawno tutaj nie czytałam :-p co tam słychać?

ide sie ogarnąć wieczorkiem coś skrobnę :tak: jak nadążę z czytaniem :-p

Natalia22 witaj :-D
 
Hej wszystkim :-) Pamięta mnie ktoś ? :-D
Nie udzielałam się bo jakoś takoś wbić się tutaj nie mogłam same nowe mamy a teraz widzę wróciło parę starych mamusiek to może będzie łatwiej :-) :-)

CLIO - WOW ślicznie wyglądasz :-) jak mi się podoba jak ktoś ma taki ładny uśmiech ja to nie lubię się uśmiechać do zdjęć :dry:...W ogóle właśnie zerknęłam na suwaczek i jestem w szoku ! :szok: byłam pewna po zdjęciach że ty już jesteś chwilę przed rozwiązaniem a tu jeszcze sporo czasu masz :-p :-)

NATALIA22 - Hej :-) fajnie też bym bardzo chciała mieć drugą córcię :-) A imię już jakieś wybrałaś ?


Tak na przywitanie wstawię moją Myszkę bo dawno jej nie widzieliście albo jak co niektóre wcale ;-)
Zobacz załącznik 253906Zobacz załącznik 253907
 
Witam was kochane ;D
Nadal czekam na pieniążki jak na zbawienie do jutra mają mi wpłynąć a ja juz dosłownie na miejscu usiedzieć nie moge.

Elizka współczuje CI kochana, mi juz w 36 tygodniu powiedziala że na dniach bede rodzić bo rozwarcie juz na 1cm i że szyjka skrócona to siedzialam jak na szpilkach. A jak poszlam do szpitala w 40tyg to mialam rozwarcie na jeden palec szyjka skrócona i siedzialam jeszcze sobie sporo.
Ale wiecie dla mnie to nie sprawiedliwe bo jak bylam w szpitalu to mnie 11 dni trzymali a taka kobitka prywatnie do jednego lekarza chodziła to w dniu terminu poprosila o wywolywanie, to dali jej oxy pilke, do wanny kazali wejsc, i urodzila tego samego dnia. A mnie az tyle trzymali i czekali na cud.
femme super córa!! ;) Dawno Cie u nasnie było
 
artystka Kacper w sumie ma z tyłu blond a z przodu ciemny blond pod swiatło rude:-p na zdjęciach nie widac bo komórka robione bardziej na tych w sygnaturce:-p a co to pieniazki z becikowego maja nadejsc?
Elizka kochana doczekasz sie na pewno:-) ja trzymam mocno kciuki
clio ja myslałam ze ty juz rodzic bedziesz po zdjeciach!! a ty aby blixniaków sie nie spodziewasz:-p?? W ogóle prze cudna sesja
Femme:-) Nina to niezła laska:-) śliczna

Ale dzis gorąco masakra jakas:/
 
Clio,a u mnie w miare ok...wiem co to znaczy byc samotna matka,ale to long sory...Nicole rosnie,swiruje i wogole ale kochana jest...poza tym Mala chora...ma gardlo i migdalki,ale szyko sie wykaraska moja artystka malutka. A Co u Ciebie widze,ze slub tuz,tuz ;-)
 
hej
ja codziennie na forum brykam ale tak jak Feeme jakos wbic sie nie moge na stary wąteczek bo same nowe mamy tu są a staruszki jakos przestały sie odzywac....

Asheara,Umi,Artystka-u mnie oki.....tylko mnie ci durni lekarze straszyli ze ciąża zagrożona,ze coś tam coś tam:) a tu mały siedzi juz 38 tydzien.....a ile strachu mialam to szok!!!co prawda pewnie gdyby nie leki i leżenie pogłoby być gorzej ....poza tym juz mam dość i juz bym chciala urodzic,bo cięzko jak nie wiem co....młody zapiernicza jak mały samochodzik a matka nie moze nadążyć....no i baaaaardzo juz bym chciala miec synka przy sobie....

Umi-no nie moge jaki Twój Kacperek śliczniasty:)))))))cudo!!!!!!!a jak zdówko synka???jak nereczka????

Artystka-a tak wogóle to my prawie sąsiadki:)co prawda w Płocku nie bylam ze 100 lat ale do szkoły chodziłam i pracowałam....no i niedaleko mój rodzinny dom.....synio cud miód:))))

Asheara-jak ciąża???jak sie czujesz????na kiedy masz termin???
 
reklama
mamaola ja na poczatku faszerowałam sie duphastenem czy jakos tak niby na podtrzymanie potem juz było ok i mały przesiedzła grubo swój termin...:-p wiec róznie to bywa przewaznie jak tak strasza to potem maluszkowi sie nie spieszy:-) Co do nereczki to jeździmy cały czas na badania wychodzi mi to bokiem ale co zrobić kolorowo nie jest ale jeste dobrej mysli ze leki pomoga bo biedak codziennie łyka proszki:/ az mi go szkoda
 
Do góry