reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

umi nie wierze ! Kacper jest taki już duży !! BOSKI! Normalnie te włosy jego nie rozbroiły! Bomba wygląda! :)
Chyba zrobił sie blondyn co?
Asheara zgadzam siez Tobą
Nie mam nic do Ciebie motylicja ale coś mnie to dziwi, po 1 ja nieslyszalam o przypadku ze pielegniarka czyta sms od kogoś. No a nawet jesli dziwie sie ze odpisała, no dobra a jak nie to dziwne troche że u Ciebie wiecznie takie sensacje jak na całym świecie, a to wulkan, a to samolot sie rozbił, a to powodzie. No nie uważasz że trohe to dziwne?

mamaola własnie jak u Ciebie?

natalia22 zapraszamy :) I gratuluje drugiej pociechy! :*
 
reklama
Hej

Ja po wizycie. No cóż ciagle słyszę to samo... Szyjka skrócona do 1.5cm, rozwarcie na 2, miękka... Wszystko gotowe do porodu i ciszaaa....
Jeśli przez dzis i jutro nie urodze, to mam sie zgłosić do szpitala w środę..... no i ciekawe kiedy mi wywołają... i czy wogóle bedą wywoływać od razu czy tylko kontrolować....?:dry: ehhhh......
 
Artystka92-Dziękuję :) Elizka-i własnie tego się boję ze będę na kocnówce a tu nic mnie kompletnie nie będzie brało :/ a u nas w szpitalu się nie spiszą na wywołanie porodu czy np zrobienie cesarskiego cięcia w nagłym przypadku oni mają wiecznie czas :/ ehhh zaczynam coraz bardziej się stresowac :(
 
elizka - maly jest uparciuch widac :tak: raczej powinny odrazu wywolywac..
umi - tak jak mowi artystka - Kacper to juz chlopiec po prostu :-)
natalia22 - witamy Cię! napisz wiecej o sobie ;-)
 
Natalia22 hej :-)

No ja to mam wszystko gotowe "w srodku" wiec jak mnie wezma juz do spzitala to ja bede ich prosic by mi od razu wywoływali bo mam w domu dwoje dzieci itd itp... :p :dry: zamecze ich tam i tyle.... ile mozna chodzic z tym rozwarciem na 2? :confused::wściekła/y: ehhhh
 
Witam! Ostatnio mnie nie było bo u P. siedzieliśmy no a poza tym korzystamy z pogody dopóki jest chociaż mam nadzieje, że taka zosatnie. Ja sobie pięknie opaliłam plecy i twarz ale kurcze nogi za cholere nie chcą chwycić choć latam cały czas w krótkich spodenkach:dry: Miki cały czas zdziera sobie kolano no już nie wiem co mam na tego gada poroadzić:-) Jutro mi stuknie 19 lat ja to młoda jestem jeszcze co:-):-p

Ashera a jak twoje samopoczucie, zmęczenie dopada czy jeszcze nie?;-)
Umi no Kacper to już duży chłopaczek, a jeśli chodzi o "kontuzje" to Miki też tak wygląda, nogi ma jakby w tarkę wkłada :-)
Elizka no mały nad tobą litości nie ma tak długo siedzieć u mamusi;-) mam nadzieję, że to wszytko szybko już się rozwinie.
Natalia22 Witam! a wiadomo kto gości w brzuszku??
 
Elizka21 ty to dla mnie wogóle bohaterka jesteś 3 ciąża :-D rządzisz hehe :cool2:
ja dzisiaj od niepamiętnych czasów siedziałam na przystanku i czytałam gazetkę Alex zaczął tak baraszkować że dziewczyna która siedziała obok nie mogła oderwać oczu :-phihi
wstawiam kilka zdjęć z mojej sesji brzuszkowej bo one takie surowe jeszcze :-):sorry2:
 
Kasiuch nie martw się :D Moja chrzesna zaproszona byla na moja 1 komunie to powiedziala ze nie ma czasu ( a ma dwoch doroslych synow i nie pracuje ) A na 2 komunie zaprosilam to powiedziala ze szkoda jej kasy na prezent.
A moj chrzesny jest fajny z tym ze spi na kasie a mi na osiemnastke dal 50zł (pół rodziny jak sie dowiedzialo to go wybrechtali)

A ja sie chwale !! Dziś po raz pierwszy Michaś odruchowo złapał grzechotke i grzechotał a później tą grzechotke ssał i lizał jak loda hehe!
A tak mi sie mega ślini że ze śliniaka po 5 minutach to cieknie

Bravoo dla Michasiaa!!!:tak::tak:

A ja powracam po atrakcjach powodziowych:-) na szczęście mnie zalało tylko troszeczke i to tylko nieszczesny kanał burzowy wylał i mamy dzieki tego mokrą piwnicę, ale masakra w drugiej czesci Debicy domy pozalewało w miejscu gdzie wał był słaby:/

artystka Brawa dla Michałka:-)
Sochi śliczną masz córeczkę:-) kiedy mój Kacper był taki :-) przecudna i imie bardzo mi sie podoba:-)

A tak poza tym co u nas mały rozrabia:-) uparł sie na słowo Łał i cały czas chodzi i mówi łał:-) jego ulubiona zabawa ostatnio jest kręcenie sie w kółeczko z zamkniętymi oczami efekty niestety sa widoczne:-p biedne bite dziecko dosłownie:-) umie juz sam wchodzić na kanapę i z niej zejść no i w ogóle wkleje wam zdjecia:-p bo sie pochwalić muszę moim szkrabem:-p

Zobacz załącznik 253535 Zobacz załącznik 253536

slodzkiakkk

Heja,

Ja wracam po prawie tygodniowym pobycie w szpitalu :dry: Podobno zatrucie pokarmowe:-( Nie tknę więcej bananów, żeby nie wiem co. :wściekła/y:

ojj biedactwo Oby teraz bylo dobrze...:)

motylicaja - od kiedy pielegniarki czytaja sms'y pacjentów?
"tu pielegniarka Kozminska" - dobre sobie.
"w ciagu kilku godzin bedzie wiadomo czy pawel bedzie chodzil", nie wiem czy Ci ktos to juz mowil, ale ja powiem - jestes smieszna.

TY to zawsze mnie ubustwials na Watku....hehehe

a powaznie to nie zmyslam tego.....TYLKO tak bylo na prawde a Ty nie musisz werzyc mi.......

Asheara popieram...

Motylicaja Ty chyba usilnie próbujesz zwrocic na siebie uwage...albo Ty teraz wymyslasz,albo jestes taka naiwniaczka,ze az nagroda Ci sie nalezy...

Nie wymyslam....i nie zwracam uwagi

Elizka21 ty to dla mnie wogóle bohaterka jesteś 3 ciąża :-D rządzisz hehe :cool2:
ja dzisiaj od niepamiętnych czasów siedziałam na przystanku i czytałam gazetkę Alex zaczął tak baraszkować że dziewczyna która siedziała obok nie mogła oderwać oczu :-phihi
wstawiam kilka zdjęć z mojej sesji brzuszkowej bo one takie surowe jeszcze :-):sorry2:

ALe extra Fotki....Zabujcze....


Witajcie:*


dzis zaczynam kolejny Tydzien Rehabilitacji.....

Co do Pawla dziwonilam dzis do niego i niestety mial ten wypadek....:(

dobranocka slodkich snow
 
reklama
motylicaja - biedna ty jestes, ja to wlasciwie Ci wspolczuje :sorry:
czym sprobujesz nas zaskoczyc jutro?
Mysle, ze nic nikomu nie musze uswiadamiac bo kazdy kto mądry to widzi... K thx bye!

clio - fotki sa naprawde super :tak: widze, ze brzusio juz nabral powaznych kształtów :tak:
masz juz cos przygotowane na przyjscie na swiat malca?

kolia - oj dopada dopada... ale nie moge sie mu dac, bo wlasnie zamiast siedziec na forum powinnam uczyc sie na jutrzejsze egzaminy :dry:
 
Do góry