reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

violett - no to wszystko cacy jak widac, oby tak dalej!!! :tak:
ewi430 - witamy witamy! napisz nam wiecej o sobie ;-)
artystka - wozek wyglada na calkiem poreczny nawet w wersji spacerowki... a sprobuj go zrobic na spacerowke i stwierdz czy sie dobrze jezdzi. a pokazalaby ten co sie rozklekotał?
 
reklama
Witam wszystkie mamsie:)
Ja swoją córeczkę urodziłam 12 dni przed 18-tką:)
Wrazz partnerem chcieliśmy zostać rodzicami:)
Nie żałuje:)
Mam śliczną córeczkę która jest dla mnie całym światem:)
Teraz 13 kwietnia moja kruszynka kończy 4 m-c:)
 
Bede dziewczynki udzielać sie często, tzn głownie popołudniami bo rano w szkole, niestety :(
No ja tez sie ciesze że wszyscy zareagowali dobrze na moja kruszynke :) Więc moge sie z moim P. cieszyć się kazda chwilą ciązy :)
 
jestem tu z wami dzięki mojej kochanej bratanicy która też będzie miała maluszka tylko że 2 mies. po mnie. wcześniej nawet nie wiedziałam że taka fajna strona istnieje:tak:.dzięki Olcia :-).początek ciąży strasznie mi sie dłużył i nie mogłam sie doczekać kiedy miną kolejne miesiące a tu nagle zostało 1,5 mies. do końca i jestem pełna obaw co to będzie jak maluszek sie pojawi no i jak starszy zareaguje,choć wiem że cieszy sie że zostanie starszym bratem.no zobaczymy co to bedzie.Pozdrawiam;-)
 
LULKA Witaj.
EWI A może napisz ile masz lat? Ile twój starszy dzieciuch ma?

dzisiaj zapowiada się kolejny smutny dzień.
Ale trzeba jakoś zacząć funkcjonować.
Pojedziemy do kościoła a potem chyba odwiedzimy moją koleżankę.
 
hej mamusie
jak tam dzionek sie zaczął? nic w TV nie ma zimno pada bleee a ja na spacerek chciałam iść :( ale mam na dzisiaj plan poczytać kruszynie bajeczki :D
 
reklama
Do góry