reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja tez sie dowiedziałam w piątym tygodniu ciąży :)
Oj z tym to gorzej mam straszne mdłości i zaczynają mi się zachcianki :) I wiecznie jestem głodna i śpiaca:) najlepiej to bym spala i jadla i tak cały czass :) z małymiprzerwami na siuisu i na przyklejenie sie do muszli klozetowej po posilku :p
Elizka21 to pokuj sie pakuj :)
 
reklama
A no to masz spokojnie ;-) oby wymioty sie nie pokazały to bedziesz spokojnie przechodzic ciaże... ;-) Na początku to normalne ze chce sie spac dużo ;-)

A co do pakowania.... :-D heh łatwiej powiedzieć a trudniej sie zabrac za to... :-D :-) no ale muszę powoli bo wkońcu bede pakować sie na szybkiego ;-)
 
Wymioty pokazały sie 3 razy jak narazie ale chyba mi odchodza juz :) No tak tak to jest tak zawsze ze latwiej sie mowi a trudniej robi :) Ale potem na szybkiego to zapomnisz czegos napewno jak to zwykle tak jest :) Wyjmij torbe i wrzucaj po 2 rzeczy dziennie a potem daj swojemu niech poukłada :)
 
kingusia1991 ja te tak zrobilam ale stwierdzilam ze mu nie popuzcze moje zycie sie skomplikowalo prze to to czemu jemu ma to ujsc plazem?? po za tym moja mam mnie do tegp namowila i ysle ze dobrze robie.. zabirra mu odrazu prawa rodzicielkie..
facecie nie stety maja o tyle dobrze ze jak zrobia dzecko to i tak cal odpowiedzialnosc pozostaje na kobiecie...

racja, i wychowanie dziecka też na Naszych barkach
ale ja wcale nie żałuję, bo ta istotka sprawia, że mam jednak uśmiech na twarzy...
a czasem trudno się zdobyć na taki szczery uśmiech
 
VIOLET Witaj wśród nas. twoja radość aż bije z Twoich postów :-) fajnie że rodzinka dobrze przyjęła twoja ciążę no i chłopak, co jest najważniejsze też się cieszy.
Udzielaj tu się u nas często :-) jak masz jakiś problem pytaj a któraś z nas napewno ci pomoże. :-)
 
Violett witamy :) I udzielaj sie w miare możliwości jak najczesciej ;]
Ciesz sie ze nie wymiotujesz, ja tez nawet razu nie wymiotowałam, ciąże super znosiłam.. No pod koniec wiadomo troche dolegliwości ale to normalne ;)

Elizka, no wiesz ja sie pakowałam dopiero w 39 tygodniu hehe a moglam sie wcale nie pakowac :D i tak bylam przeterminowana 11 dni hehe ;)
Ale Ty sie spakuj bo nie każdy ma to szczescie tyle lezec w szpitalu heh ;]


A co do mojego wózka. Odebrałam dziś ten wózek.. Pokaze wam jak on wygląda:
WÓZEK AXEL BABY SMILE + GRATIS OD PRODUCENTA ! ! (987761347) - Aukcje internetowe Allegro ten zielony. Tylko wam powiem na tych fotkach wygląda nie za ciekawie ;/ w realu fajniejszy jest.



Dziewczyny, do tej pory nie moge uwierzyć w to co sie stało. To ze zginęli w takim dniu! o takim czasie.. Ehś... Porażka :(
Bardzo mi przykro jest. Jakim człowiekiem by nie był to ze prezydent, to tam nie wazne. Tez byl czlowiekiem, mial rodzine, przyjaciół.. Ehś..

Wogóle szkoda wszystkich tych ludzi, jechali z dobrego serca zeby oddać hołd... Ah.. Nie moge juz nawet mowic... Caly czs mysle o tym...

Przepraszam was, ale dziś nie mam juz zamiaru pisać. Naprawde jakiś taki ten dzien smutny... Niby normalny dzien a tu taka katastrofa!
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
 
artystka zgadzam się z Tobąmnie też jest strasznie przykro nawet sie nie spodziewałam :-( też nie będę dzisiaj pisała taki dzień smutny deszczowy zimny ... :-(

[*][`]
[*]
 
ja w sumie nie pałałam sympatia do tego człowieka jako polityka ale cóż nigdy smierci nikomu nie życzyłam, nie rozumiem jak niektórzy patrza tylko z jednej perspektywy jako na polityka bo tak jak ewi pisała miał rodzinę bliskich którzy cierpią teraz ogromnie:/

violett Zazdroszcze poedejścia do ciązy i witam serdecznie:-) a rodziców musisz miec swietnych bo zareagowali nad podziw dobrze:-)
artystka wózek ładny a jaki była tamten podobny do tego?
 
reklama
Do góry