reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam wszystkie mlode mamusie:) ja w tym roku skoncze 22 lata, i jestem w 22 tyg ciazy.. szokiem bylo dla mnie to ze bede mama.. a jeszcze wiekszym iz beda to blizniaki.. Jednak teraz nie wyobrazam sobie zycia bez tych malych szkrabow, juz nie moge sie doczekac kiedy przyjda na swiat:)
 
reklama
Kasiuch faceci ;/ ... myśli, że głucha byłaś i nie słyszałaś dokładnie co do Ciebie powiedział :p mam nadzieję, że już lepiej???

artystka dziękujemy serdecznie za buziaki :))

malusia88 łooooooooooooł, gratulacje podwójnego szczęścia, a wiadomo jaka płeć???

no pospałam przy niuni trochę, z 1,5 h :)
mała dzisiaj wychlała mleko z piersi , i jeszcze z lodówki wzięłam swoje odciągnięte 30 ml, i jeszcze jej mało było...
to zrobiłam sztucznego i zjadła 60 ml ...
głodomór jak nie wiem!!! o_O

dziewczyny
chciałabym Wam życzyć
spokojnych, radosnych i zdrowych
Świąt Wielkanocnych!! :)
 
kingusia1991- dziekuje:) niestety jeszcze nie wiadomo jaka plec, bylam w tamtym tyg na usg, ale maluchy nie chcialy rozkraczyc nozek:p jestem taka niecierpliwa, ze w przyszlym tyg znowu ide moze teraz sie pokaza:) a tak strasznie marzy mi sie parka:)
Ślicznego masz skarbka, a jaka dluza sie urodzila:)
 
hej Mamuśki :-)
chciałam wam życzyć zdrowych i spokojnych świąt Wielkiej Nocy :-D

a widzę nowe mamusie i w podobnym wieku ;-)
ja wczoraj na IP wylądowałam bo moją gin wystraszyłam, sama też sie bałam bardzo źle sie od rana czułam duszno słabo i jeszcze ten ból brzucha po prawej stronie na dole bała się ze to wyrostek ... skierowanie na CIOT i 2 h się wyczekałam na chirurga dobrze ze mam klientkę która wszystko załatwi w szpitalu i w miarę szybko i elokwentnie poszło, możliwe że to od pęcherza ale wyniki mówią ze jest ok ... :sorry2:czuje się lepiej może to z przepracowania:confused: nie wiem
ciąża to dla mnie skarb :tak: ale jakoś nie chce żyć inaczej :zawstydzona/y: czuje (czułam) sie dobrze ale ostatnio mam sporo klientek, może to przepracowanie :baffled: mój B to się dzisiaj zdenerwował i nazwał mnie pracoholikiem :zawstydzona/y: czas zwolnić i kruszyna dałą mi jasną wiadomość :sorry2:

dzisiaj troche razem pogotowaliśmy rolada serowa mniam mniam z pastą pieczarkową palce lizać:
Rolada serowa
400g sera Edamskiego (podgrzewać w woreczku ok 45 min musi być rozpływajacy się)

2 serki złote ementalery
1kg pieczarek(obieramy, ścieramy na małej wiórkowej tarce, dusimy aż woda odparuje doprawiamy dodajemy serki topione)
vegeta, pieprz

ser płynny rozwałkowujemy na folii nakładamy pastę pieczarkową i podnosząc folie zwijamy w roladę(folia na której jest ser z pastą zwijamy nie do samego końca lepiej zeby rolada na niej została) i do lodówki
Mniam Mniam

a jakie pyszności Wy robicie?
 
Kasiuch faceci ;/ ... myśli, że głucha byłaś i nie słyszałaś dokładnie co do Ciebie powiedział :p mam nadzieję, że już lepiej???

artystka dziękujemy serdecznie za buziaki :))

malusia88 łooooooooooooł, gratulacje podwójnego szczęścia, a wiadomo jaka płeć???

no pospałam przy niuni trochę, z 1,5 h :)
mała dzisiaj wychlała mleko z piersi , i jeszcze z lodówki wzięłam swoje odciągnięte 30 ml, i jeszcze jej mało było...
to zrobiłam sztucznego i zjadła 60 ml ...
głodomór jak nie wiem!!! o_O

dziewczyny
chciałabym Wam życzyć
spokojnych, radosnych i zdrowych
Świąt Wielkanocnych!! :)
dziekuje juz ok

i ja zycze Wam bogatego zajaczka, i zdrowych i wesolych swiat.dla rodzinki i dzieciaczkow!


ide malowac jaja
 
hejka:0

Artysktka to neickawie masz z tym ojcem Michasia...a z tym zakrztuszeniem to nie fajna sprawa tez bym sei zdenerwowala:( caluje tez Michasia jesli mozna....

Witam wszystkie mlode mamusie:) ja w tym roku skoncze 22 lata, i jestem w 22 tyg ciazy.. szokiem bylo dla mnie to ze bede mama.. a jeszcze wiekszym iz beda to blizniaki.. Jednak teraz nie wyobrazam sobie zycia bez tych malych szkrabow, juz nie moge sie doczekac kiedy przyjda na swiat:)

gratulacje!!!!!!!!!wielkie podwojneee..

Pomaleńku przez podwórze Idą dzieci kurze. W kropki, w ciapki, malowanki, bo to miały być pisanki... Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkanocnych.

 
Hej. Mam 16 lat (po prawie bo jestem z listopada)
Chyba jestem w ciąży.. ;((( Okres mi się spóźnia już prawie 2 tydzień. :(
Musze kupić test w aptece. Strasznie się boje!
Nie chce żebyście pisały coś w stylu 'do czego się pchałaś' albo 'że nastolatki są głupie'
Kocham mojego chłopaka! Dużo rozmawialiśmy o tym i oboje się bardzo boimy.. (na szczęście mam w nim wsparcie)
Jeśli dzidziuś jest we mnie to będziemy go kochać. Tylko jak powiedzieć rodzicom ?! Oni nas zabiją!!! On ma 16 a ja (prawie) 16 lat!!
 
Witajcie dziewczyny.
Ja mam takie pytanie dość proste ale zarazem zadaje mi wiele trudu w odczytaniu tego czy to już może być ciąża.
W ostatni dzień miesiączki kochałam się z mężem. Doszedł we mnie. Misiączki praktycznie juz nie było ale coś tam jeszcze trosieńke się pokazywało. Za dwa dni od tego zdarzenia pojawił się dziwny śluz z pochwy. Zazwyczaj miałam go po około tygodniu od okresu kiedy pojawaiały się dni płodne a teraz był ten śluz dwa dni po ostatnim dniu miesiączki i do tego nie był biały tylko troche taki lekko brązowaty.
Czy to jest może jakaś oznaka że doszło do zapłodnienia? Liczę na wasze odpowiedzi.
I czy może któraś z was w taki właśnie sposób została mamusią?:)
 
reklama
kolia nie no chyba podłoże coś pod materacyk zeby wyżej mial.
to masz fajnie, ja bym chciala oddać dziadkom małego na troche, zebym mogla sobie np wyjsc na miasto i buty kupić (chodze w zimowych ocieplanych ;/ nie mam butów) ale mieszkam z nimi i tata pracuje do 18 tak a moja mama do 21 ;P A poza tym na dlugo sama z domu nie wyjde bo karmie piersia.. A maly jest tak zachłanny na papu że czasem butla 120 ml mu nie wystarcza!!!
Wczoraj 130 ml odciagnęlam. Obudził sie o 19 dałam mu tą butle zjadł wszystko, ponosiłam go troche, odbiło mu sie i do kąpieli,minęlo moze 30 minut i chciał jeszcze! Ja nie wiem ,te dziecko je tyle że szok! W szpitalu jak pielegniarki przychodziły to dzieci zjadały moze 30 ml mleka a temu jak raz przyniosły butle, bo ze mnie wyjadł juz wszystko to zjadł wtedy 80ml! Ja nie wiem on ma 2 tygodnie tylko!
Chociaż on potrafi np w nocy wstać o 1 nakarmie go i dopiero o 6 nad ranem wstanie znowu na jeść, a juz np do południa do 12 to ze 4 razy woła o papu! po południu je mało, a juz od 19 włącza mu sie i może jeść do 24 nawet 7razy.

kasiuch no musze złożyc ale narazie to ja na nic czasu nie mam na nic.

sochi jak mu dałam buziaka to otworzył jedno oko i uniósł brew ;D Chyba sie mu podobało hehehe ;]

kingusia Twoje cudo mało je w porównaniu do mojego...

malusia gratulacjie podwójne ;D

clio to uważaj na siebie!!!!!
Misiu właśnie kupe próbuje zrobić i coś mu nie wychodzi...
2dni temu zjadłam moze z 10 frytek i mu zaszkodziły, ma problemy ze zrobieniem kupy :( i marudzi mi od wczoraj rana...

Justysia, nie wiem nie pomoge Ci ,ale wszystko jest możliwe, ja zaszłam w ciąże pare dni przed tym jak powinnam dostać okresu..A wiem ze podczas okresu też mozna zajść w ciąże, wiec uważaj na siebie i odczekaj tydzien i zrób test.

Ja spadam bo mały znowu mi marudzi, boże co ja zrobiłam, wlasnemu dziecku zaszkodziłam przez swoja nieodpartą chęc żarcia! ;/ A teraz dzieciaczyna ma problem
 
Do góry