reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Kolia samopoczucie? hmm okropnie:D huśtawki nastrojów i te masakryczne mdłosci.. :( juz sobie z nimi nie daje rady...

Kingusia
eh, nie przejmuj sie nimi. Jesteś Ty, z dzieckiem z mamą i jej facetem.. z tego co pisalas wczesniej, dobrze sie dogadujecie więc nie jestes sama.. No i jeszcze masz nas:D
 
reklama
Hello :-)

Clio tyaaa ciążowa burza hormonalna a po porodzie będą mówić że ciężko im się odnaleźć w nowej sytuacji facet zawsze znajdzie wymówkę :dry:

Kingusia ja też jestem zebrą :-D no ale na szczęście tylko brzuch, cycki mi ocalały. A co do pana A to szczerzę to myślę że nie masz co na Niego liczyć, może kiedyś ale teraz na pewno nie.... a szkoda bo ojcostwo nie kończy się na poczęciu :wściekła/y:

Artystka Michał ślicznie u Nas tak by był syn to też miał być Michał. Jak mój J zapisywał Julkę w USC to babka mówiła że dużo Michałów u Nas :tak:
 
Hej kochane ;-)
Nadszedł czas przedświąteczny:-) jakos go nie czuje narazie:-D
Witam nowe dziewczyny, piszcie o sobie więcej i sie udzielajcie to napewno szybko sie wkręcicie ;-) Ja też tu krótko przebywam bo chyba z 3-4 miesiace? niewiem nawet :) i zadko piszę ale co jak co z dwójka brzdąców łatwo nie mam. Teraz daniel niedawno ciągał mnie za ręke żebysmy na dór szli ale ja chciałam skonczyc was czytac, napisac i dopiero pojdziemy wiec zajoł sie klockami ;-)
Ja ruchy czułam w pierwszej ciaży około 22tc,a drugiej około 18-19tc. a teraz czułam juz w 15-16tc ;-)

Współczuje wam problemów z facetami... ehhh może wreszcie zmądrzeja... czas pokaze... :-D ;-):-)
Zmagam sie ciagle z nocnikowaniem Daniela i juz 3 tydzien walczę i jest juz o 100% lepiej, ładnie woła tylko na dworze sie zapomina... No ale już w dzień pieluch nie zakładam i mój portwel czuje ulgę bo praktycznie pampersa na noc zakładamy ;-)

Dziewczyny na pupkę na odparzenia polecam uzwać przy kazdej zmianie pieluszki Alantan maść. nie jest drogi i pupa sie do niego nie przyzwyczaja jak do sudocremu... ;-) /jeśli mocno sobie pupę bobas odparzy to zróbcie krochmal (mąkę ziemniaczaną zagotować z wodą, takie gęste wyjdzie jak kisiel, wymieszac potem w wanience z ciepła wodą) i pupę bobasa wsadzic do wanienki i niech mu sie namoczy i ładnie sie goi po dwóch takich kąpielach;-)

Artystka a może ty coś jesz takiego ze małego uczula i brzuszek go boli? Warto sie zastanowić i w razie czego zakupić cos dla takiego malenstwa np wode koperkowa, lub zwykły koperek i mu dawać? jeśli ma sie meczyc a Ty z nim to warto jednak cos zastosować ;-)

Dobra my mykamy na dworek, po południu pewnie sie odezwę ;-) buziaki
 
Hej dziewczyny, długo sie nie odzywalam :( BA! Bardzo długo...no ale ot wszystko przez to ze nie mam nawet o czym pisac z wami ..ale mam taki mały problem mam nadzieje ze moge na Was liczyc, moze problem nie zbyt związany z ogólnie forum , ale próbuje szukac pomocy gdzie sie da.
A wiec tak. Lekarz przepisał mi tabletki anty. Regulon. Wczoraj dostałam @ i wziełam pierwsza wczoraj druga dzisiaj rano .. .No i wczoraj jak szłam spac krecilo mi sie strasznie w glowie, a dzis jak bralam prysznic tez mi sie krecilo w glowie pierw zemdlił mnie zapach szamponu potem ledwo wyszłam z lazienki mokra w samym reczniku zeby zlapac powietrze ogolnie myslalam ze zwymiotuje za sekunde... to bylo straszne. Mialam juz odruchy wymiotne ale ustabilizowalam to jakos byle by nie wymiotowac. Teraz jest ciut lepiej ale dalej mi mdlo. Zaloze sie ze to od tabletek. Teraz nie wiem czy mam je brac dalej, czy moze nie brac bo jesli to ma sie wiazac z tym ze bede ciagle skolowana i ma mi byc mdlo to ja juz wole abstynencje chocby.

Pozdrawiam dziewczyny ;*:*
 
madzia18 w sumie to sobie odpowiedziałaś na to jesli masz możliwość idź do gina i zmień tabsy bo te ewidentnie ci nie służą jesli nie chcesz ich w ogóle brać to pozostaje abstynencja albo inne środki anty
 
jego rodzice... hmm pisali mi w Wigilię (2-3 miesiące przed porodem) że oni to wózek kupią i łóżeczko, ale że teraz za wcześnie
to kiedy będzie dobry czas na wózek i łóżeczko? jak dziecko już będzie na świecie? jak nie będę miała w czym wynieść ze szpitala swoją dzidzie??
chorzy ludzie... ogólnie była taka sytuacja,że w święta po prostu nie było jak, żeby przyjechał mój A. po prostu... sytuacja nieciekawą mieliśmy tutaj wszyscy i te święta to raczej było typu załatwianie spraw a nie jakieś wielkie świętowanie... bo wiadomo jak to jest przed przyjściem na świat dziecka...
a on ze swoimi rodzicami "mądrymi" napisali , że moi bliscy (moja mama i jej druga połówka) chcą rozdzielić mnie z A. ... po prostu to co Ci ludzie wymyślają to się w głowie nie mieści!!!
ehhhhh


co do Twoich Hot-Dogów :)) to jedz ile wlezie i na co masz ochotę hehe ;) póki możesz... no i oczywiście wcinaj też i te zdrowe rzeczy, które ja zaniedbałam.. czyli owoce, warzywa... soki... bo ja to nie bardzo dbałam i jestem jak ZEBRA - dosłownie ;)
w rozstępach na brzuchalu i na udach ;/



Kasiuch wygadałam mu to a on co?? że mi na kasie zależy... że to że tamto... a później przeprasza pisze , że kocha, cholera wie... ten człowiek ma takie huśtawki nastrojów, że masakra... ja po prostu nie nadążam nad nim :(
nie wiem na takich facetow to nie ma sily, zawsze znajda wymowke:/nie wiem co ci powiedziec...zostaje tylko nadzieja ze kiedys cos do niego w koncu dotrze:/

aluis mój ojciec tak samo nie lubił P z resztą moja mama też nie, teraz może to nie są idealne stosunki między nimi ale nie ma na co narzekać. I musicie dać sobie rade czasami trzeba pozmieniać marzenia.
NatQaaa może ciężko ale każda z nas kiedyś musiała trzeba twardo na siłę a się wbijesz;-)
ixidixi no to prezencik przywieziecie, a jak samopoczucie?
Artystka fajnie Michał to już teraz już nie takie oblegana imię a jest bardzo ładne:-)


A ja mam problemy z netem no już mnie to tak wkurza, że szok:wściekła/y: a tak poza tym Miki przechodzi straszny okres cały czas by wyszło na jego płacze a nawet zdarzają się małe histerie patrz kładzenie się na ziemie itp. strasznie trudno wyjść z nim na dwór no ale udało mi się opanować jedzenie. No i mamy 9 ząbka:-)
gratulujemy zabka!

Hej dziewczyny, długo sie nie odzywalam :( BA! Bardzo długo...no ale ot wszystko przez to ze nie mam nawet o czym pisac z wami ..ale mam taki mały problem mam nadzieje ze moge na Was liczyc, moze problem nie zbyt związany z ogólnie forum , ale próbuje szukac pomocy gdzie sie da.
A wiec tak. Lekarz przepisał mi tabletki anty. Regulon. Wczoraj dostałam @ i wziełam pierwsza wczoraj druga dzisiaj rano .. .No i wczoraj jak szłam spac krecilo mi sie strasznie w glowie, a dzis jak bralam prysznic tez mi sie krecilo w glowie pierw zemdlił mnie zapach szamponu potem ledwo wyszłam z lazienki mokra w samym reczniku zeby zlapac powietrze ogolnie myslalam ze zwymiotuje za sekunde... to bylo straszne. Mialam juz odruchy wymiotne ale ustabilizowalam to jakos byle by nie wymiotowac. Teraz jest ciut lepiej ale dalej mi mdlo. Zaloze sie ze to od tabletek. Teraz nie wiem czy mam je brac dalej, czy moze nie brac bo jesli to ma sie wiazac z tym ze bede ciagle skolowana i ma mi byc mdlo to ja juz wole abstynencje chocby.

Pozdrawiam dziewczyny ;*:*
a czytalas ulotke?jakie sa skutki uboczne?
 
Skutki uboczne takie jak we wszystkich tabletkach anty raczej. Nudnosci wymioty, bole glowy, cos tam cos... depresja, ale to nie oznacza ze one musza wystapic , a u mnie jak najwyrazniej . Czuje sie conamniej jak bym zero sily miala i w ogole tak mi mdło cały czas lekko, na mysl o tych tabletkahc mi az niedobrze... po prostu moj organizm sie chyba broni przed nimi . Nie wiem to troche teraz skomplikowane ... nie wiem co zrobic, czy brac i moze przejdzie czy nie brac juz i tyle. Troche nie mam jak skontaktowac sie z lekarzem teraz
 
madzia18 moze nie odstawaiaj postaraj sie funkcjonować na nich przez tydzien moze 2 i albo sie organizm przyzwyczai albo bedziesz musiała odstawic
 
Witajcie
pare slow o mojej kruszynce... Ma na imie Aileen. urodzila sie z pomoca lekarzy, bo mialam komplikacje, wyciagali ja za pomaca ssaka... nieprzyjemna rzecz. Pozniej malutka miala dosc sporego guza na glowce. urodzila sie z waga 3600 i dluga byla na 52 cm. taki nasz maly skarbek :)
Mam do was pytanie. Otoz ostatnio zaczelam jej podawac wit D i powyskakiwaly jej krostki na calym ciele, zwykle czerwone, pozniej sie staly niewidoczne ale czuc pod opuszkami palcow i sie zastanawiam czy to moze byc od tych witamin??? odstawilam je przedwczoraj i tak jakby bylo mniej tych krostek, nie robia sie nowe.
 
reklama
Madzia18 nudności wymioty to fakt ale nie aż tak kurcze że nie dasz rady oddechu złapać. Mogę Ci polecić plastry antykoncepcyjne evra miesięczna kuracja kosztuje ok 60 zł. plaster zmieniasz raz w tygodniu więc nie jest to tak uciążliwe jak tabletka a skutki uboczne rzadko się zdarzają.

Natqaaa a karmisz piersią? czy sztucznie? kurcze wit D3 trzeba podawać. Może zadzwoń do pediatry zapytaj.
 
Do góry