reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Karmie sztucznie od samego poczatku a krostki dopiero pojawily sie tydzien temu. Witaminke wiem, ze musze podawac ale chcialam sprawdzic czy to czasem nie od niej i na to wychodzi jakby to ona powodowala wysypke. Zostalo mi tylko skontaktowac sie z pediatra.
 
reklama
NatQaaa napisałas ze nowych juz nie ma wiec moze podawaj i przeczekaj takie malenstwa róznie reaguja na nowosci dla tego mysle ze jesli to od witaminki to tylko raz i wiecej nie wystapi chyba ze to potówki od przegrzania?
 
adka696 mojej malej dosc szybko to zeszlo z glowki tylko dosc dlugo miala pelno strupkow bo jej skrobali glowke, sprawdzali czy ma na tyle energii bym urodzila naturalnie. pierwszy raz sie z takim czyms zetknelam nie slyszalam nawet o takiej metodzie... dosc drastycznej... przeciez to pewnie ja bolalo :(
 
umi2 raczej musze zaczac jej podawac te witaminki bo sa dosc wazne. na poczatku tez myslalam ze to potowki jednak zadne domowe sposoby na to nie pomagaly wiec ta opcje wykluczylam. staram sie jej nie przegrzewac od samego poczatku. Mam nadzieje, ze zejda i juz sie nie pojawia.

umi2 rodzilam w Szwecji i to jeszcze w najlepszym szpitalu... mogloby sie wydawac ze takie wydarzenia tam nie maja miejsca a jednak.. przezylam koszmar. co prawda polowy z tego nie pamietam bo odlecialalm po gazie ale moj maz opowiedzial mi po porodzie co sie tam dzialo. niezle na nich nawrzeszczal ze zwlekaja ze wszystkim. mojej kruszynce tetno spadalo do 0 ale oni oczywiscie mieli na wszystko czas... tutaj na nic sie nie spiesza. jedynie co to na opieke poporodowa nie narzekam bo byla super.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jeżeli dajesz jej mleko modyfikowane od początku to w nim jest wit.D tak jakoś mi sie kojarzy, więc chyba nie ma sensu dawać jej jeszcze w kropelkach... Niewiem napewno ale tak cos mi sie kojarzy...:-)
Lekarz Ci tak zalecił?
 
NatQa Rany, straszne to co piszesz..
Odnośnie tych krostek i wytaminy, powinnas skonsultowac sie z lekarzem.. Jeśli w mleku które podajesz małej jest juz witamina D tak jak pisze Elizka, to może mała ma jej po prostu za dużo? Stąd tak ją wysypało.. nie wiem..

Elizka jak sie czujesz?:D
 
elizka mowilam jej ze karmie sztucznie a ta kazala brac z koncem 4 tygodnia wiec juz sama nie wiem co o tym myslec. maz musi do nich przedzwonic i sie zapytac co z ta wysypka. sama bym zadzwonila jednak z moim szwedzkim jest kiepsko.
 
ixidixi a no czuję sie w miarę, choć juz jest mega ciężko... Zwłaszcza jeżeli jeszcze dwóje brzdąców biega naokoło :-D ale daję radę. Ostatnio w nocy nie mogę spać, nie mam jak znaleźć sobie pozycji wygodnej... Ale jeszcze troszkę, z 9-10tyg i powinno byc po wszystkim... A ty jak tam? Masz jakieś dolegliwości?;-)
 
reklama
NatQaaa to widze ze tam wcale nie lepiej przynajmniej po porodzie było dobrze porażka normalnie ja swojej opieki poporodowej dobrze nie wspominam...
 
Do góry