reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam:) Ja cały weekend sie obijałam i nie miałam na nic checi:/ dzisiaj dopiero zajrzałam na bb:) Jak przyglądam zdjecia waszych dzieciaczków to zazdroszcze ze macie je juz przy sobie. Ja troszke sie martwie, bo nie czuje jeszcze ruchów dzieciatka. Powiedzcie mi kiedy Wy wyczułyście ruchy dziecka??
 
reklama
Kasias88 ja chyba poczułam w 18 tygodniu ciąży, już nawet nie pamiętam, tak dawno to było ;)) ale super uczucie ehhh trochę brakuje mi tych ruchów w brzuszku :p z jednej strony

ixidixi niby się interesuje, pokazywałam mu małą na skype, ale czasem jak ma zły dzień i mu odbija to potrafi tylko wulgaryzmami rzucać... wrrrrrr
wkurza mnie czasem jego podejście, ale z jednej strony wiem,że pewnie cierpi, bo nie widział małej na żywo, nie dotknął, nie przytulił...
ale by mógł się postarać i trochę pokory pokazać i szanować innych, szczególnie tych co mi pomagają, bliskich mi osób ;/


a my walczymy z małą z odparzeniami, niby już lepiej, bo kuracja pomaga (rumianek, sudocrem i wietrzenie pupencji)
ale marudzi ile wlezie...

właśnie się budzi ;/ pospała z 20 minut i zaraz będzie znowu krzyczeć :( z bólu...

trzymajcie się dziewczyny :)
 
Ciezko jakos nowym forumowiczkom wtopic sie w wasza pogawedke... znacie sie juz bardzo dobrze a my czujemy sie tu obco... bynajmniej ja:)
Kasia ja czulam ruchy mojej kruszynki w 4 miesiacu, kolo 14 tyg. jednak na poczatku myslalam, ze to moje jelita daja czadu bo sie tyle naczytalam w internecie, ze sama juz nie wiedzialam... zreszta nawet teraz do konca nie wiem... byc moze sie mylilam;)
 
kingusia jak to jest ty sie wyprowadziłas z pl czy o sie wyprowadził z angli do PL no bo byliscie razem chyba a teraz mieszkacie gdzie indziej
kasias88 ja poczułam w 16-17 tygodniu ale w pierwszej ciazy mozna nawet poczuc dopiero w 20-21 tyg wiec sie nie przejmuj
 
Kurcze chcialabym juz poczuc" To", bo wszyscy mówia o tym jakie to piekne i wogole, a ja jestem zielona bo nie mam pojecia co to za uczucie. Powiedzcie czy ja bede wiedziala ze "To" to jest wlasnie to , czy mozna sie pomylic?? Czasem nawet mam obawy czy z niunkiem/ niunka wszystko dobrze, ale w czwartek mam wizyte i mam nadzieje ze uslysze ze wszystko dobrze i poznam plec. Ale to dopiero za kilka dni:/ Dzieki za odpowiedz, kochane jestescie:)
 
Kasias88 ja na poczatku czułam małego jak lezałam to jakby ci taki pecherzyk powietrza kursowal tam na dole brzucha:-) mozna pomylic z ruchami jelit ale jak zacznie kopac po żebrach czyli jaz w późniejszym stadium to na pewno bedziesz wiedziała czy to to. Co do tego czy piekne tak piekne ale ja jakos za tym nie tesnie wole jak mały jest ze mna:-p
 
reklama
kingusia jak to jest ty sie wyprowadziłas z pl czy o sie wyprowadził z angli do PL no bo byliscie razem chyba a teraz mieszkacie gdzie indziej
kasias88 ja poczułam w 16-17 tygodniu ale w pierwszej ciazy mozna nawet poczuc dopiero w 20-21 tyg wiec sie nie przejmuj

ja wyjechałam tutaj :p ... do mojej mamy



a moja niuńka straszna marudka:( boli ją nieźle tyłeczek... jak chce zrobić kupala to zaczyna tak mocno płakać, że serce mi się ściska...
w końcu wzięłam mąkę ziemniaczaną i posypałam ją troszkę nią i usnęła, jak na razie ...
może troche ulgi to jej da ;/
 
Do góry