reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Wie pani, z tego co zauważyłam, w takich sytuacjach wszystko się w końcu samo układa. Ważne, aby córka i dziecko były zdrowe. I wspaniale, że pani jest z córką - jest pani doskonałą matką i na pani przykładzie ona tez na pewno będzie sobie doskonale radzić. Trzymam mocno kciuki.
 
pomartwić jeszcze się zdąrzycie. najważniejsze to by zadbała pani o relacje z córką,

dzieciątko .. wiesz co ja chciałabym powiedzieć swojej matce gdy ja zaszłam w ciąże? (mając - co prawda 21 lat)
"mamo ciesz się ze mną.."
tego pani życze- radości! bo spotakało państwa wielkie-małe szczęście!
 
Ciesze się z nią bo wiem że dziecko to dar od Boga widać tak miało być by tak szybko została matką . Nie ukrywam że troszkie to za szybko ale teraz to nie czas na mówienie co by było teraz trzeba cieszyć się tym co mamy .
 
heja :)

artystka trzymam kciukasy !!!

kingusia boszzz malenka jest slodziutka Gratulacje kochana Jak bedziesz sie chciala czegos dowiedziec to pytaj smialo z checia pomoge poradze Mam znajomkow z dziecmii w Anglii rowniez wiec pomozemy z checia swiezej mamusce :)) jeszcze raz gratulacje :*****

Witam goraco nowe mamcie :)


Sorry was kobialko moje ale praca pochlania mi duzo czasu i Nadinka musze sie zajomac Ciezko czasem to wszystko polaczyc Ale Damianoo mi bardzo pomaga :)) W koncu :p A tak w ogole Nadinka miala wczoraj 11 miesiecy !!!! :)))
 
Młodzi rodzice (ona28 on29lat) z 9-dniowym Olivierem nie mogą sobie poradzić...
Czy to normalne że mały je z piersi przez 5min po czym zasypia, tak że nie idzie go dobudzić..??Wszystko było by ok tyle ,że po odłożeniu go do łóżeczka śpi przeważnie 15-20min.. i krzyk ( i to nie byle jaki :-) .. Najgorsze jest to że to jego jedzenie powoduję że żona dostaję zatorów jakiś w kanałach.. piersi przez to obolałe i samopoczucie nie najlepsze.. :no:szukamy RAD co robić .. A może czego nie ?;/ spróbowaliśmy podać mleko modyfikowane na noc... I miło tę noc wspominam jedna z niewielu przespanych :-D Tyle że większość matek odradza.. bo dziecko nie będzie chciało już cyca sami nie wiemy już co o tym wszystkim myśleć..
Skrajnie wyczerpani ,lekko podłamani , i bardzo kochający małego chodź GŁOŚNEGO Oliego... Rodzice
Iza i Radek Pozdrawiamy.
 
Witaj :)
9 dniowe dziecko to jeszcze maleństwo, nie przyzwyczaiło się do nowego otoczenia. Potrzeba cierpliwości dla malucha a nauczy się wszystkiego. Ja bym nie rezygnowała z piersi bo po pierwsze pokarm matki jest bardzo wartościowy a po drugie przeżycia związane z karmieniem i bliskością matki z dzieckiem są nie do opisania :) Piersi bolą :) można sobie robić jakieś okłady, masować delikatnie z czasem ból przejdzie. Jeśli chodzi o zasypianie dziecka przy karmieniu :) mi kazali małą budzić :) delikatnie połaskotać po policzku, niech się najpierw naje porządnie a będzie spała dłużej i spokojniej:) chyba że coś ją boli... Życzę dużo cierpliwości a napewno będzie dobrze:)!! Pozdrawiam
 
reklama
Hej!
Może nie odstawiajcie go jak zasnie, tylko poczekajcie troszkę dłużej az znowu zacznie ssac. Warto głaskac zewnętrzna stronę dłoni - tam sa receptory odpowiedzialne za pobudzanie apetytu. A może Maleństwu nie smakuje mleko...... U mnie karmienie z przerwami trwało nawet godzinę. Po miesiącu jednak był koniec bo nie dość że pokarm lichy to jeszcze zaczął zanikać. Pradźcie sie pediatry lub połoznej środowiskowej. Mój synek mimo że był na butli+pierś budził sie po1 godzinie z płaczem i okazało sie że nie był najedzony i szybko musieliśmy wprowadzić kleik. To przedłuzyło przerwy do 2,5 godziny ;) Może Oli to taki malutki leniuszkowaty głodomorek .....

Powodzenia! Pozdrawiam!
 
Do góry