reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Nie wiem jeszcze czy bedzie synek czy córeczka, mam nadzieje ze sie dowiem na wizycie przed swietami. Jejku chcialabym juz wiedziec bo musze zaczac myslec nad pokoikiem dla szkraba:) Prawie wszyscy sadza ze bedzie synek i my mamy ciche marzenie o synku ale najwazniejsze zeby bylo zdrowe dzieciatko:)
 
reklama
Nie wiem jeszcze czy bedzie synek czy córeczka, mam nadzieje ze sie dowiem na wizycie przed swietami. Jejku chcialabym juz wiedziec bo musze zaczac myslec nad pokoikiem dla szkraba:) Prawie wszyscy sadza ze bedzie synek i my mamy ciche marzenie o synku ale najwazniejsze zeby bylo zdrowe dzieciatko:)
niewazne czy coreczka czy synek, i tak bedziecie sie cieszyc dziecinka:)
 
No u nas bylo tak ze planowalismy najpierw slub, ktory caly czas przekladalismy a to na 2009 pozniej na 2010, no i teraz tesciowa sie smieje ze wreszcie nie mozemy sie wymigac i przynajmniej slub wezmiemy:)
 
o cholercia, duży i dłuuugi:-) gratuluję od razu. to teraz czekamy na nią i maluszka. szkoda tylko, że następna przez cc no ale cóż... w każdym razie niezły prezent urodzinowy dostała:-D
 
reklama
super ze urodzila, Gratulejszyn!

FRANCAIS- witaj, jak sie martwisz to idz do ginki, ale radze zachowac spokoj, lepiej dla ciebie i dla maluszka:) bedzie dobrze!
 
Do góry