reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ashera weź ty mnie nie dobijaj chudzielcu człowiek tu sie katuje ze schudnac nie moze a ta wcina frytki:dry: ja przytyłam tylko 10-12 zalezy na której wadze:-D a i tak mam 6 do zrzucenia buuu. A no fakt jeszcze ich nie ma eh, zament sie czesto robi na głównym i to pewnie dla tego panistempelek cos ostatnio nie widać. Kacper ma reflux i poszerzony moczowód, no a na wczorajszej wizycie dowiedziałam sie ze pozbylismy sie zastojów z nerki, ale nadal sa w moczowodzie ale moze i te ustąpią:tak:
Grecja Cesarka weź nie wypowiadaj tego słowa przy mnie a raczej nie pisz:dry: wiem co to za ból:-p
baska Wiedziałam że ktoś sie przyczepi o to przeleciałam ale że ty:-D:-p szok jakie ty skojarzenia masz:-p. Mój T jak wstaje to tez marudzi wiecznie ze mu sie nie chce:-D
mamaola
Trzymam trzymam za mojego i za ciebie zeby było wszystko dobrze
 
reklama
Asheara to zazdroszcze przemiany materii:tak: mi ciezko bylo to zrzucic:baffled:ale sie udalo po prawie 3 latach waze tyle, co przed ciaza i w koncu dobrze sie czuje:tak::-)A zboczuchem jestem.. mi sie zawsze takie rzeczy rzucaja w oczy:-D:-D

Umi wiesz nie mialas jeszcze okazji poznac mnie od tej strony:-D:-DA mi czasem mowi, ze az boi sie cokolwiek powiedziec, bo ja mam zaraz skojarzenia:-D;-)taki ze mnie typ:-p;-) Pewnie Polna tez to wylapala:-D

Mamaola to dobrze, ze tak myslisz, i ze wszyscy Ci pomagaja:tak::-)to najwazniejsze:-)ale fajnie, ze bedziesz miala dzidziusia:-)a masz jakies przeczucia, co do plci??
 
Umi-dzieki:*

Baska-wiesz sama nie wiem....może córeczka....wógole mam calkiem inne podejscie do tej ciąży,najwazniejsze zebym spokojnie ją donosila i dzidziul był zdrowy.....reszta sie nie liczy
 
Witajcie:) mam 20lat i w maju ma sie urodzic moje malenstwo:) Nie moge sie doczekac :-D Bradzo sie wkurzam jak ktos mowi ze to wpadka a to nie prawda bo chcielismy miec dzicko. Ciesze sie ogromnie ze bede mama bo od dawna chcialam je miec. Pozdrawiam serdecznie:-)
 
c6908b1dd05fd2f0.jpg

e559743894012c98.jpg


Tu ma 3 dni ;-)ehh kiedy to było :-) taka tyci tyci Mysia :-)

Slicznoscii malenkie :))

mój synek ma juz 13 miesecy prawie za pare dni bedzie miał i do tej pry pamieatm cały porub powiedcie mi jedno czy to jest dobry pmysł dziecko w takim wieku do złobka oddac

Wiesz co, niewiem kazdy uwaza inaczej ja raczej bym jeszcze dziecka nie dala do zlobka ... Ale jak nie masz moja droga innego wyjscia to daj :) Zobacz jak dziecko bedzie sie zachowywalo po pierwszej wizycie I stwierdzisz czy to dobre dla niego czy nie

Witajcie:) mam 20lat i w maju ma sie urodzic moje malenstwo:) Nie moge sie doczekac :-D Bradzo sie wkurzam jak ktos mowi ze to wpadka a to nie prawda bo chcielismy miec dzicko. Ciesze sie ogromnie ze bede mama bo od dawna chcialam je miec. Pozdrawiam serdecznie:-)

Witam bardzo milo mi Cie poznac :))
A z tymi tekstami tez sie nasluchalam ja urodzilam w wieku 19/20 lat i tez glupia gadka a bo wpadlas bo wpadlas To odrazu mowilam ze jestem z doroslym mezczyzna ktory mnie kocha ma prace mamy auto gdzie mieszkac dobre warunki do zycia wiec jedynie nam dziecka brakowalo do pelnego szczescia A to ludzie zaraz zaczynaja gdac ze na kase polecialam i chcialam go usidlic ;/ Wiesz czlowiek czlowiekowi wilkiem zazdrosci wszystkiego A jak ma sie troche lepiej to od razu jest na ustach innych Ale ja sie tym nie przejmuje Ja wiem jaka jest prawda A nikt mi za przescieradlo nie robil wiec niech sobie wadzi palec w 4 litery i tyle :)
 
Witajcie:) mam 20lat i w maju ma sie urodzic moje malenstwo:) Nie moge sie doczekac :-D Bradzo sie wkurzam jak ktos mowi ze to wpadka a to nie prawda bo chcielismy miec dzicko. Ciesze sie ogromnie ze bede mama bo od dawna chcialam je miec. Pozdrawiam serdecznie:-)

Witaj;-)Bardzo nam miło że zechciałaś do nas się przyłączyć no i gratuluję fasolki;-)
Co do tego głupiego gadania ludzi to już się nic nie zrobi oni zawsze muszą o czymś gadać i coś sobie pododawać. Ja w tym roku skończę 20 lat i mi też mówili że wpadłam bo bezmyślni byliśmy itd...my w prawdzie nie mamy samochodu ale mamy mieszkanie i mój narzeczony też pracuje choć nie jest ode mnie starszy ale jesteśmy szczęśliwymi rodzicami i bardzo chcieliśmy nimi zostać bo wiadomo idąc do łóżka nawet z zabezpieczeniem trzeba się liczyć z ciążą a my się nie zabezpieczaliśmy bo jej pragnęliśmy choć jesteśmy jeszcze młodzi a w zasadzie jak to nie którzy mówią : "szczunami":wściekła/y:
 
Pewnie Polna tez to wylapala:-D
:szok::szok::szok:
za kogo Ty mnie masz ? :-p:rofl2:


edit : Przeleciałam was pobierznie

Mnie to powinnas gruntownie .... :-p:-D:-D:-D:-D

Dobrze ze z Kacperkiem wszystko dobrze , racja ze lepiej by bylo gdyby mu sie ciut polepszylo ale widac trzeba chwile czekac :tak:

Edyta i masz racje , ja chodzilam prywatnie do gina i bylo raz tak ze jak poprosilam o zdjecie to sie spytal a po co mi :szok: zabilam go zbojrzeniem wkoncu mi dal :-)

Asheara to zaliczaz sie do szczesciarek ktore po porodzie szybko zgubily kg :tak: ja tez szybko wrocilam do wagi jak przed ciaza , wszyscy jak przychodzili zobaczyc Ale to sie dziwili ze nic pomnie nie widac -gdyby nie Ala w wozku to wogole by im nie przyszlo do glowy ze niedawno rodzilam :-D

pati witaj ;-) gadaniem innych sie nie przejmoj :no: szkoda nerwow na plotkary ;-)

mamaola aaa takie buty :-) fajnie ze Twoj tak dobrze to zaakceptowal , teraz powinnas urodzic dziewczynke zeby byla parka :happy2:
 
hej! ja również jestem 20-letnią mamą jak pati z taką różnicą że mój Michaś ma już 4 miesiące. Wiele rzeczy słyszałam o mnie mojej ciąży i dziecku w tym wieku. Przed porodem strasznie mnie to drażniło ale teraz mam tak cudowny skarb że mam wszystkie opinie daleko myślę że to trochę z zazdrości ludzie tak gadają
 
Cześc dziewczyny, mam do was pytanie czy macie jakies sposoby aby piersi po ciazi i po karmieniu wróciły chociaż troche do normy, były jędrniejsze?napiszcie proszę.:-)
 
reklama
Do góry