reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kolia ja bardzo zaluje ze chemii nie zdawalam na maturze, tylko biologie, ale teraz to juz mam lenia:-)
Asheara zazdroszcze wagi, ja to tylko o takiej moge pomarzyc
mamaola fajna pamiatka takie nagranie, ja teraz jak bedzie 2 bobo to bede prywatnie chodzic bo juz nie mam ochoty na ubezpieczenie chodzic

Witam nowe mamy
 
reklama
Polna Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem:-D:-p Tylko gdzie i kiedy:-p??
ena Heh może jakieś masaże ;-) i kremy ujędrniające ja tam nie mam tego problemu bo prawie biustu nie mam:-D
pati24118 Witaj nie przejmuj się niczym ludzie gadali, gadają i będą gadać tego nie zmienisz
madzik1388 A to do gina na NFZ chodziłaś a czym się różnią takie wizyty od tych prywatnych?
mamaola to może dziewczynka:-) a myslicie juz nad imieniem?
 
Umi-a może kto wie:))))czasem wpadnie nam jakies imie do głowy ale pewnie i tak wszystko rozegra sie na koncu ciązy albo po porodzie....

Madzik-ja w pierwszej ciąży tez chodzilam do przychodni na NFZ...powiem tak porażka...teraz calkiem przypadkiem trafił mi sie super gin który naprawde przyklada sie do pracy....

Ena-dobrze dopasowany stanik , kremy ujędrniające i ćwiczenia....
 
Umi gdzie i kiedy to juz beznaczenia , byle z Toba :-p:-D:-D:-D

mamaola TY chyba pisalas ze placisz 200zl ale to wliczona jest tez wizyte u gina , tak ? :nerd: ja poki nie wiedzialam ze bedzie dziewczynka mialam kilka wersji dla chlopaka a dziewczynka to brak pomyslu a jak przyszlo co do czego to jeszcze tego sama dnia jak sie dowiedzielismy ze to bedzie dziewczynka postanowilismy ze bedzie Alicja Zuzanna :tak::-)

Ena tez mi sie wydaje ze stanik i jakis krem !!

kasie witaj , napisz cos wiecej o sobie ;-)
 
Umi bardzo sie rozni, po pierwsze u tego gina co ja chodzilam to nie bylo usg, strasznie ciezko bylo od niego wziasc zwolnienie, a jak juz chcialam zwolnienia to on mnie do szpitala, i przez cala ciaze lezalam 4 razy w szpitalu bez powodu, strasznie taki lekliwy, byle jakie uklucie to on do szpitala, a zeby usg zrobic to tez do szpitala bo bedzie szybciej, a jak juz bylam w szpitalu 2 dni przed porodem, bo mialam bole to calkowice mnie olal...
ena tak jak dziewczyny pisza, ale ja cudow bym sie nie spodziewala
mamaola wlasnie..czlowiek uczy sie na bledach
 
Polna- płace dwie stówki za samo usg...to jest tak....chodze do swojego gina do medycyny rodzinnej na abonamet...on tam nie ma sprzetu do usg tylko w innej placówce u innego gina wiec chodze do mojego prywatnie na usg bo moge sie umówic wtedy kiedy mi pasi,czyli tylko wieczorem jak mam kogos do opieki na młodym.....to jest usg 3d wiec zawsze mam mega widoki:)

madzik-mój pierwszy gin byl taki sam....zwolnienia nie dawal,bo sie lękał,dostalam dopiero w siódmym miesiącu prywatnie....na usg skierował mnie jedno w 16 tyg?!noi cięzko bylo cos od niego sie dowiedziec....eh...teraz wiem wszystko taki gaduła ten mój gin,nawet nie mam sie o co pytac...a czasem to i na karteczkach mi rysuje zebym miala obraz sytuacji:)
 
Ostatnia edycja:
jestem :-D
niestety dzidzia nie ułożyła sie jak trzeba i płci nie znamy jeszcze:nie: cóż musimy czekac do nastepnego... ale tak to jest w szystko w porządku:-)
buziaki
 
Madzik Ty jestes dobra:tak::-DZamiast pocieszyc dziewczyne pocieszyc:-p

ena a duze masz piersi?? tzn czy duze mialas przed ciaza.. Bo ja mialam male i teraz wrocily do swojego rozmiaru i sa ok.. gdyby nie 3 rozstey na nich to nawet bym nie zauwazyla, ze cos jest nie tak.. wiec glowa do gory:tak:

Elizka21 to dobrze, ze z dzidziusiem wszystko ok:-) moja cora pokazala nam sie dopiero w 32 tc:-) mam nadzieje, ze Twoje dziecię nie bedzie takie uparte:-)
 
Cześc dziewczyny, mam do was pytanie czy macie jakies sposoby aby piersi po ciazi i po karmieniu wróciły chociaż troche do normy, były jędrniejsze?napiszcie proszę.:-)

Ja karmilam piersia tylko miesaic niestety bo dalej nie moglam ... Nosilam staniki ciazowe jeszcze dosc troszke czasu kremowalam sie zwyklymi balsamami A czesto bardzo robilam sobie peelingi i szok prysznicem zimna woda goraca woda I Mam jedynie z3-4 rozstepy na oby piersiach (cycuszki mialam malenkie bo jedynie b75 a jak mi melko naszlo po tyg to dopiero urosly mi piersii jak pamelii :)) No i mam dosc jedrne i twarde Nie wisza jak skarpetki :)) Noo i dobry stanik wazne jest aby nosic aby ujal cala piers a nie wystawala scisnieta pod pacha czy z piersii zrobila sie gorka i dolina bo stanik zbyt upiety jest

a to moje słoneczko kochane:-)

Ojj dzieciaczki sla slodziutkie czyz nie :)

jestem :-D
niestety dzidzia nie ułożyła sie jak trzeba i płci nie znamy jeszcze:nie: cóż musimy czekac do nastepnego... ale tak to jest w szystko w porządku:-)
buziaki

Szkoda :( Ale najwazniejsze ze wszystko jest z dzidzia ok :)
 
reklama
Madzik To ciekawe jak wyglada zwykła wizyta u gina na NFZ bo mam zamiar sie wybrać na zwykła wizyte hm i teraz sie zastanawiam czy warto
Elizka21 Spokojnie następnym razem napewno dzidzia będzie łaskawsze:tak:
polna_N Ty i tylko Ty:-p
mamaola My wybralismy imiona od razu:-D i tak zostało no to ja poczekam az malenstwo sie urodzi i sie przedstawi:-p
 
Do góry