reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Agus a macie juz jakies wtepne propzycje tych imion?;-)
Agata.23 no nie jest ciekawie tak siedziec w domu ja mialam tylko tego namiastke jak byly wakacje i juz dostawalam szalu.
Artystka 92 no jak nie mialas sily to nie bylo sens sie meczyc a jak sama bedziesz ciwiczyc twardo to napewno uda Ci sie wszytko a nie sa jakies kursy?
A moj maly jakis 2 miechy tem mial 9300 to wychodzi na to ze on taki ciezarek jest:-)
 
reklama
Hej dziewczyny :)) jak tam????
U mnie OK , w miarę się trzymam, chociaż lewa noga mi "wysiada" i kuśtykam jak idę gdzieś "w dłuższą trasę" ... i z tyłu po lewej stronie mnie boli ;/ masakra.. może dziecko uciska na jakiś mój nerw ;/ kurcze ...

Pogoda jak "pod tzw. psem" , zimno jak cholera... niedługo i u mnie w mieście Zima może zastanie ;/ ;(

A w poniedziałek na USG :D oby dzidzia się nie wstydziła i pokazała swoją płeć... bo doczekać się nie mogę:p
 
Czesc dziewczyny:)
Pisalam jakis czas temu, takze mam nadzieje, ze mnie pamietacie:) KIlka dni temu mialam osiemnastke:tak: a moja coreczka pod koniec wrzesnia skonczyla roczek:):):)
Co tam u Was jak sobie radzicie w nowych rolach? Juz kiedys pisalam,ze Was podziwiam (podziwiam tez sama siebie:-D)
Asheara gratulacje! Sliczne malenstwo:) Zycze Wam duzo zdrowia:):):) a Tobie szczybkiego powrotu do formy i na prawde duuzo cierpliwosci;) Zazdroszcze Ci, ze Twoj porod tyle trwal:tak: U mnie trwalo to 22 godziny!:eek:
pozdrawiam!
 
sylcia - Moja córcia ma prawie rok i 5 miesięcy i jeśli chodzi o wzrost to taki w sam raz. Natomiast waga jest tylko 10 kg, bo Ona poprostu jest drobna.

baska - według mnie to nawet lepiej jak dziewczynki są drobne tak jak moja córcia czy twoja.
PS. mogłabyś częściej tu zaglądać.
 
kolia no są kursy ale dużo kosztują dwie godziny takiego kursu 50 zł. a w sumie nic nie uczą, oni stawiaja wazony, kwiaty i kaza malować i tyle. Tu nie ma jakiejś nauki,to ja moge tak samo w domu sama malowac.
A za 50 zł wolałabym dziecku coś kupić
Oczywiście na warsztaty będe chodzic bo są darmowe :)
 
Hej dziewczyny.Ja już mam wysprzątane na cacy i obiadek zjedzony :-) Teraz czekam aż mężuś wróci z pracy i jedziemy do rodziców.Nie byłam tam caaały tydzień :-pNo i w końcu na kawkę się wybiorę do kumpeli ,bo już nie pamiętam kiedy ostatnio gdzieś wyszłam z domu.Miłej soboty Wam życzę papa :-)
 
Dziewczyny,słyszałąm,ze mlode mamy w szpitalach sa traktowane jak nieodpowiedzialne gowniary, na ktorych mozna wyładowac wszystkie nerwy i złosci....

Ja mam 19 lat , jak urodze bede miec 20 i boje sie troche, ze lekarze beda na mnie patrzec jak na nieodpowiedzialna kretynke, ktora wpadła...;/tzn nie boje sie tego w sensie ,ze bedzie mi przykro czy cos w tym stylu,... wrecz przeciwnie, jestem strasznie nerwowa a w ciazy to juz w ogole i obawiam sie ze zaczne sie klocic tam ze wszystkimi i wtedy to juz w ogole mnie potraktuja....:/heh
jakie Wy macie odczucia co do zachowań lekarzy, poloznych co do Waszej młodej osoby?
 
reklama
Asheara gratuluje prześliczego syneczka ! Oby rósł zdrowiutko :)

rany dziewczyny jak ja wam zazdroszcze ze juz mamcie swoje dzieciaczki przy sobie... a ja musze jeszcze 6 mies czekac na mojego łobuza....
w dodatku w ogole nie czuje sie teraz jak bym byla w ciazy... zero brzucha, nic, tylko obolałe sutki... do tego co jakis czas boli mnie troszeczke brzuch... nie wiem czy to normalne... podobno nieraz tak jest przez powiekszanie sie macicy... ale kurde martwie sie coraz bardziej ...:( chlip a miało byc tak pieknie
 
Do góry