reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

dzisiał byłam u ginekolog. Wszystko jest wporządku :)))) ale znowu nie widziałam dzidzi :(
a najgorsze jest to że dopiero 18 listopada da mi skierowanie na usg3d :(((
Ehś ja chce juz wiedzieć czy chłopczyk czy dziewczynka :(( Bo chce pokój zaprojektować wg dziecka

Aaa noi przytyłam tylko pół kilo. Hehe ale razem od początku ciąży już 6kg do przodu u mnie :p
Pozdrawiam wszystkie młode mamusie :)

Ojj to fajnie ze wszystko dobrze z dzidzia :)) Kochana jeszcze ja zobaczysz :)) A z robieniem pokoiku sie az tak szybko nie spiesz :) Przygotuj sobie plan dl adziewczynki i dla chlopaka :)) U mnie kolezanka na kazdym usg miala miec dziewczynke miala wszystko w rozu fiolecie pokoj wozek doslownie wszystko a tu byl chlopak :))
 
reklama
nie wiem czy Cię to pocieszy,ale to normalne... U mnie była tragedia przez pierwsze tygodnie... Trzeba się nauczyć wszystkiego. Oczywiście najgorsze były dla mnie dobre rady... Ja starałam się nie przejmować,ale nie zawsze wychodziło. Także Cię rozumiem. Musisz to przetrwać bo nie ma dobrej recepty żeby się nie wtrącali ;/
 
Przedstawiam Damianka :)
10.10.2009 - godz: 23:25
Przyszedlem na swiat!
10pkt:) waga : 3880 dlugos:55cm

Rodziłam SN, całość trwała 3,5godziny.

Oto i on :)
maluszek.jpg



POZDRO DLA WSZYSTKICH MLODYCH MAM!
 
Ja w prawdzie moderatorką nie jestem, ale proszę lusentyja żebyś nie zakładała nowych wątków tylko pisała na głównym bo ten i tak zostanie zamknięty.
 
AdiLea - Szkoda, że nie napisałaś cos więcej co tam u Ciebie. Mogłabyś zajrzeć czasem :)

pola
- Chyba trzeba jakoś namówić "stare" mamuski by tu znowu zaczeły udzielać się, bo rzeczywiście pustki.
A dziś urodzinki ma Asiowo, ale złożyłam jej życzenia na innym wątku.

artystka -
Czasem bywa, że po urodzeniu dziecko wcale nie jest dziewczynką tak jak miało byc na odwrót. Więc lepiej albo pokój przygotowac w jakiś neutralnych barwach, abo wstrzymać się.
 
reklama
Do góry