reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
paula - Dobrze, że mimo wszystko chcesz skończyć szkołe i podejśc do matury. teraz póki jestes w ciąży skup się na nauce tak, żebys potem przed samymi egzaminami gdy dzidzia będzie już na świecie nie miała tyle nauki.
Jak sie nie uda, mówi się trudno, spróbujesz w przyszłym roku.
Pisałam Ci już chyba, że ja tez kończyłam szkołe i zdawałam maturę będąc w ciązy a gdy córcia już sie urodziła zdawałam jeszcze egzamin na technika.

truskawka - Co z Twoja noge jest nie tak, bo jak zawsze jestem nie w temacie??

Amelle - Też często oglądam "przyjacioł" bo akurat w tym czasie uspypiam córcię :p
 
czesc mamuski;)no dzisiaj to juz mam inny humorek;)fakt ciezko bylo w pracy ale szybciej nas puscili bo jutro to swieto;)taka pizze dzisiaj zjadlysmy z kolezanka z pracy ze myslalam ze pekne hehe;p ale chodzila za mna juz od paru dni wiec musialam sie najesc;p strzelilam sobie drzemke po pracy i pomyslalam teraz ze zajrze co tu sie dzieje u was;)
oj u nas tez w szkole dziewczyny chodzily z brzuszkami juz w pierwszej klasie liceum,potem w drugiej i trzeciej ale nie spotkalam sie z zadnymi uwagami ze strony nauczycieli bo byly pod tzw ochrona nauczycielska!a inni uczniowie ze szkoly pogadali, pogadali i przyzwyczaili sie do tego;)takze wszystko bedzie oki!napewno na wejsciu bedzie JEJKU ONA JEST W CIAZY!!!za to wszystkie zdaly mature!ale nie zwracaj na to uwagi tylko mysl o dzidzi i maturze bo to jest niepowiem STRES!dla mnie najgorsze byly ustne;/ale szybko poszlo!a pozniej w czerwcu wyjechalam do mamy do wloch!mialam jechac na 2 tyg na wakacje a bylam 3miesiace hehe;p takze wyniki odebralam dopiero w polowie wrzesnia;p i nie bylo juz miejsc na studia gdzie chcialam isc takze byl rok przerwy;)pojde dopiero jak dzidzia troszke podrosnie;)moim zdaniem nigdy nie jest za pozno na nauke;)ciumki;****
 
Dość późno zostałam mamą, ale dobrze mi z tym:tak:.
Lekarze tylko w szpitalu dziwnie na mnie patrzyli i za każdą razą na obchodzie z nie dowierzaniem pytali czy to moje pierwsze dziecko. Czasami to już miałam nerwy:wściekła/y:.
 
paula - Duzo tych zajęc ale napewno sobie poradzisz :)
Jesli masz takich nauczycieli jak ja miałam w szkole to jeszcze Ci sami pomogą :)

A u nas ledwo co przebiły się 2 górne jedyneczki a już ujawnia się górna 3... troche tak jakos niepokolei ale dwójeczki też napuchnięte z obu stron.
 
reklama
co do kryzysów.. własnie przechodzę jeden. Przerost treści nad formą. Brak ludzi i niedospanie... dają mi się we znaki. zwłaszcza, ze mała ma problemy z uszami i potrafi (tak jak dzis) płakać cały dzień...mimo dwóch czopków uspokajających. Ale cóż. Damy rade ;-)
 
Do góry