reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

No ja na szczęście podczas ciąży byłam zdrowiutka, taka bariera mi się włączyła :)
Amelle, nie martw się, przejdzie mamie :) Widzę, że kochasz tego swojego braciszka :)
 
reklama
Bardzo! Przez 13 lata bylam sama. Rodzice pracowali, jak wracalam do domu to do nikogo buzi nie bylo otworzyc. A teraz siedzi taki i gada non stop. "Amciu <tak do mnie mowi>, obejrzysz ze mna baje, poczytasz mi? a dlaczego on ma cos takiego? dlaczego cos sie dzieje? dlaczego? dlaczego?". :) ciesze sie, ze sama bede miala swoje malenstwo.ale jeszcze dluga droga. mam nadzieje, ze sie dobrze przygotuje.
 
Amelle ja tez mam brata 6-letniego i moja mama zaszła w ta ciąże w bardzo późnym wieku i miała komplikacje musiała miec cesarskie ciecie a gdy wyciagli mojego braciszka był cały siny i musieli mu podawac tlen i miał chyba 6 punktów albo 5. Tez go kocham i jest na szczescie teraz zdrowiutki:) Ale mało go widze bo żadko odwiedzam moja mame ona predzej do mnie przyjezdza ale pracuje calymi dniami jej nowy partner tez i moj brat jest całyt dzien u ciotki. Niedawno tez mi sie urodzil brat ale przyrodni ze strony ojca:) Ale go tylko raz widzialam.
 
Ostatnia edycja:
Anetka super masz tą córę :) mam pytanko, skąd taka zabawka? Jak się nazywa i jakiej jest firmy? Bardzo mi się spodobała. Co prawda moja już za duża, ale siostrze by się przydało ;)
 
czesc dziewczynki;)no jestem dzisiaj po konkretnej wizycie u ginekologa!trafilam do tego do ktorego chcialam;)i az spokojniejsza jestem!zajal sie mna bardzo dobrze!juz mam karte itd!moj skarbek ma 9mm;)))6 i pol tygodnia!dobrze sie czuje itd!termin mam narazie na 2kwietnia;)juz sie nie moge doczekac...;))))))
 
amelle nie masz sie co martwic!moj tato tez tak zareagowal bo po liceum zrobilam sobie rok przerwy, poszlam na staz a teraz jestem w ciazy;)nie podobalo mu sie to bo nie mam studiow, wyksztalcenia i w ogole za mloda jestem!a to ze mama tez urodzila brata jak byla w moim wieku to juz sobie nie przypomina;p a teraz juz mu przeszlo!pomaga mi z weselem bo mama pracuje za granica i w ogole pyta sie jak sie czuje czy nic mi nie jest itd;)a do mojego mateusza tez juz sie przyzwyczail! wkoncu to juz 4lata;)ale to zlecialo mowie wam;)a dopiero sie poznalismy...a za niedlugo bedziemy rodzicami hehe;))
 
Amelle rodzice w końcu to zaakceptują i będą cieszyć się wnukiem :tak: a przyjaciółką myślę, że nie masz co się martwić, jeśli to prawdziwa przyjaciółka to na pewno zrozumie i będzie Cię wspierać :tak:

matosia dziękuję :-) a zabawka to Przyrząd Gimnastyczny firmy Playskool. Spokojnie dostaniesz na allegro ;-):tak:

megi_emi18 duży ten Twój skarbek :-):-) nawet się nie obejrzysz a będzie miał już 50 cm :-p

U nas dzisiaj duszno :dry: nic się nie chce robić, a Zuzia troszkę marudzi, chociaż jest w samym pampersie.
Za 10 dni mamy Chrzciny, ciekawa jestem jak Zuza zachowa się w kościele :-p:-p
 
to powiem wam tak moje laleczki. powrót do normalnego trybu będzie miał swoje zalety, bo:
-na indywidualnym sporo się traci. Materiału i wydarzeń szkolnych.
-będę mieć stay kontakt z ludźmi. Co dla mnie jest mega ważne, bo jestem człowiekiem tłumu i pędu do przodu :-)
-jak już któraś tu z was powiedziała, będe mogła odpocząć psychicznie od placzu małej i od tego wszystkiego z czym wiąże się niemowlę.

A jeśli chodzi o aspekty fizyczne, to wszystko jest w pożądku. Od razu było ok. Pomimo cięć, już 2 godziny po porodzie usiadłam normalnie na dupce :-D. Chodziłam, wręcz biegałam, od samego początku. A przyznając się szczerze, braknie mi tego fizycznego wysiłku-przed ciążą chodziłam na taniec nowowczesny, hip-hop... to była moja pasja(dalej tam gdzieś w serduszku nią jest).. jeździłam na rolkach...rowerze... to było `to co tygryski lubią najbardziej` :-D Więc na ten szkolny wf pójdę z przyjemnością..a poza.. szybciej wrócę do swojej wagi ;-)

A jeśli uznam, że nie daje rady skorzystam z zaświadczenia i postaram się o indywidualne.

Któraś tu z was pytała o tatusia dziecka i nasze plany. Otóż od urodzenia małej mieszkamy razem. Slubu nie planujemy-wychodzimy z założęnia, że ślub ma być dla nas i jak będziemy gotowi to pójdziemy do urzędu po papierek :-D Jesteśmy razem. Maciek stara sie jak może... Gdy moze zrobić sobie dzien wolny w pracy, zebym ja odpoczęła-robi to. Więc jest dobrze. :-)
 
Witajcie...:-) Ja ostatnio znów zabiegana...Papierkowe sprawy związane z weselem i ostatnie przygotowania.... A po wizycie u ginekologa super... ;);-) Wszystko w porządku tak jak ma być..dzidzia zdrowa...Ruszała się równie żwawo co ostatnio...Tym razem zobaczyłam już paluszki u rąk i stópek oraz powstające kości między innymi szczękę i ruszającą się buzię ;) Ogólnie super wrażenia...
A dziś dowiedziałam się że kuzynowi Mojego narzeczonego urodził się Synek ;) Byliśmy u nich na weselu w lutym i właśnie jego żona była tydzień po terminie porodu...Z niecierpliwością czekaliśmy na małego członka rodziny:-D
dsc00606small.jpg

A tu taka fota bo nudziło mi się ^^ W najbliższym czasie postaram się nadrobić z nowymi postami..
 
reklama
truskawa bo to chyba od gina zalezy czy sie czepial ******* czy nie ale w sumie najwazniejsze zeby dobry byl:-)
Karolina niezle musielicie go wykonczyc jak tak odsypial :-)
Amelle no uwarzaj na to przeziebienie, a mama wkncu sie oswoi wkoncu to niwa sytuacja daj jej czas moja mama tez nie byla zadowolona na poczatku a pozniej jak sie urodzil nie bylo jej w polsce po 2 dniach juz wrocila a teraz tylko Miki ja interesuje a zabawek ma odniej mnostwo:-pA i jak tam z braciszkiem w przedszkolu?:-)
megi no to fajna poro na urodzenia mulszka chyba najlepsza omina cie upal z brzucham i wpychanie malenstwa w wileki kombinezon ja urodzilam w listopadzie i jak mialam isc na spacer to juz bylam chora bo trzeba go bylo zapakowac we wszytko.

A ja spedzilam dzien na miescie maly jaki grzeczny byl:-) no i przy okazji kupilam sobie butki jestem clakiem zadowolona (tzn tata mi postawil czasmi tak ma:-p)
 
Do góry