reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Maagda_ Można stwierdzić ze pracowity dzień świetnie ze córa taka grzeczniutka była, a teraz marudzi bo może po szczepionce coś jej dolega. Eh sama bym sie chetnie na porodówke wygoniła no ale po co mam tam lezec jak mój syn nie zamierza wychodzic:-p
Layla
pozytywne nastawienie to połowa sukcesu:-) juz nie duzo ci zostało szybko minie:-)
ewcia479 Witaj zapoznaj sie z reglaminem i pisz jak najczesciej:-)

A ja sobie dzis duzo pochodziłam, połozylam sie na 30 min a teraz ledwie do kompa doszłam tak mnie nogi bolą okropnie i plecy. Chyba dzis troche przesadziłam.
 
AbEjA pracuję oczywiście. nie ukończyłam nawet 25 lat także również mogę uważać się niejako za "młodą"
 
Ostatnia edycja:
Maagda_ tylko ja z moim mezem jestesmy juz osobna rodzina i oboje nie pracujemy...

umi2 mnie nie duzo zostało;p to co Ty masz powiedziec;p
 
pola997 - A jak u Ciebie i Ludwiczka z karmieniem?

Umi2 - Mi mój Bartek mówi że w piątek się rozpakuje. :tak: Że takie ma przeczucie silne. :-p Czyli jutro mam jeszcze wolne. :tak:
Pozatym chyba jutro pomyje okna. :-D Może to coś da. I Maluszek wyskoczy.:sorry:

Maagda_ - Oj, chciałabym byc już na porodówce. :tak:
Ja też nie wiem jaką antykoncepcje wybrac poporodzie... więc też chętnie poczytam co dziewczyny doradzą? ;-)

Layla - Wyganiajcie, wyganiajcie :tak: Może to coś da. :tak:
Ja pamiętam jak ciągle wchodziłam na BB, i sprawdzałam czy Maagda_ i Krystynka88 się rozpakowały. :tak:

A swoją drogą ktoś wiec co u Krystynki88?
 
Witajcie

Ja mam dzis juz wolne tylko jutro lece na zakonczenie:-) Dzisiaj dzien spedze chyba w domu, pójde potem na zakupy, posprzatam troche bo syf jak nie wiem i ugotuje mojemu T obiad bo jak po pracy i szkole przyjdzie to głodny bedzie. Pasuje mi zainwestowac w jeszcze jedna koszule nocna do szpitala wiec moze jeszcze jakis sklep odwiedze.

Layla równie dobrze moze byc tak ze mój maly nie bedzie chciał wyjsc i za 2 tygodnie dopiero sie zdecyduje wiec soko jeszcze mozemy razem urodzic choc szczerze przyznam ze mimo sympatii do ciebie to wole wczesniej urodzic:-p
dorom5 Myj okna myj:-) moze przynajmniej tobie to cos da bo mnie nawet schody nie pomagają:-p Hm no to skoro Bartek tak mówi to moze tak bedzie:-) oby:-) mój tomek dzis rano mnie ochrzanił ze mu nie chce syna urodzic;-p stwierdził ze jak sie d niedzieli nie urodzi to małemu zadnej zabawki nie kupi a mnie kosmetyków:-p na mnie to wrazenia nie zrobiło ale moze mały sie wystraszy i wyjdzie:-p
 
Irokezik91 trudna sytuacj finansowa ma wiele osob u nas tez nie jest kolorowo choc moja sytuacja jest zupelnie inna ja mieszkam nadal z rodzicami a chlopak u sibie (tragiczne rozwiazanie) wiec wydatki typu mieszkanie nam odpadaja ale malego utrzymujemy sami w tym ze pracuje tylko on ja nadal chodzxe do szkoly i oglnie jest coraz gorzej wiec fakt to jest problem ale moze cos sie zmieni (wiem troche naiwne podejscie) ale z wychowaniem napewno sobie poradzisz
 
A ja żyję na utrzymaniu rodziców. Jak byłam w ciązy i chodziłam do jeszcze do szkoły to miałam wystarczająco czasu żeby sobie dorabiać i nie patrzyłam czy jest poniedziałek czy niedziela tylko na ile mi czasowo pozwalała na to ciąża tyle wykonywałam swoją pracę. Sprzedałam rower, glany szyszki, wszystko co miało jakąś tam większą wartość ,żeby mieć na wyprawkę dla dziecka. I co mi ma być wstyd ,że jako 17latka stanełam w miarę możliwości na wysokości zadania ,a ojciec mojego dziecka który miał 25 lat całe pieniadze rozpuszczał na tatuaże, chlanie i panienki? Faktycznie, wstyd. Że od ponad półtora roku nie wiedziałam ani jego ani nawet złotówki na dziecko, a nawet jak go widywałam to to co dawał to kropla w morzu potrzeb. Nie wiem, ma mi być wstyd ,że jako młoda matka kosztem pracy w biedronce na stanowisku wykładacza chemii skończylam lo z czerownym paskiem i jestem na ciężkich studiach i sobie radzę? Ma mi być wstyd ,że się spełniam w tym co robię i to mi daję siłe żeby iść do przodu? ... Nie wiem może nie do końca na temat ale coż. ;-)
 
Witam:)

dorom, umi- mam nadzieję dziewczyny ,że się coś ruszyło:-p

umi- Oj, musisz szybko urodzić ;-) Nie dziwie się Twojemu Tomkowi:tak:;-) tylko 5% dzieci rodzi się w terminie:tak: Ponoć większośc po...Ja w szpitalu miałam dwie koszule i i tak musieli mi jedną prać:-p Miałam nawał pokarmu,ciekło ze mnie jak z kranu i mały mnie strasznie ulewał;-) a i jeszcze być może macie, ale jak nie to kupcie sobie duże podkłady poporodowe... Ja tez nie miałam takich jak trzeba, miałam zwykłe podpaski tylko większe:zawstydzona/y:

dorom- U mnie na razie dobrze, mlody nie bardzo chce pić butlę,ale jakoś pije... Ja na ścisłej diecie:dry: Muszę dać jakoś radę:tak: Dajemy jakieś leki na brzuszek i zaparcia i jest okay:tak: Ty, Kochana mam cichą nadzieję,ze juz w szpitalu i może dziś tu nie zajrzysz;-)

Magdaa- no właśnie ja sie nie mogłam ubiegać o rodzinne , chociaż jestem w sumie samotną matka jak na razie... Mam nadzieje ,ze Łucja po szczepieniu juz czuje się lepiej:tak:

LAyla- moja mama np każde dziecko urodziła dokładanie w 37 tygodniu:tak: Wszystko było okay, także nie koniecznie będziesz musiała tyle czekać:tak:
 
reklama
Do góry