reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Irokezik91 mysle ze najlepiej jak wejdziesz na forum regionalne i tam sie kogos spytasz bo kto bedzie lepiej wiedzila niz kobiety z twojego misata;-) Jestes tym samy rocznikiem co ja mysle ze jezeli gin to potwierdzi to po czasie sie z tym pogodzisz i nie bedzie to dla ciebie przykry obowaizek chociaz rozumiem ze mldlosci nie sa w tym pomocne a jesli chodzi o mlodosc no wiedom jakies imprezy itp sie zmniejsza ale jesli bedziesz miala z kim zosatwic malenstwo jak wyjdziesz raz na jakis czas naprawde nivc sie nie stanie a pzoa tym pozniej dziecko podrosnie a ty nadal bedziesz mloda i w domu nie bedziesz musiala caly czas siedziec nawet tatus jakby sa,m czasmi zosatl by sobie poradzil wbrew pozaorom mezcyzni nie maja dwoch lewych rak no chyba ze im sie na to pozwoli to wtesy to wykorzystuja;-)ale tak serio nie mysl o tym co stracisz tylko o tym co zyskasz pozdrawiam i zycze powodzenia :tak:

Już pewna życzliwa osóbka z forum mi poleciła panią ginekolog, ale dzięki :). Co do tej młodości to nie boję się tego że nie będę mogła tak często chodzić na balangi itp., boje się że możemy sobie z chłopakiem nie poradzić z utrzymaniem i wychowaniem dziecka. Jak na razie pieniędzy na wszystko nie starcza, a ja nadal czuje się dzieckiem...
 
reklama
Irokezik91 nie zastanawiaj sie tylko pedz na wizyte ;]
Zobaczysz, ze bedzie dobrze. Ja tez nie mam dobrej sytuacji materialnej, mamy jeden maly pokoj, moj partner obecnie nie ma pracy, ja sama mam 16 lat i jestem juz w 17 tc.
Z poczatku bylam przerazona, na widok dwoch kresek sie poryczalam jak koza! A teraz sie nie moge doczekac kiedy bede czuc wyrazne ruchy malucha.. kiedy go zobacze :) Wiem, tak mowia wszyscy ''bedzie dobrze, zobaczysz''. Ale akurat w tym wypadku to prawda! Maluszek wynagrodzi Ci wszelkie cierpienia.
 
mnie osobiście byłoby wstyd pokazać się w ciąży w takim wieku. i wstyd by mi było u kogoś na garnku siedzieć. ale to moje zdanie :tak:

Czego mam się wstydzić?? Żyjemy w 21 wieku, wiele dziewczyn w moim wieku współżyje z chłopakami i normalne wydaje mi się że można "wpaść" i być w ciąży... Może ktoś to nazwie grzechem, bo bez ślubu itd., ale przykro mi ja wierząca nie jestem i nie będę wstrzemięźliwa :). Co do siedzenia u kogoś na garnuszku, to dawno sami się utrzymujemy, jeszcze mieszkania tylko nie mamy własnego, ale może nie długo i to do da się załatwić.
Więc jak widać na załączonym obrazku moje zdanie jest inne, ale szanuje twoje, choć w zupełności się nie zgadzam. Irytuje tylko mnie to że mówisz to tutaj, gdzie wydaję mi się że część dziewczyn potrzebuje słowa otuchy, a nie by jeszcze bardziej je dołować.
 
Irokezik91 nie zastanawiaj sie tylko pedz na wizyte ;]
Zobaczysz, ze bedzie dobrze. Ja tez nie mam dobrej sytuacji materialnej, mamy jeden maly pokoj, moj partner obecnie nie ma pracy, ja sama mam 16 lat i jestem juz w 17 tc.
Z poczatku bylam przerazona, na widok dwoch kresek sie poryczalam jak koza! A teraz sie nie moge doczekac kiedy bede czuc wyrazne ruchy malucha.. kiedy go zobacze :) Wiem, tak mowia wszyscy ''bedzie dobrze, zobaczysz''. Ale akurat w tym wypadku to prawda! Maluszek wynagrodzi Ci wszelkie cierpienia.

Dzisiaj chciałam się zapisać, ale coś dodzwonić się do przychodni nie mogłam, jutro jeszcze spróbuje :). Ja też wyłam jak zobaczyłam te cholerne dwie kreski..., ale teraz jest już lepiej :). Nawet trochę się zaczynam cieszyć z tego że będziemy mieli dzidziusia :), choć przeraża mnie to nadal.
 
mamaola mnie brzuszek tez sie szybko obnizył a teraz ani drgnie:-p moze jutro albo po jutrze:-)
dorom5
No to jest nas 2 w dwu paku:-p tyle za ja juz przestałam marzyc ze mały wydzie przed niedzielą;-p
Layla Skoro wszystko jest ok to nie masz czego sie bac mój mały tez jest leciutki:-) a poza tym waga z USG nie jest dokładna
pola997 mam nadzieje ze nie chlusną n gdy bede w skepie bo to by dpiero bylo...:-p eh pozostaje mi tylko czekanie. A jak tam Ludwiczek?
 
Black śliczne zdjęcia :)
dorom5, umi2 asio na porodówkę, ja już czasami odcinam się od świata , bo zastanawiam się co tam u was. ;) Życzę wam szybkiego i łatwego porodu. ;*
dorom5 uczysz się jeszcze, czy już zakończyłaś naukę?

oj my dziś nalatałyśmy się wzięłam dziś becikowe i rodzinne , później szczepionka. ;) Mała była grzeczniutka , zaczęła płakać dopiero jak zaczęła podawać jej szczepionkę, ale nie płakała długo, za to teraz jest marudna. Później do Radomia na usg bioderek , wszystko jest ok kontrola za 2 miesiące. :) A tak poza tym to ok. :) zmęczona jestem , w piątek do lekarza i tak myślę jaką antykoncepcje wybrać. Może coś doradzicie. ?
 
umi2 staram sie byc pozytywnie nastawiona,a Ty z dorom5 jeszcze tu:)no normalnie trzeba Was wyganiac;p

Maagda_ kiedy przysługuje rodzinne?
 
Maagda_ bo własnie interesuje mnie czy ja z mężem stanowię osobna rodzine czy dalej podchodze pod rodziców,na uczelni mam w dochody wliczac wszystkich mieszkanców domu,wiec mi sie to nie opłaca,bo stypendium nie bedzie,a nie wiem jak w mopsie to wyglada własnie
 
reklama
Do góry