reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Mój usnał na szczęście koło 23.30 a też juz myslalam że nie pójdzie spać. Ja to już sama nie wiem co mi jest i dlaczego bo lekarz powiedzial mi że po bromergonie @ powinna sie uregulować a tu dupa.i powiedzial że mam zwracać uwagę na piersi i tarczycę bo to od tego mogą być nieregularne miesiączki.chyba będę musiała zrobić badania i dopiero pójść z wynikami
 
reklama
No właśnie ja tak jakoś w tym roku jestem praktycznie jak na wyczerpaniu. Nic mi się nie chce, ciągle jestem zmęczona itd. Czuję się ja jakas staruszka. A nie poszłabym dolekarza jakby nie nieregularne miesiaczki, bo bym pomyślała, że jestem po prostu przemęczona. A tak to wiem , że coś musi być nie tak. Ale wiadomo brak kasy id to będę mogła zrobić badania dopiero styczeń-luty. A jak tam z mężem, dogadałaś się już z nim? czy przemilczeliście sprawę? Ja to z moim raz lepiej, raz gorzej, ale próbuję ciągnąć. Ale dogadać się z nim ciężko.
Jest tu ktoś jeszcze? Bo widzę, że zostałam sama,
 
Ostatnia edycja:
mikus_a pracy cały czas szukam, prawdopodobnie uda mi sie od stycznia, no ale niestety nikt przy Małej nie pomoze no i jestem na etapie szukania opiekunki :dry: ech połowa wypłaty na to pojdzie, jak nie więcej no ale trudno ;-)
własnie sie rozgladam za studiami od semestru letniego ;-)
ale to straszne nie miec wsparcia meża, ba jeszcze czuc jego niechęć :dry:

a my dzisiaj pospałysmy- nocka 21.30-8.00:happy2::happy2::happy2:
jedna pobudka nakarmienie, mała spała ze mną bo P. nie ma ;-):-):-):-)
 
witam się i ja mam chwilę to pisze

U mnie święta coraz bliżej ...w tym roku będzie mikołaj,D kolega ma się przebrać (kupiliśmy już strój mikołaja
) ...
Myślałam że choroby nas mineły a tu mały już od 2 dni ma katar i pokasłuje ,daje mu syropy i psikam do nosa ,jak mu nie przejdzie choć trochę to w poniedziałek do lekarza...choinka kupiona ..jutro chyba ubierzemy!!

ASIOWO to wcześnie choinke ubrałaś ...Ja nie wyobrażam sobie choinki sztucznej ,u mnie jest żywa co roku,uwielbiam zapach świerku!

GALAERCIA ja jestem tego zdania co dziewczyny,musisz się postawić,ja też kłociłam się z D ,siedziałam cicho i nic nie mówiłam,potem powiedziałam dość ile tak można i szłam ząb za ząb ,i powiem szczerze że jak on zobaczył że mam coś do powiedzenia to bastował i teraz nie zaczęsto są u nas kłotnie!!!

ILONA oby udało ci się zrealizować swoje plany...
 
Ostatnia edycja:
Witam sobotnio ;)

Nawet czasu nie mam zajrzeć co u Was dziewuszki, bo mój Grzesiek przywlókł rano przepiękną, wielką jodłę syberyjską i ciągle z nią walczymy i stroimy. Wolę teraz, bo kto wie czy do wigilii nie wyląduje na porodówce. A dawka ruchu dobrze mi zrobiła - brzuszek mi twardnieje. Kto wie, może mała postanowi w końcu wyskoczyć do rodziców.
 
Dziewczynki wrzućcie na przepisy mi uszka oki??;-)

Ehh a ja mam doła jak nie wiem...nie mogę po nocach spać...dzisiaj poszłam spać dopiero o 5 rano i o 9 pobudka...stale źle się czuję,a to mam ciśnienie 53/99 i 50 uderzeń serca,a to 145/60 i 98 uderzeń serca:baffled: i nie wiem co mi jest:confused: zastanawiam się nad cukrzycą,bo miałąm wynik podobno na skraju 99 ale nie wiem...

Oliwko pytałaś mi się kiedyś jakie ja zastrzyki biorę...Fragmin czy jakoś tak,ale najchętniej bym ich wcale nie brała:baffled:
 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczyny.
Black Uparta ta twoja mała:) Obyś nie musiała świat w szpitalu spedzac:]

Ja chciałam tez choinke ubrac ale trzeba ją wyciagnac z piwnicy eh jak mamie powiedziałam ze ide po choinke to omało zawału nie dostała. I zabroniła mi sie do niej zblizac bo ciezka, a poza tym na 3 piętro trzeba ja wytransportowac. A mnie juz tak korci strasznie eh...
 
reklama
Do góry