reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hello :-):-)
ubrałam wczoraj z Nelka choinke;-) tylko ona jest naprawde piekna ale mój dup**nięty aparat robi takie zdj ze szkoda gadac, zreszta zobaczcie same:



umi2 ja właśnie miałam robic stroik, tylko tej gąbki nie mam a z małą nie da rady wyjść do sklepu bo leje :wściekła/y: dobry pomysł z tym ziemniakiem :-D zaraz wypróbuje :rofl2:

a tu macie troszke mojej Nelki, zdj świeżutkie bo przed chwilką pstrykałam :zawstydzona/y::-):-):-);-)

 
Ostatnia edycja:
reklama
Dainkus fajna ta Twoja Nela.

Dziewuszki,a ja wczoraj zadzwoniłam sobie do mojego mężusia Polniaczka:tak:. Bidulka jest na sali z 97 letnią babcią i innymi jakimiś starymi babuchami. Chrapią tak mocno,że Natalia nie może spać w nocy:baffled:. No i prawdopodobnie jak pójdzie dobrze to wyjdzie we wtorek.
 
Hej dziewczyny:-)
Mały dzis ruch tutaj.
Oj Polna to ma pecha... Trzymam kciuki zeby wyszła we wtorek...
Ciekawe co tam u Black moze skoro sie nie odzywa to w szpitalu juz jest:-) Wie ktos cos moze na ten temat?
diankus Piękna chineczka, widac ze z córeczką sie postarałyscie:) A co do ziemniaka to ja tego nie wymysliłam, to moja mama zawsze robiła tak stroiki, bo u niej w domu nigdy sie nie przelewało, i w sumie mimo, iz nas stac na cos takiego jak gąbka to ja zapominam o jej istnieniu, przez zamiłowanie do tego ziemniaka jakos tak sie na nim przyzwyczaiłam:-p
Ona_mika Kurcze, a mnie sie cały czas wyaje, ze jek mi sie mój Kacper urodzi to bede miała mnustwo czasu, a tu widze, ze to tylko złudzenia....
 
Ostatnia edycja:
Ojj złudzenia,niby im mniejsze dziecko tym mniej opieki potrzebuje bo mało śpi...ale tylko do miesiąca,później zaczyna coraz mniej kimać i domaga się coraz to większej uwagi. Nica mi tak awanturuje się jak nie wiem,jak tylko se wyjde z pokoju i zostawię ją samą np na podłodze na jej matce z zabawkami to leci za mną na czworaka po całej chacie:tak:
 
Firanka To musisz z nia miec wesoło:) Eh i pomysleć, ze za jakis czas za mna bedzie jakis taki kochany szkrb tuptał.
 
Wpadłam życzyć na zapas wesołych świat :tak: bo o 6 rano wstaję i lecę na dworzec, potem na lotnisko..a tam internetu nie ma
więc wesołych świąt i pociechy z dzieci, tych w brzuszkach, i tych koło was ;-)
mam nadzieję, że samolot się nie rozbije i jeszcze tu kiedyś napiszę:-D:-) papa
 
Sheeppy - Kurcze, jak ktoś wyjeżdza w dlugą trase samochodem, to życzy mu się szerokiej drogi :happy: Ale jak samolotem to nie wiem czego sę życzy :confused:
Też Ci życze Wesołych Świąt! :-)
Diankus - Córeczka i choinka prześliczne :-) Jak tu się zrobiło świątecznie! :-)
Umi2 - No właśnie Umi, pomyśleć że w kwetniu my zostaniemy matkami :-)
Zobaczysz jak ten czas przeleci :-)
 
Jak tak świątecznie to ja też sobie walnę świąteczną moją Myszkę :-) :-p
Ninka w stroju mikołaja :-p
Dla jasności ona jest oryginalna tylko tło robiłam ja :-) bo wszyscy myślą że tylko twarz wstawiłam :-p
 
reklama
Dorom Mnie zleciało do grudnia strasznie szybko, mimo ze te miesiace zawsze mi sie ciagneły, wiec nie wiem jak to bedzie do kwietnia teraz to czas jak z torpedy popłynie. Ani sie obejrzymy a bedziemy tulic swoje maleństwa. Czekam na wiadomość kogo tam w brzuszku nosisz:-)
sheeppy Tez nie wiem czego sie powinno życzyc może udanego lotu... Wesołych Świat.
femme Ślicznie:-) Taki mały kochany aniołek z niej:-) mimo ze w stroju mikołaja:-p

A ja musiałam wczesnie wstac bo dzis sprzatam!!! Musze leciec po gałazki i jemiołę, no a potem to juz wielkie sprzątanie. No nic to zmykam na rynek potem do was zagladne.
 
Ostatnia edycja:
Do góry