reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Generalnie my uszek nie robimy, tylko pierogi. Jak tylko skończę z choinką to odszukam przepis i wyślę Ci wiadomość ;-). Nasza 3 metrów nie miała, miała 260 cm, ale kawałek i tak musieliśmy ją podciąć, bo się nie mieściła :-) Jest strasznie rozłożysta. A ustrojona wygląda przepięknie, jak skończymy wrzucę jej fotkę :-)

Szef mojego Grześka się zlitował i jednak dał mu urlop :-). Czyli jednak nie wszystko na mojej głowie
 
reklama
firanka Nie szalona:-p ropiera mnie energia nie mam sie gdzie wyrzyc, a zawsze byłam dosc aktywna:-)
Black ja sobie obiecałam ze na drugi rok jak juz ede a swoim kupie żywą bo jak byłam mała to u mnie w pokoju zawsze taka mała zywa stała, uwielbiam ten zapach:-) Czekamy na zdjęcia:-p:-p
 
Ja niestety będę miała sztuczna choinkę :-( W Leroy'u widziałam przepiękną jodłe kakukaską (o ile dobrze pamiętam) śliczna była, taka gęsta :-) Obiecuje sobie że w przyszłym roku będzie żywa choinke! :-) Też chce czuć zapach lasu... mmm, poczuje w tym roku chyba tylko jak odświeżacz o takim zapachu sobie kupie, hehehe :-):-D
 
Widzę o choinkach mowa ... my w tym roku w ogóle nie mamy choinki :dry: i tak nie mieli byśmy czym przystroić bo kasy na bombki nie ma :dry: i tak jakoś w ogóle świąt nie czuje ale trudno ... wigilia i tak u mamy tam choinka będzie :-) 1 dzień świąt chrzciny więc tak jakoś dziwne te święta :-p

Mała po szczepionkach nie gorączkowała ani nic ... :-p więc super :-)

GALARECIA - szczerze ? nic dziwnego że on Cię tak traktuje ... skoro na to pozwalasz ... ludzie już tacy są a szczególnie faceci ... jeżeli widzą że mogą być chamami to nimi będą i on się nie zmieni jeżeli ty się nie zmienisz ... tego możesz być pewna będzie coraz gorzej i gorzej więc radzę Ci się śpieszyć ;-)

UMI - szalona :-p z tą choinką to mnie rozbroiłaś :-p

OLIWKA - fajnie z tym mikołajem :-) Oliwka pewnie będzie zajarana jak bąk bo Bartuś to jeszcze chyba nie skuma co :-p ?

BLACK- ojj coś czuje że święta w szpitalu spędzisz :-p

FIRANKA - to idź lepiej z tym do lekarza zobacz co się dzieje ...

DIANKUS - nie boisz się małej z opiekunką zostawić ? ja bym chyba nie umiała z kimś obcym :/

MIKA - zgadzam się z MIKUSIA ... zachowuje się jak pępek świata ten Twój mąż ... uświadom go że ty też masz problemy i żeby do psychologa poszedł a nie jeszcze Cię ciągle obarcza swoimi problemami :dry:
 
u nas tez jest sztuczna ale ogromna :-) pod sam sufit,za chwilke bedziemy z bratem ubierac :-) ciekawe jak Nela zareaguje :-D pewnie non stop bedzie sie do niej pchac i nawet na 2 min nie spuszcze jej z oczu :-p

femme czy sie nie boje... teraz cwana siedze i mówie ze szukam a jak przyjdzie co do czego to zwariuje :/ ona nigdy z nikim oprócz mnie nie była, no góra godz z ojcem własnym i juz:eek::szok:
 
Ostatnia edycja:
FEMMKA bąbel jeszcze za mały żeby coś zrozumieć ,,,,boje się czy się nie wystraszy a Oliwka pewnie będzie ściągać mu brode...ale będą jaja...tym bardziej że u na nas na wigili będzie 9 dzieci,a co do choinki odbijecie sobie w przyszły roku...
 
Cześć dziewczyny:-)
Mój Mariusz ma dzisiaj wolne i też zaczęliśmy sprzątanie.W poniedziałek pomyję okna i wysprzątam łazienkę i będzie po wszystkim:tak: A choinkę ubieramy w Wigilię.W domu zawsze tak robiłam,w tamtym roku też już w naszym mieszkanku i teraz też tak będzie:tak: Tym razem kupiliśmy sobie ogromną sztuczną i wszystkie nowe ozdoby-słomkowe zawieszki,jabłuszka,złote orzechy,łańcuchy i lampki:tak: Będzie na złoto czerwono:-) No i jeszcze cukierki oczywiście:tak:

Mikusia ja tak,jak Ty najbardziej lubię barszcz czerwony z uszkami i krokiety:-) Mniam.A od kiedy jestem z Mariuszem doszły do tego pierogi z kapustą i grzybami robione koniecznie przez jego babcię:tak: Pychota:tak:

Nasz mały dzisiaj ma dzień na przytulanie.W ogóle nie chce być sam w łóżeczku,a jak tylko go wyciągam to usypia mi na ramieniu.Nasz mały pieszczoch:tak: A teraz przed kąpaniem biedaczek nam zwymiotował:-( Nie wiem co mu jest z tymi wymiotami:zawstydzona/y: Na szczęście już jest spokojny...
 
Witam!
Nabazgrałyście przed te dwa dni że nie mam siły nic nadrasbiać. Jedyne co pamiętam to temat wagi. Mi po diąży z Justynką jeszcze zostało 20 kilo na plusie więc Galerciu rozumiem Cię że żle Ci z tym. JA codzi9ennie myślę jak zgubić tę wagę, nawet tę 6 weidera robiłam ale na półmetku padłam. Ile Ty ważysz że się zamartwiasz?
Jesteś ładna dziewczyną ja na Twoim miejscu nie zwtracałabym uwagi na docinki Twojego męża.
 
femme fatal Zainwestuj w jakies gałazki z żywej chinki a jak mieszkasz w domu i masz jakas obok to utnij weź ziemniaki powbijaj w niego dasz ze 3 banki jakies, swieczke na srodek i juz chodź troche światecznie, a do tego zapach:-) A co do choinki to w nastepnym roku sobie kupicie i toja córunia pomoze ci przystroic, albo posciagac:-p
ANIA2608 Ja tez bede sprzatac w poniedziałek miałam myc oka ale śnieg jest wiec zrezygnowałam, posprzatam ładnie i tez bedzie:-p a jak sie ktos zapyta czemu tak ciemno powiem ze dym z kominów idzie:-p

A macie zwyczaj robienia stroików? Bo u mnie choinka zawsze sztuczna ale kupujemy gałazki z choiny i robimy stroiki.
 
reklama
Do góry