reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hmm wiecie ta polozna stara mila chyba racje z tą wodą... nie pije juz wody z butelki ponad tydzien -pije tylko to co przegotowane i widze efekty. mala juz nie robi takich brzydkich kup-strzelajacych,pryskajacych, gdzie osobna jest woda i reszta...nie wije sie nie drze sie jak ma zrobic kupe. teraz ma ladna duza o kolorze i konsystencji musztardy--niestety zapach nie ten:p:)

ja wczoraj moja mala godzine karmilam tez----mila cycka i buzi a ryczala w nieboglosy! a widzialam ze jest bardzo glodna... a wszytsko dlatego ze nelka upodobala sobie lewa cyce, prawej wcale nie toleruje...........po tej pol gorzine meczrani dalam jej druga i ciagnela az milo.....wiec teraz za kazdym razem musze ja oszukiwac i biore ja do prawej "z podpachy" ....wasze dzieci tez maja tak? ze wola jakas? czy to tylkomoja taka?

a co do prawa jazdy i jezdzenia po pijaku to moj facet nie majuz ze dwa lata prawka, i bedzie mogl robic kurs w 2010 baran jeden.
nie jezdzil po dwoch piwach tylko po dwoch flachach( oczywissicie nie bylismy wtedy razem)...uciekal jeszcze przed policja....ma 27 lat a ja jak mam jechac do lekarza musze sie ojca prosic...albo tescia(jeszcze gorzej) albo autobusem....a wim ze jesli ja zrobie prawko to beda go do konca zycia wozila..i na zadnej imprezie sie nienapije tylko on. wiec nie robie
 
reklama
oleńka19 moja tez tak czasami robi, to wtedy daje jej drugiego cyca i jest ok
Kaska19 moja tak miala w szpitalu, za nic nie chciala lewej piersi, placz jakby ja ze skory obdzierali byl przy tym, nawet polozne nic nie mogly z tym zrobic, ale teraz juz sie nauczyla i obie ssie, czasami cos ja najdzie i nie chce
Ona_mika teraz z mala jakby juz troche lepiej, daje jej krople esputicon, i juz baczki mala puszcza, chociaz jeszcze troszke sie prezy, mam nadzieje ze nocka bedzie ok. Co do Twojego meza to brak mi slow, myslalam ze juz bedzie ok miedzy Wami, widze ze on sam stwarza problemy, nie potrzeba tu nawet Twojej mamy, czasami mi sie wydaje ze wraz z narodzinami dziecka faceci tez dziecinnieja. Jak narazie u mnie jest sielanka, maz zajmuje sie mala prawie caly czas, zakochany w niej po uszy, mam nadzieje ze to sie nie zmieni, a za Ciebie trzymam kciuki, przetrzymaj to, musi byc w koncu lepiej

A chcialam dac malej na noc mleczko ktore mi przepisala pediatra wczoraj- Nutramigen, to mala w ogole nie chciala go pic, chyba jej nie posmakowalo, bo w smaku jest okropne
 
Ostatnia edycja:
Snoopy dużo zdrówka dla Alusi. Oby szybko wyzdrowiała.
Ja po ciąży z Justynka miałam problemy z hormonami teraz po drugiej zrobiły mi się torbiele na jajnikach. Dwa miesiące temu pisałam o tym. Wtedy dostałam tabletki anty ale przy końcówce opakowania zaczęło się krwawienie. Gin kazał odstawić je. Od miesiąca ich nie biorę i w ciągu miesiąca już 3 razy krwawilam. Teraz żadnych badań nie robiłam więc dokładnej przyczyny nie znam.
Kaśka a widzisz...? Czasami nawet rady, które dla nas wydają się głupie okazują się najlepszym pomysłem.
Oleńka dobrze że nie rezygnujesz z cyca. Miejmy nadzieję że dzisiaj obędzie się bez butli.
Galercia A to Ty wczoraj miałaś te wypalankę. Chyba za mało uważnie czytałam. Dobrze przynajmniej że masz to już za sobą.
 
EWI44 tak, wczoraj. I nawet pisałam o tym. Ale nie martw się, mi też się zdarza czasami czegoś niedoczytać..

Monika mój mąż nie będzie chciał wynajmować.. Ja go za dobrze znam.. Jeszcze zanim nie było dziecka chciał wynająć sobie pokój u mnie w miasteczku ale jakoś powiedział że narazie się jeszcze przemęczy u rodziców, bo nie trzeba tak dużo płacić.. Ja sobie wogóle nawet nie wyobrażam żebyśmy płacili 2/3 męża pensji za sam wynajem mieszkanka. A gdzie do tego życie.. Przecież na samo mleko i pieluchy dla Adasia idzie 300-350zł.. A gdzie do tego kosmetyki do kąpeili i pielęgnacji ciałka i wogóle dodatkowe jedzie które Adaś już niedługo będzie jadł.. To życie to wogóle jakiś koszmar jest:-:)wściekła/y::no:

Ja już uciekam od kompa, bo mały strasznie marudny dzisiaj a poza tym jak mąż przyjdzie to nie chce żeby mnie przy kompie zastał.. A jutro jedziemy kupić małemu ubranko do chrztu i pampersy.. No i jeszcze pewnie prezenty dla rodzinki na święta, więc mnie nie będzie. Odezwę się pewnie dopiero w poniedziałek..
 
mika nosek ma czysciutki,,,, nic nie widac i oddycha tez cichutko

dziewczyny chyba moj cyc juz nie pociagnie....zostawilam malego z siostra na 4 godz dala mu moje mleko w butli, przyjechalam i kacper cyca nie chce, byl bardzo glodny bo wcinal raczke itp...walczylam z nim 2 godz i bez rezultatu...plakal okropnie...w brzuszku mu burczalo...plakalam razem z nim....i musialam dac butle....pomyslalam zeby jeszcze z nim powalczyc ze moze pociagnie no ale nie....z reszta jutro i pojutrze caly dzien w szkole jestem wiec i tak by dostal butle....szkoda....
lubie piersia karmic, meczace to...ale czuje taka wiez z maluszkiem...:-)
 
ona_mika, ja bym mu już nigdy auta nie dała.. zwłaszcza że zapłaciłaś za nie większość kasy:angry:

Oleńka, takie są uroki butli, dzieci to leniuszki i ze smoka im lepiej leci to potem cyca nie chcą;-) chociaż ja próbowałam przestawić Nikusia na butlę i za chiny nie szło ;-)a karmisz przez butelkę swoim mlekiem czy sztucznym?
 
Ona_mika, znam tą sytuację :no:
powinnaś jutro Ty wyjść i zostawić mu dziecko na cały wieczór, ciekawe jak się poczuje....
Faceci myślą, że im wszystko wolno a kobiety muszą same się z ich wspólnymi dziećmi męczyć i nawet dziękuję nie usłyszą :angry:
 
Mika sorry,ale ja jestem zdania,że rodzic zawsze powinien iść za swoim dzieckiem...

Madzik na problemy z przewodem pokarmowym,żeby uregulować pracę jelit i wzmocnić jelitka i żołądeczek jest BioGaia w aptece kropelki. Opakowanie ma w sobie tyle kultur bakterii co 100 litrów jogurtu. Nutramigen jest dla alergików. Zrób tak jak pisze Mika,jeśli nie da rady to poproś o przepisanie Bebilonu Pepti, ja miałam nutramigen,ale Nica nie chciała pić,więc dostała Bebilon i jest si.

Galareciu,a ja nie miałam wypalanki,tylko miałam zamiast tego kwasem robione i znikło,ale 2 ampułki kwasu są w opakowaniu i zabuliłam za to 140 zeta,ale wolałam to niż żeby mi wkładali jakiś palnik czy kij wie co.

Mika ja bym chyba nie wytrzymała i spakowała tego Twojego gagatka.
 
reklama
cześć, antykoncepcja to też podejmowanie odpowiedzialności za swoje czyny  ale nie ukrywaj tego bo to nic nie da czym dalej w las tym gorzej, mowie ci! Powiedz rodzicom bo wydaje mi się w chłopaku nie znajdziesz oparcia
 
Do góry