reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

POLNA - no ja mam nadzieje że u mnie taki stan zostanie :-p ale wszystko wyjdzie w praniu :-p

KASKA - mojej czasem się odbije czasem nie... ale zawsze ją w pion po jedzeniu stawiam żeby jej się odbiło :-) ale chyba powinno się odbekiwać pomyśl że ty się nażarłaś itp też by Ci się chciało odbić :-p od razu ulga dla takiego maluszka :-p
 
reklama
Witam w nocy.
Przepraszam że ostatnio tak zaniedbuje forum ale wiecie jak to jest z 2 dzieci.
Przedewszystkim witam nowa mamusie.
S dzisiaj nie ma cały dzień. Obiecał rano że pojedziemy odwiedzić moja mamę a potem zadzwonił do kolegi że do niego przyjedzie pomoc mu w czymś. Oczywiście nie rozmawiamy że sobą.
A Mareczkowi chyba ząbek wychodzi że tak w nocy mi się budzi.

POLNA Nie wiem czy czegoś nie przeoczylam. Czyżby Twój mężus wrócił?

MIKA Dobrze że jest ok. Ten lekarz musi być bardzo dobry skoro dokładne leki ci przepisał.

FEMME Z tymi szwani też tak miałam że jak poszłam na ich ściąganie to praktycznie nic nie zostało.
 
netgirl nie martw sie obrońcy zwierząt to czasem matołki, które stawiają wyżej zwierze niz człowieka. To ze twój pies siusia to efekt zazdrosci, kiedys poswiecałas mu wiecej czasu. Postaraj sie w ciagu dnia wyskrobac ze 30 min na zabawe z nim zeby sie wyszalał za piłeczką albo czymś, a jak nadal bedzie pokazywał kto tu rządzi to zbesztaj go jak małemu psu włóż nos do tego co narobił i odpraw do siebie moze nie odrazu, ale dosc szybko piesek załapie ze jest czas na zabawe dla niego, ale równiez musi dac cos od siebie. I wbrew temu co mówia inni nie izoluj od dzieci bo wiekszosc psy kocha dzieci nawet kiedy czasem nie chcaca te je podszczypną itd wiem na przykładzie mojego psa ze nie raz oberwał od dziecka ( kuzyna 1,5 roku) a i tak jak go widzi to o mało z siebie nie wyjdzie zeby go nie pozaczepiac. Jesli bedziesz oddzielac pieska od dziecka to i piesek ucierpi, a tym bardziej dziecko, które napewno lubi kontakt ze zwierzęciem.
 
kitty86 Dzięki za uznanie:-) i za zaproszenie:-) Mam nadzieje ze mi sie uda t co sobie postanowiłam, a raczej musi nie ma innej mozliwosci:-);-)
 
Mam pytanie do Was Mamusie... :confused:
Jak szybko po porodzie wrócił Wam okres? :confused: Bo czytam w necie różne artykuły, i w sumie nic z nich nie wiem...? :hmm:
Zastanawim się czy przez okres karmienia piersią można nie dostać jeszcze okresu?
 
Witam.
U mnie przez ostatnie 2 dni sajgon w domu, bo malowanie było, niby tylko w 2 pokojach ale i tak tragedia. Nie miałam nawet czasu dobrze zajrzeć.

mam problem z psem bo mi zaczal sikac w domu kiedy nie chce sie z nim bawic
Widocznie pies sobie nie radzi z tym, że jest na dalszym planie;-);-);-) A tak na prawdę to może w ten sposób chce na siebie zwrócić uwagę...Ja jak mój synek był mały nie ograniczałam kontaktów z psem, ale oczywiście wszystko pod moją kontrolą. I jakoś nie wydawało mi się żeby pies na tym ucierpiał.
Kaśka mojemu synkowi jak był malutki też nie zawsze się odbijało, ale to w sumie zależy od tego czy się nałyka powietrza czy nie.
Mika dobrze, że w końcu trafiłaś na normalnego lekarza. Niepotrzebnie się tylko wcześniej martwiłaś.
A ja ostatnio jestem ciągle zmęczona, często źle się czuję, robią mi się żylaki na nogach(i puchną mi), okropnie wypadają mi włosy i mam łupież...Teraz się zastanawiam co jeszcze może mi się przyplątać...Chyba muszę się w końcu wybrać do lekarza i zrobić sobie badania krwi(podejrzewam, że mogę mieć anemię). Tylko że po prostu nienawidzę chodzić do naszej lekarki, bo albo ona się nie zna labo jej się nie chce. Zawsze kiedy u niej byłam to miałam zapalenie gardła. I mały tak samo. A dziecku to potrafi tylko antybiotyk wpakować i zgłowy mieć wszystko:wściekła/y:
 
witam!
Chwilami... fajnie, ze @ Cie odwiedzila, przynajmniej jestes spokojniesza:tak:

Nawet się nie denerwowałam tym, że się spóźnia ale byłam zdziwiona, że się spóźnia :-p. A podkurwiona chodziłam przez zbliżającą się @ :baffled: W ogóle to jakąś ma strasznie skąpą @ jak na mnie :eek: Kurna mam nadzieję, że to tylko taki jednorazowy wybryk mojego organizmu.

chwilami: a już myślałam że po raz kolejny zostanę ciocią:-) może za miesiąc spełnią się moje marzenia:rofl2::laugh2:

Oj nie prędko, nie prędko :-p Przynajmniej nie w moim wypadku (chyba ;-))

Mika ulżyło mi jak napisałaś, że wszystko jest dobrze według ginka :happy: A leki jeśli będą skuteczne to sa warte i dwa razy tyle co musisz na nie wydać. Komfort i zdrowie są bezcenne :tak:.

Netgirl zgadzam się z dziewczynami - psina czuje się zazdrosna i odrzucona. Postaraj się poświęcić troszkę czasu, parę minut rano i wieczorkiem i powinno się poprawić a przynajmniej mam taką nadzieję. Na dłuższą metę nie da się tego wytrzymać.

A co u mnie?
Nie zaliczyłam testu z terapii manualnej :wściekła/y: Zresztą jak większość z roku bo dopiero po teście to babsko oznajmiło nam, że mozna zaznaczyć więcej niż jedną odpowiedź :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: No i jutro jest poprawka i nikt nie wie jak ma wyglądać i z czego...bo nie raczyła nam powiedzieć jak się pytaliśmy :wściekła/y::angry:
Hmmm... od nowego roku ja i Sz. idziemy do szkoły językowej na norweski. W wakacje chcemy pojechać domojego szwagra, a z podstawową znajomością tego języka i angielskiego dużo łatwiej znaleść pracę w stosunku to znajomości tylko angielskiego. Pewnie przeznaczymy je na mieszkanie lub domek. Oj żeby wypaliło :tak::tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
hey dziewczyny!

Ja już wróciłam z podróży. I było super! Choć oczywiście kłótnie były (jak zawsze). Ale wszystko było takie inne.. Tak się cieszę że pojechałam.. A w wakacje planujemy jechać nad morze..

Zabieram się teraz za nadrabianie, bo pewnie sporo tego się nazbierało..

Odezwę się póżniej..
 
Do góry