reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Mika to dobrze,że tak się skończyło. A Nicole miała 53 cm i w 50 się bujała,bo w 56 przekładała obie nóżki w 1 nogawkę i wyglądała jak taka mała glizda...tak rozczulająco...

Oleńka od 6 miesiąca daje się dopiero inny pokarm jeśli karmi się piersią,jeżeli dajesz sztuczne to od 4 miesiąca zaczynasz.
 
reklama
Ja tam nie wiem...od kąd Nicole skończyłą 3,5 miesiąca rąbie danonki i wszelkiego rodzaju jogurty,papki,mięsko wprowadziłam jak miała 5 miesięcy...Zresztą lekarka powiedziała,że ona rozwija się lepeij niż dzieci w jej wieku...ona w tej chwili raczkuje, podnosi się na nóżkach i stoi trzymając się,ale zdarza się też tak,że ją puszczam i trzymam ręce w pogotowiu to z 20 sekund utrzyma sama równowagę....A nie wiem albo mam schizę bo albo ona mówi od kilku dni mamo albo ja nie wiem....jak jej się coś nie podoba to krzyczy mamo,ej,hej i luś do psa....po prostu jestem z niej dumna:-)
 
Witam ;-) wchodzilam na forum z mysla ze bede miala z 20 str do przeczytania a tu nawet duzo nie naskrobalyscie :-p

netgirl ale nie obrazaj sie na mnie za tamtego posta ;-):tak:

Femme jeszcze raz Ci gratuluje ,,, Ninka przesliczna :tak:
tylko tak sie nie chwal ze Ninka jest spokojniutka bo za pare dni da CI popalic :-):-p

Chwilami grunt ze wreszcie cioteczka przyszla :tak::-)

Mika ooo to swietnie ze wszystko jest dobrze i widac ze lekarz naprawde swietny :tak: fajnie ze cos juz z domkiem ruszylo;-) a jedzonko to ja wprowadzilam Ali jak miala 4,5 , dawalam Jej starte jabluszka i marchewke !!

Firanka a ja sobie nie wyobrazam zeby dziecku 3 miesiecznemu dawac danonki:sorry: chodziaz Ty w porownaniu z moja sasiadka i tak dalas Nici pozno bo Ona podala corce jak nie miala jeszcze 3 miesieczy :sorry::baffled: i to nie raz na tydzien a prawie codziennie :eek:

Umi a dokladniej to gdzie mieszkasz ?:-)


u Nas calkiem dobrze ,Ala czasami pomarudzi ale tak to jest spokojna !!
ostatnio porozmawialismy z P tak powaznie i jakos bardziej sie stara zajmowaniem przy Ali !! dawniej to pomagal mi przy usypianiu,robil mleko dla Ali i przygotowywal kapanie i sprzatal a jak wrocil to jakos sie do tego nie kwapil:sorry:
wczoraj skonczylismy na budownie z centralnym ogrzewaniem !!
ponad 8tys. poszlo sie jeb....,wzyiu bym nie pomyslala ze tyle to bedzie kosztowac :confused2: chodziaz teraz czeka NAS bardziej przyjemniejsze rzeczy typu wybieranie plytek,paneli itp :-)
tylko najpierw pasuje zarobic na Nasze widzimisie :-D
w tym roku kupujemy jeszcze drzwi zewnetrzne i garazowe \ SEGMENTOWE !!
 
polna to strasznie duzo ogrzewanie was wyszlo, no ale tak to juz jest niestety....:zawstydzona/y: milo ze P sie bardziej stara....oby tak dalej:-)

firanka mi chodzilo o mleko z cyca.... co do mleka w proszku to nawet niewiem;-)

a ja mialam dzisiaj dziwna nocke.... maly sie cwaniak zrobil. wstal o 2 i niee chcial isc spac az do 5:szok: ciagle by cyca ciagnal:tak: lezal spokojnie jak sie na niego patrzalam a jak zamknelam oczy to momentalnie płacz:no: i tak musialam siedziec ze szkrabem, dobrze ze spac mi sie takm nie chcialo...
 
A dokładniej to to podkarpacie to Dębica jest.:-)

Mam pytanie czy jak byłyście w ciazy śiły wam sie wasze dzieci? Bo ja mam cos takiego, że każdej nocy mi sie śni dziecko, a dzis to juz w ogóle sie okazało, ze ta moja dziewczynka ze snu nazywała sie Kacperek:eek: Tak sie zastanawiam co w koncu bede miała Kacperka czy Julke... Miałyście cos takiego?:eek:
 
Olenka sam piec kosztolwa prawie 3 tys :confused2: dobrze ze na poczatq roku kupilismy grzejniki !! a Twoj synus juz faktycznie cwaniak :-) ale takie szkraby takie juz sa ,przynajmniej ja mialam podbnie z Ala :tak:

Umi HEH ale zbieg okolicznosci , moj P pochdzi z Debicy :-):-D
 
um2 mi cala ciaze snilo sie ze bede miala coreczke, dzien przed porodem snilo mi sie ze urodzilam synka bardzo duzego....
a w ostatecznosci jak wyszlo?? mam synusia bardzo malego:-D wiec na sny trzeba patrzec odwrotnie:-D:-D:-D

polna no maluszki to cwaniaczki sa... ale takie pocieszne:tak:
 
polna_N Jaki ten świat mały :p heh popularna ta Dębica niby taka mała a jednak:-)

oleńka19 to ja nie wiem jak mam swój zinterpretowac, pewnie jak bedzie dziewczynaka to dam jej normalne żeńskie imie a nie chłopięce, ale marzy mi sie chłopiec.
 
OLENKA - brzuszek mam super :-) troszkę odstaje ale ogólnie to skóra prawie mi nie wisi koło pępka jak się zmarszczy to tak śmiesznie tylko :-p ogólnie to mega zadowolona ze swojego stanu jestem :-)
A ten Twój to kruszynka :-) ale na zdjęciach tak tego nie widać :-)

MIKA - oj to Cię trochę to wszystko będzie kosztować :/ ... no ale zdrowie najważniejsze !

POLNA - no to dobrze że P się ogarnął :-p :-) czasami trzeba faceta pogonić :-p

OLENKA - moja się budzi o 1 i koło 4 ale jak się obudzi to koło 2 godzin skubana nie śpi :-p najpierw cyc później przebrać później znowu cyc chwilkę popatrzy i zasypia :-p ale na szczęście przy tym wszystkim w ogóle nie płacze :-p ...ale ja w ogóle zmęczona nie jestem a od porodu bardzo mało spałam :-p

A ja powtórzę pytanie bo mi nie odpowiedziałyście :-p ... czy to źle jak mi szew wypadł ? i ogólnie to ja mam wrażenie jak bym mogła je sobie sama wyjąć tak jakoś mnie za bardzo nic nie boli :-p
 
reklama
femme po 5 dniach mozna szwy wyjac wiec to chyba nic zlego ze ci wypadl. ja mam zdjete , ale te w srodku jeszcze sa....

no kruszynka...zaraz wstawie jeszcze jakies fotki
 
Do góry