reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

NETGIRL - aj tam wszystko niszczy :-p jak nie przedłużę to będę co miesiąc farbować :-p a koleżanki przedłużały i faktycznie niszczy ale moje to i tak nie jakiś okaz zdrowia więc w dupie :-p no i + jest to że koleżanka jest fryzjerką i mi to taniutko zrobi ;-)

Witam nową mamuśkę :-)
 
reklama
Witam wszystkich :happy:

Kasimona88 tak patrzę na Twoją sygnature i mogłabym mieć ustawić całkiem podobną ;-) tylko że ja z moim jesteśmy parą kilka dni dłużej (1.11. będzie 1,5 roku :-)) a synka zmajstrowaliśmy kilka dni wcześniej :-D

femme fatal pisze:
Co do kg z ciąży to chyba jestem jedyna która się z nich cieszy :-p ... jedyne co to wiadomo chce żeby brzucha nie było i z twarzy żeby mi zeszło ... a tak to nic nie chcę gubić :-p

też bym tak chciała ;-) może i jakoś dużo nie przytyłam (chyba normalnie) ale chcę wrócić do tego jak wyglądałam w pierwszych 4-5 tygodniach ciąży. wtedy schudłam 3 kilo bo 2 tygodnie żyłam praktycznie na samym chlebie z masłem bo na nic innego nie miałam ochoty :szok: :-D ale jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży... :p
 
Powiem wam, że też myślałam o przedłuzeniu tych moich włosków..., ale stwierdzam, ze poczekam az same urosną:tak: Nigdy nie farbiłam włosów, czesto podcinalam i musze skromnie przyznac, ze zniszczonych ich nie mam...:tak: a przy małej włoski krótkie idealne, teraz juz mam dłuzsze niz jak sie urodziła i juz zaczyna ciągnąc jak tylko mała jest w poblizu mojej twarzy:-)

Oliwka super, ze juz wszystko dobrze:tak:

Mi jeszcze 11 kg zostało po ciąży...:baffled: ja sie chyba tego nigdy nie pozbęde, a tak mi sie nie chce regularnie cwiczyc, z reszta na jesien mam tak zawsze:zawstydzona/y:w zime wyskocze czasem na narty, a tak naprawde to dopiero w lato biore sie za siebie, bo uwielbiam rowerek...:tak: przeczekam... oby przy nastepnym "brzuszku" tyle nie przytyje:-p
 
OLIWKA - bo mi napisałaś że mnie w krótkich już nie kochasz :-p ... a przedłużę sobie dopiero jak mała tak z 3 miesiące będzie miała bo przez te 3 miesiące to i tak za bardzo nie będę wychylać pewnie nosa poza dom :-p

Ja jak bym miała swoje zdrowe gęste i ładne to bym ich w życiu nie niszczyła ...a tak to nic nie tracę tak na dobrą sprawę więc chociaż sobie spełnię marzenie o długich włosach do pasa :-) :-) :-)

NETGIRL - a jeszcze chciałam zapytać z ciekawości ile u was kosztuje takie przedłużanie ?

BOGNA - ja to mam obawy że będę chudsza niż byłam ... bo jak się karmi to się dużo chudnie z tego co słyszałam :-/

...oglądacie mam talent ? :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
FEMMKA z tym chudnięciem to różnie bywa ,jedne są szczuplejsze niż przed ciąża a drugim się odkłada i zostaje !!zależy od hormonów i ogranizmu!!!A nie masz rozstępów na brzuniu????moja siostra też była taka szczuplutka jak ty a po ciąży to brzucha nie pokarze bo ma takie bliżny jaby ktoś ja nożem ciął!!!!
 
Kurcze. Znów na noc dola złapałam.
Po pierwsze nie czuje się najlepiej, po drugieS zachciało się ciasta to mu zrobiłam, takie jak lubię z gotowym kremem i masą z kaszy a on że spier... Całe ciasto ta kasza. Normalnie mam czasami dosyć narzekań. Teraz liczyłam że posiedzimy razem, a mu filmu się zachciało, no i jeszcze zdenerwowany bo jego mama piwo mu podebrała. Normalnie nawet ziółka mi na te nerwy nie pomagają.
Co do wagi to ją mam po ciąży z justynka jeszcze do zrzucenia parę ładnych kilo, a po mareczku wszystko mi zeszło. Femme to prawda że niektóre matki szybko tracą ciążowe kg jak karmią ale są jednak wyjątki.
 
Witam z rana -znaczy bardzo rano jak sie patrzy na aktualny czas :szok::-D
Ala obudzila sie o 5:30 :sorry2: no trudno trzeba Ja dzis pozniej polozyc to moze sama sie przestawi :tak:

A ja mam zniszczone wlosy przez prostwanie ,musze sobie kupic lepsza prostownice :crazy: ino narazie musze uskladac odpowiednia kase :rofl2:

Femme nom ja Ci powiem ze ja dlugo nie karmilam piersia i bardzo szybko chudlam -wazylam 58 kg :szok: jak przestalam Ale karmic a potem i tak waga podrosla do 62 i tak sie nadal utrzymuje :-)
jedyny minus tego wszystkiego ze mi cycki zmalaly :no::wściekła/y: z miseczki C przeszla na B :angry::frown:


Uciekam cos zjesc ,wpadne pozniej ;-)
ciekawe czy tylko Moja Panna tak wstala ? :-)
 
reklama
ech ja też zdziwiona że bartek wstał o 5.20 ale powoli marudzi mam nadzieję że zaraz pójdzie spać i przy okazji ja się kimne!!!W nocy jedna pobutka ,nawet nie był za specjalnie głodny ,bo tylko 40 pociągnąl.Chyba zaczne mu zamiast mleka dawać picie i powoli bede od nocnego karmienia odzwyczajać!!!


POLNA miu cyce też zmalały i to najbardziej boli!!!
 
Do góry