reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Famme oj to nie fajnie... ja to ciągle mam jakąś schize że mam jakąś grzybice no ale lekarz nic nie mówi żeby była... A z tymi cyckami to jak już będziesz coś wiedziałato napisz...
Madziu to fajnie że wsio oki... To ty masz cherleederke a ja mam piłkarza :-)
Mamomartynki jakto przepustce? a czemu wogóle w szpitalu jesteście? jak już pisałaś a ja nie doczytałam to przepraszam...
 
reklama
Witajcie mamuśki! Wróciłam:tak: Ostatnio jestem ciągle zajęta i dlatego mnie tak dawno nie było. No w sumie napisałabym może wcześniej, ale gdzieś od czwartku próbuję was nadgonić i dopiero dziś mi się udało:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Ostatnio szalejecie coś. Kiedyś taka ilośc postów przypadała na miesiąc, a teraz na 2 tyg:-D:-D U mnie w sumie nic ciekawego, staram się wykorzystać ostatnie dni wakacji, bo od 1 września znów się zacznie:-( Dobrze, że to już 3 klasa to tylko 8 mies, szybko zleci, później matura...Jakoś to będzie. Widzę, że przybyło kilka nowych mamuś. Im więcej tym weselej:-D:-D:-D
Famme ja to słyszałam, że u mężczyzny może przebiegać bezobjawowo więc oboje partnerzy się powinni leczyć, żeby wyleczyć się do końca.
 
Famme oj to nie fajnie... ja to ciągle mam jakąś schize że mam jakąś grzybice no ale lekarz nic nie mówi żeby była... A z tymi cyckami to jak już będziesz coś wiedziałato napisz...
Madziu to fajnie że wsio oki... To ty masz cherleederke a ja mam piłkarza :-)
Mamomartynki jakto przepustce? a czemu wogóle w szpitalu jesteście? jak już pisałaś a ja nie doczytałam to przepraszam...
pneumokoki i rotawirus ale nie wiem czemu w ogole jestem na przepustce moze maja takie limity i wypuszczaja szybciej ale zmieniamy szpital
 
Ale tu ruch :-p

FIRANKA - no to gratuluje 1 ząbka :-p

No to z tym zarażaniem nie ciekawie ... to nie będzie miziu miziu :-p

MADZIA - no to zajebioza że wszystko już gra :-) a mój lekarz nigdy nie mówi nic wyraźnie :-p ale na pewni bo już mnie męczyło dłuższy czas ... a nie miałam wizyt więc na pewno zdążyło się rozwinąć ... 2 tygodnie :szok: nie da rady :-p mam tylko 3 globulki i tą maść więc tak max tydzień chyba wystarczy :-p

ILONA - a myślisz że mogę go smarować tym moim ? ;-p ... to ile ty masz lat że 3 klasa teraz ? chodzisz dziennie czy zaocznie ?
 
Mamamartynki mam nadzieje, ze bedzie juz ok:tak:
Madzia to super, ze wszytsko ok:-)najwazniejsz, ze mala ruchliwa:-Dteraz bedzie juz tylko lepiej:-)
Ilonko ja tez czasem nie potrafie ich nadgonic a nie ma mnie np pol dnia.. ale ja tam sie ciesze.. widac kryzys minal.. a ten ostatni rok minie Ci szybciutko choc nie ukrywajac bedzie pracowity:tak:
Mikusa fajnie, ze Twoj maz gotowy na dziecko.. moj Adam narazie nie chce ale to tez ze wzgledow finansowych raczej.. bo tez nie chce, zeby Lenka byla jedynaczka.. ale wiem, ze boi sie drugiego dziecka(tak mi to zawsze mowi, jakby sam nosil dziecko przez 9 m-cy, potem rodzil a potem siedzial non stop w domku) ahh kto zrozumie facetow:-p

a ja wrocilam z Lena z piaskownicy.. 2 godzinya tak dala mi dzis w kosc.. matko.. jeszcze tyle nie kursowlaam dzis.. :baffled:ona najpierw krzyczy bi(tzn chce sie bujac) idziemy, robimy bii a ta po chwili babki no to do piasku i tak w kolko:baffled:.. a do tego cos mi w plecy weszlo.. wrrr.. jak na zlosc..
 
FammeJa tam nie wiem, ale może jak będziesz u gina to się spytaj czy Twój też się musi leczyć. No bo przecież jak ze sobą sypiacie no to się mógł zarazić...Takie jest moje zdanie. A mam 18 lat i chodzę dziennie. Na szczęście do szkoły mam bliziutko więc jakoś daję radę
 
Ostatnia edycja:
Mika glowa do gory kochana:-) jesli zalezy Ci na laktacji to moze zglos sie do jakies poradni laktacyjnej. a jesli nie to poprostu skoncz z karmieniem.. takie moje zdanie.. bo i Alanek sie denerwuje i Ty, a to nic dobrego.. Wiem, ze karmienie piersia jest trudne.. ja nie dalam rady..
 
Femme ja właśnie w tej chwili biorę nystatynę dopochwowo i pimafucin,ale pimafucin dopiero dzisiaj pierwszą tabletkę będę brała.Nystatyna mi już trochę złagodziła.Najlepiej jak włożysz sobie na noc ta globulkę to włóż sobie też kawałek waty,bo to w nocy wycieka.
 
reklama
U mnie po wizycie wszysciutko dobrze, skierowal mnie tylko na powtorzenie badania na tokspolazmoze, i za tydzien znowu na wizyte
Femme ja mialam Pimafucin dopochwowo juz 2 razy, raz 6globulek a ostatnio 3, i musze Ci powiedziec ze mi pomoglo od razu, dobrze by bylo jakbys sobie tez kupila Lactovaginal, drogie to jest bo kosztuje 30zl, ale to sa zywe paleczki kwasu mlekowego ktore zapewniaja odpowiednia kwasowosc wydzieliny pochwy i hamuje wzrost bakterii, stosuje sie go po leczeniu grzybicy. A Kubie mozesz kupic Clotrimazolum w masci i niech sobie smaruje Wacusia:-)
Nio a niestety jak leczysz sie Pimafucinem to radze zalozyc podpaske bo cholerstwo strasznie wycieka.
baska201 ale pomysl jaka sylwetke bedziesz miala od tego chodzenia:-)
Ona_mika to nieciekawie masz z tym karmieniem, a pokarmu masz duzo???
 
Do góry