reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Madzik to super, ze na wizycie ok:-)a co do sylwetki to ja juz nie moge..a wiesz jakie mam miesnie na rekach:-D:-Dpodnos co chwile 10 kg tak po milion razy:-)ahh szkoda slow:-p
Moj skarb wlansie padl ze zmeczenia, czyli moge uwazac wieczor za wolny:-):tak:
Mika glowa do gory,, rot tak jak pisalas raz to ra to..a te glupie baby z przychodni sa do dupy.. potrafia kobiete wpedzic w depresje niz naprawde nauczyc i pomocw laktacji..:angry:ja tez co chwile slyszlalam, jak to ja nie jestem i takie tam:wściekła/y:
 
reklama
FEMME moja kumpela ktora jest w ciazy tez ma grzybice< i lekarz zapisal jej jakies globulki>i jakas tabletke i przy okazji dla jej facetaa tez bo to niby byla taka grzybica ktora sie zarazaja nawzajem.
 
Ona_mika w sumie to może być i od tego, że podałaś butelkę. Jedne dzieci poczują butlę to nie chcą cyca ssać, bo za wolno leci, a innym to nie przeszkadza i mogą być karmione mieszanie. A może spróbuj odciągać i dawać butelką cały czas i nie dokarmiac sztucznym, to wtedy będziesz wiedział ile zjada i czy się najada Twoim mlekiem.
 
MIKA - no to nie ciekawie :-( no nic chyba nie ma sensu się stresować i faktycznie na butle przejść

MADZIK - no to dobrze że wszystko dobrze :-)

Ja to jestem jednak głupia ... zamiast się zapytać lekarza to teraz nic nie wiem ...
Bo mam krem PIMAFUCORT i globulki PIMAFUCIN i teraz nie wiem czy to razem stosować czy najpierw jedno później drugie i ile ten krem i tak właściwie gdzie ... <debil> ma ktoś jakieś info ?;/
 
MIKA - może z tym mlekiem Twoim takie problemy bo się stresujesz a słyszałam że to ma duży wpływ ... sprobuj się jakoś odstresować czy coś może pomoże :-)

MADZIK - dzięki też tak zrobię a jutro do lekarza zadzwonię i się upewnię :-)
 
Oooo widzę ży tu temat żywieniowy :-D aa to ja się nie wypowiadam bo ani nie karmiłam piersią (bo kogo :-)) a karmiona też nie byłam ;-)

Jutro jadę do Sz. na tydzień może troszkę dłużej...a że jest to wiocha gdzie psy dupeczkami szczekają to można się domyśleć że o necie można tylko pomarzyć :baffled:
Dobija mnie perspaktywa 6h w autobusie a potem 100km samochodem ale czego nie robi się z miłości :-D
 
Helloł z rana:-D
Glowa mnie boli jak diabli.. Lena mi sie dzis w nocy obudzila o 3, przyszla do lozka i tak spalysmy do 5.. cos chyba jej sie snilo, bo co 5 min wolalla "mamo".. zreszta ona zawsze tak wola jak sie zbudzi.. no i ja co 5 min na rownych nogach.. wrr.. nie wiem co jej dzis bylo.. zreszta zauwazylam to, ze jak nie ma nikogo w pokoju to moje dziecko spi jak zabite cala noc - najwyrazniej jej przeszkadzam:-D

Mikusa moj Adam to chyba boi sie, ze kolejny raz bede miala nie za fajny porod.. sam wydzial, co sie dzialo..u nas to ja jestem gotowa na dzidzie:tak: chcialam miec zawsze dzieci w odstepie 2 lat.. no ale trudno:-) moze bedzie z 3 letnia roznica:-D

Mika no z tym karmieniem to nie za fajnie.. ja tez pamietam moje 3 tyg karmienia.. dla mnie to byl koszmar.. a co do poloznych na oddziale to koszmar koszmar i jeszcze raz koszmar.. przyszla raz dala mi dziecko do piersi i poszla.. a ja z kroplowka w rece, leki przestaly dzialas, lecialo ze mnie jak z kranu, a do tego nikogo przy mnie nie bylo:wściekła/y:wspomnienia nie za fajne niestety.. ale przezyjesz i to i bedziesz potem mowic tak jak my innym przyszlym mamo:-)glowa do gory.. ja teraz nawet smieje sie z tego wszytskiego..
 
reklama
Olenka ja juz od 5 nie spie:-Dmatko kiedy ja sie wyspie..:-Dkoszmar.. zaraz na szczescie Lena pojdzie na drzemke czyli bede miala ok 2 godzin wolnego:-):tak:jak ja kocham drzemki:-D:-D
 
Do góry