reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

No i jestem :-p u gina wszystko w miare si ... tylko mam jakąś grzybice i ostatnie pieniądze na leki poszły :wściekła/y: no ale mus to mus :sorry2: przepisał mi PIMAFUCIN ... brała któraś kiedyś może ? a prócz tego to sprawdził tylko czy serduszko bije i tyle :-p z cyckami mam iść do innego na środę jestem umówiona bo ten mój to nie wie nic o tych cycach :-p

KASIA - no to bidaka przytrzymałaś ... mi dopiero teraz zaczął się okres że nie chce mi się baraszkować ... już chyba z tydzień :szok:a u nas to bardzo długo :-p no ale może to przez tą infekcje ... :-p i jak by się coś działo to pisz bo na pewno będziemy się martwić :tak:

POLNA - no no to udanej zabawy :-) nic dziwnego że "zajarana jak bąk" chodzisz :-p

FIRANKA - no wreszcie się pokazałaś ... :-p co ty tak ostatnio milcząca ? ;-)

MADZIK - i jak po wizycie ? ;-)

MADZIA - widzę dzisiaj to wszystkie wizytę miałyśmy :-p jak wrócisz opowiadaj jak było :-) ... a co do ukochanego to fajny szok musiałaś przeżyć :-p

EWI - ja miałam to samo ... ale teraz pracuje więc luz do 17-18 mam czas dla siebie :-p ... a tak to mi stęka strasznie jak bym nie wiadomo co robiła :-p

ANIA - to masz teraz lekturę :-p trochę tam tego jest :-p
 
reklama
Femme to super, ze z Ninka ok. tylko wspolczuje tej grzybicy:baffled:ja na szczescie w ciazy nie mialam, bo chyba bym wykitowala - za duzo problemow byla a jeszcze grzybica by byla do tego to ja nie wiem.. no i niestety o leku tez nic Ci nie powiem:-p
Polna juz pewnie albo wita sie z mezem albo siedzi i czeka na lotnisku jeszcze..
Wiem, ze doczekam sie swojego Miska ale ja chce zeby to juz byl koniec wrzesnia..

Co do ochoty na seks w ciazy to ja nie mialam ochoty.. zrestza po pierwsze nie bylo nam wolno, a po drugie jakos nie za bradzo sie czulam.. bylam wielka jak slon itp rzeczy.. u nam moze powiedziec przerwa w seksie to bylo 1,5 roku:-Dno i wiem, ze jak facet chce to potrafi wytrzymac..:-p:-pbiedaczek.. teraz znowu abstynencja 3 miesiace.. ale wynagrodze mu to..:-D:tak:
Ania nie masz za co dziekowac:tak: milej lektury:-D
 
Bo Mała nie chce mi spać w dzień i jak już zaśnie to wtedy musze posprzątać,ugotować i inne duperele teraz też nie śpi ale ogląda euro sport więc mam spokój...ehh nie wiem co z niej wyrośnie tylko by sport oglądała ja nie chce mieć chłopczycy tylko słodką cukierkową lale :-D
 
Firanka ja mialam podbnie z mala Lenka:-)wystarczylo wlaczyc TVN Meteo i dziecko mialam z glowy na jakis czas.. a jak pokazywali fronty atmosferyczne to az piszczala:-D:-D
 
Femme Miałam pimafucin przy pierwszej ciąży, jak mi się nie zdaje to on jest droższy od nystatyny. Prxy każdej wizycie mi go gin przepisywał nawet tak na wszelki wypadek, żeby przed porodem było "czysto" w środku. Grzybica to najgorsze co może być, a najgorsze jak nie wyleczy się jej do porodu bo wtedy wszystko na dzidziusia mioże przejść.

S pojechał do kościółka, już 2 raz dzisiaj, na porzegnanie Obrazu... Pierwszy raz widziałam, żeby tak dużó ludzi przyszło do kościoła, zwykle to jakaś 1\4 chodziła do kościoła, a teraz...?

Dzieciaczki dalej śpią, a ja już zdąŻYŁAM ODKURZYĆ I ZMYĆ PODŁOGĘ...

Firanka, Baśka No widzę że te wasze dzieci mają informacyjne pasjke. Justynka to aby VIVA lecała to już wpatruje się w ekran i też jakby jej nie było...
 
Ostatnia edycja:
NA mtv teraz lecą smieszne filmiki. Jakaś matka wysłała filmik jak jej dziecko boi się psa. Normalnie ja bym nie wysy łąła filmu jak moje dziecko płacze...
 
BASKA - no nie fajnie ... no ale trudno :/ ważne że z małą wszystko ok :-) a muszę wszystko ładnie wyleczyć bo chce rodzić w wodzie a tam wymogi są i muszę być zdrowiutka :-)

FIRANKA - hoho a ja właśnie nie chce żeby moja córa cukierkowa była :-p
 
reklama
czesc co tam nowego u was slychac jak mija dzionek bo mi jak narazie dobrze:-):-), no i malenstwo tez dobrze sie czuje na szczescie,cos klawiatura mi nawala nie moge wstawiac literek :crazy:
 
Do góry