reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Netgirl ja tam cały czas małemu tłumacze że tak jeszcze przynajmniej 2tyg musi poczekać, mysle że wziął sobie słowa mamusi do serca... poza tym te skurcze to rano miałam co 12-15 min ateraz jeszcze ale jeszcze żadziej więc jestem spokojna... No a mały musi posiedzieć bo jeszcze nie wszystko gotowe;-)
 
reklama
netgirl tzn z zarzadzania jest: -finanse firmy i bankowos, -zarzadzanie firma, -zarzadzaniew turystyce i hotelarstwie, -zarzadzanie potencjalem ludzkim. moge isc na pedagogike: tam sa specjalizacje:-edukacja wczesno szkolna, - pedagogika opiekunczo- wychowawcza, -pedagogika resocjalizacyjna, -psychopedagogika.jeszcze jest POLITOLOGIA specjalizacja : -administracja publiczna, - studia europejskie. no i jeszcze Informatyka i tam kilka specjalizacji z tego dzialu ale na to to ja w zyciu nie pojde:p
 
Oleńka ja bym wybrala cos z pedagogiki:-)uwielbiam to.. sama mam zamiar w przyszlym roki isc na pedagogike terapeutyczna choc jeszcze chodzi mi po glowie historia(moje marzenie) i zintegorwana edukacja wczesnoszkolna i edukacja przedszkolna.. ale to sie wszytsko jeszcze obada:-)
 
Witam witam NOWE i "Stare" :-p Mamusie :-) ja tylko na chwile zaraz po samochód jadę bo w końcu zrobiliśmy naszego szalonego cieniasa :-p ... padło trochę no ale ważne że jeździ :-) z netem walczę od 2 godzin już i jeszcze nie nadrobiłam 5 stron :-p no masakra już nie wiem czy się śmiać czy płakać :-p

Tyle co zdążyłam to ...

NETGIRL - no ja póki co skromniutki ten brzuszek mam mam nadzieje że już mi nie wyskoczy za bardzo :-) bo teraz miał etap szybkiego przyrostu :-p a rozstępów nie ma i skóry też jeszcze mam z tego co zauważyłam :-) nie jest jakaś naciągnięta specjalnie więc miejmy nadzieje że wyjdę bez szwanku :-)

SNOOPY - no chodziło mi że ładne ząbki masz :-) takie równiutkie :-) zawsze mi się takie marzyły :-p

OLENKA - fuuu finanse :-p ale co kto lubi :-) ja bym nie mogła w papierkach siedzieć :-p

dobra idę się ogarniać bo siostra niedługo powinna po mnie być :-) jak wrócę to zajmę się porządnie tym kompem bo jakiś chyba zawirusowany więc jak dam radę to wieczorkiem wpadnę:-)
 
No to pospałam :) Jak usnęłam koło 10, tak teraz się obudziłam :zawstydzona/y:

Baska pewnie, ważne,że ma jakąś pasję i ją realizuje! A może podrzucisz jakąś próbkę jego twóczości? :)

Mikus_a Ale mi krechy wyszły od razu-wielkie i grubaśne! Ja wiem, może troszkę przeszadzam, ale to moja 1. ciąża i tak bardzo jej chciałam! Najlepiej to by było, jakbym mogła już wszystko wiedzieć i być spokojną.

Kasia biorę witaminy dla kobiet w ciąży, z kwasem foliowym, żelazem, itd..Ja je już przyjmuje od jakiegoś czasu, bo one są, jak planujesz ciąze, w trakcie trwania i nawet po.
 
Nadiha bardzo chetnie tylko na yotube jest jeden kawalek i musze sie zapytac moje kochanego o zgode:-D
A z jakiego miasta jestes?? tzn tam w UK??
 
Baska jesli tylko ukochany się zgodzi, to chętnie posłucham. Ja właśnie hh słucham. Już od tylu lat. Mamy mały konflikt z moim T, bo on to słucha metalu, czy czegoś. Strasznie cieżka muzyka ;P
Ja mieszkam w Hatfield, pod Londynem. Taka dziura :p
A w Polsce, mieszkam w Krakowie :)

Jej...jak mi się nie chce tyłka ruszyć...a tu mam w planie sałatkę, obiad...może ciasto :) I jeszcze włoski chciałam farbnąć...tylko tak się trochę boję..
 
czesc Wam wszystkim...witaj anetka

Jejku kiedy Wy znajdujecie tyle czasu na klikanie:-) Ja na urlopie macierzynskim jestem a jakos mi na wszystko czasu brakuje...hehe pewnie przez to spanie.

Dzisiaj bylam wybierac tapety do pokoju, jutro braciszek bedzie mi odnawial pokoik a po niedzieli zaczynam urzadzac tu wygodne gniazdko dla siebie i Malej :-)
 
reklama
Do góry