reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

heloł ewrybady :-D

załamka...tyle nowych osób i nie kojarzę kto jest kto :-( ale nie mam najmniejszej ochoty nadrabiać 7 tygodni nieobecności :szok: mam nadzieję, że mi to wybaczycie ;-)

co do zawodu to kogo się nie pytam to jest na "zarządzanie i .... cośtam" mnie papierkowa robota i siedzenie 8 godzin na stołku odrzuca na kilka kaemów dlatego wybrałam fizjoterapię :-) a i dzięki temu mam 6 godzinny dzień pracy i ruch :tak:

baska historia bez urazy ale bleeee jak dla mnie, ale tak jak Ty mam marzenie studiować z pasji ale biologię :-D może uda się po licencjacie ale później.

Moja siostra właśnie kończy 40 lat i wybiera się na studia. Zastanawia się nad pedagogiką, pracownik socjalny itp. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

buuuuusssssssskaaaaaa
 
reklama
Netgirl ja tez tego nie rozumiem ale jak to Adam powiedzial, ze czasem trzeba wyrazic cos dosadnie i tak tylko mozna;-)Tym bardziej, ze moj Adam na codzien nie klnie a w kawalkach to czasem Go nie poznaje:-D
A co do podlapywania brzydkich slow to Lena"slucha" tylko tych co nie klna.. jej ulubiony i chyba jedenz nielicznych kawalkow, w ktorym nie sluchac brzydkich slow to:"z wielkiej wytwórni" zreszta jeden z moich ulubionych:-)zebyscie nie myslaly, ze deprawuje dziecko:tak::-D

Chwilami uwielbiam historie a szczegolnie wszystko co zwiazane z II wojna swiatowa:-) zreszta nie chwalac sie tow 4 klasie LO jako jedyna mialam celujacy na swiadectwie:-)ale zawalilam spr bo zdawlam biologie na maturze i wszytsko sie posyspalo:-/
 
Ostatnia edycja:
witam mamusie:tak:
ehh... ale ja dzis padnieta jestem, musze przyznac, ze ciezko mi samej...:-( nawet głupich smieci nie mam jak wynieść bo rąk mi brakuje jak schodze na dół:-(Mała teraz zasneła, ale dzis strasznie marudziła, o dziwo udało mi sie zajechać do bratowej i pójść z nia na małe zakupy;-) kupiłam sobie nowe klapki i małej cieplejsze kurteczki, bo nad morzem troszke chłodniej i na wieczory moze sie przydac:-)
Moja mama strasznie panikuje, ze tak daleko jedziemy z takim maleństwem, szkoda gadac.... "a jak sie auto zepsuje w srodku nocy, a jak mała zachoruje, a jak nie bedzie chciała spac w nie swoim łózeczku..." itd... straszna jest!!!
Ale ja sie strasznie ciesze, mężus juz do nas jedzie, jutro rano jedziemy na dworzec po niego:tak:
A w ogole z moja Paulinką dzieje sie cos dziwnego, dziąsełka jej spuchły, slini sie strasznie i piąstki ciagle wciska to buzki:baffled: qrde... narazie wszystko wskazuje na to, ze mała zaczyna ząbkować:szok: a dzis dopiero 2 miesiace skonczyła... (choc kuzynka meza miała ponoc zabki jak 3 miesiace miała!!!) jestem przerazona...:zawstydzona/y: bo jak cos to nawet gryzaczka jeszcze nie umie wziac do raczki zeby sobie ulżyc... :zawstydzona/y: heh... narazie ząbków na zewnatrz nie ma, ale juz widac białe punkciki jakby zaraz miały sie przebic...:baffled:
 
asiowo moja siostra to sie od razu z zebem urodzila:-D tylko zeby Ci nie goraczkowala... oj oj, no to gratulowac znaczy sie wgryza w zycie :-D
no... mnie to narazie przeraza... fajne wczasy sie zapowiadają:-p mam nadzieje, ze bedzie mniej marudzic niz dzis...:-( heh... ale zadziwia mnie ta corka coraz bardziej:-)
 
Hej Kochane! :elvis:

Baska pogratuluj mężusiowi :) Podoba mi się! A on gdzie siedzi w Anglii?
Oj... jak dobrze, ze ja mam swojego T przy sobie....Nie wiem, czy bym się potrafiła z nim na tak długo rozstać! Podziwiam!

Netgirl właśnie o to chodzi z tymi przekleństwami, żeby wyrazić coś dosadnie, ale spasować z całą resztą utworu. To jest zabieg stylistyczny i w takiej formie, jak w większości hh, jest dopuszczalny.
Nie wiem, czy kiedyś słyszałaś Nagły Atak Spawacza np.? To jest samo przeklinanie, w większości bez żadnego sensu. A jeśli chodzi o "hh" bez przekleństw, to to jest już inny rodzaj muzyki...
Heh, się naprodukowałam :)

Chwilami a gdzieś Ty była, jak Cię nie było? ;P
Ja studiowałam biologię! Kierunek fajny, ale dość ciężki...No i mi się tak poukładało, że musiałam zrezygnować i wyjechać. A teraz jak wróce do PL, to chciałabym wrócić na studia. Albo skończyć tą biologię, albo zacząć pedagogikę resocjalizacyjną :) Ewentualnie ratownictwo medyczne, albo położnictwo. Takie kierunki mnie kręcą,moim marzeniem była od zawsze medycyna!

Asiowo no to Ci rośnie panna! Już ząbki :) Fajnie, byle dzidzia nie cierpiała za bardzo!

Ja chyba ucieknę coś wszamać, bo zaczynam z głodu padać...Heh...chwilowo mi przeszedł okres "stałego wielkiego głoda", ale chyba powraca...Ciekawe jak ja będę wyglądać jak tyle będę wcinać! :rofl2:
 
hej mamy!:tak:

Ciezka noc za mną, dojrze, ze mała o 5 zrobiła pobudke i juz koniec spania to jeszcze mężus do nas jedzie (i sie martwie) i nie umie dojechac:-( pociag co chwile staje w srodku pola i narazie ma 1,5h spoznienia:-( pół godziny temu miał byc w katowicach, a on dopiero pod czestochowa jest:-( heh..., ten czas sie tak dłuzy:-( bo zaraz po niego wyjade i bede czekac na dworcu!!!
 
Asiowo nie denerwuj się, czekanie jest najgorsze, ale doczekasz się! Pomyśl,że jak przyjedzie,to go będziesz miała cały czas :)
A z tym dworcem to kiepski pomysł... Lepiej siedź w domku i wyjedź jak już będzie bliżej!
:tak:
 
Asiowo nie denerwuj się, czekanie jest najgorsze, ale doczekasz się! Pomyśl,że jak przyjedzie,to go będziesz miała cały czas :)
A z tym dworcem to kiepski pomysł... Lepiej siedź w domku i wyjedź jak już będzie bliżej!
:tak:

wiem, wiem... posiedze tutaj:-) Paulina zasneła to ja tu troszku ogarne:tak:
 
reklama
Dzieki dziewczynki za komplemetny:-):-) sama jestem z niego dumna:tak:

Nadiha moj Adam siedzi w Wells:-(juz 2 miesiace:-(jeszcze miesiac i bedziemy razem.. mialysmy do niego jechac z Lenka ale niestety trzeba to odlozyc..z kilka lat wyjedziemy wszyscy razem..
Asiowo jak super, ze zobaczysz sie za niedlugo z mezucisem.. choc ja pewnie za miesiac tez bede siedziec jak na szpilkach.. juz mowilam, ze gdybym mialam prawko to od jego wylotu (a wylatuje o 17.40 ) siedzialabym juz na lotnisku i czekala na niego:-D:-D:tak:ah co toa milosc robi z nami:-)

A ja kolnejna noc mam do tylu.. Lenka sie budzi, cos brzuszek ja boli.. mam nadzieje, ze to nic w powietrzu, bo mnie tez cos pobolewa:wściekła/y:kiedy ja sie wyspie.. jak juz jest fajnie i Lena spi cale noce to zawsze cos musi sie przyplatac..
 
Do góry