reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Netgirl Tu już nie chodzi o USG, ale o jakiekolwiek badanie... Poczekam do 2.09, mam nadzieję, że da mi to skierowanie i będę mniej więcej wiedziała "na czym stoję". Do pracy muszę dać zaświadczenie też ze względu na to, że nie mogę tam pracować, gdzie teraz, bo jest za ciężko (pisałam kilka postów wcześniej).
Będę we wrześniu w Polsce, więc pójdę do swojego lekarza i bez łaski mi zrobi wszystkie badania, ale tutaj też muszę mieć jakąś podkładkę, więc i poużerać się trzeba.
A prywatni lekarze tutaj kosztują taką kasę, że szok!:no:

Baska Ale z cenzurą puszczasz? Bo wiesz, maluchy to chwytają w moment! A potem niewiadomo gdzie i przy kim Lenka zarzuci wiązanką :-D:-D:-D

No i się musiało rozlać! Tutaj się już jesień robi. Najpierw gadali, że najzimniejsze lato będzie, a potem, jak przyszedł tydzień upałów, to, że najcieplejsze. A w efekcie lato trwało chwilę, było pomieszane, a teraz odchodzi i ustępuje miejsca jesieni! Brrr jak ja nie lubie takiej pluchy!!
 
reklama
S dzisiaj strasznie zdenerwowany. Kupywał telefon przez alloegro, w poniedziałek przelał kasę na kąto kolesia co sprzedawał, a dzisiaj napisał do niego maila czy już wysłął telefon, a ten że kasa jeszcze nie wpłynęła. Coś mi się wydaje, że będą problemy, no ale na szczęście to tylko 50 zł, bo kupywał strą nokię do roboty.

Dzisiaj spodziewam się gości, a taki bałagan miałam w domu, że nic znależć nie można było... Teraz nie chce mi się sprzątać zbytnio.

Mikusia TO nie była operacja, tylko taki zabieg trwający góra 15 min. Wprowadzili w kanalik łzowy sondę i przeczyścili go z tej ropy a na wszelki wypadek sprawdzili drugi i jest ok. Mam nadziej e że więcej nie będzie takiego problemu. I tak cięzki mi wysiedzieć w szpialu naqwet jak wiem że nie zostaję na noc.
 
Nadiha spokojnie:-DJa slucham "spokojnego"HH:tak:nie lubie tych z wiazankami:-):-) Lena ma swoje ulubione kawalki:-)a najbardziej cieszy sie jak tate slyszy:-DLeci do mnie pokazuja na glosniki i wola tatatata:-)
 
EWI czasami kasa idzie dłużej, nawet i 5 dni. A tak, czy siak Twój S ma na pewno potwierdzenie, więc może do allegro napisać i kasę odzyskają.

Baska no wlaśnie!? Twój rapuje? :) Wydaje komercyjne płytki, czy jest z underground'u?
 
witam dziewczyny...az wstyd sie przyznac ale niedawno wstałam hehhe. a wy tu juz pogaduszki urzadzacie.......:p BASKA to musi słodko wygladac twoja Lenka w akcji:) az trudno mi ją sobie wyobrazic:) EWI moze jeszcze kasa dojdzie na konto, chociaz tak to jest z tym kupowaniem na allegro, ja czasami tez cos zamawiam, i zawsze sie zastanawiam czy mnie czasem w chu** nie zrobia...ale jak narazie zawsze bylo ok. NADIHA a pogoda faktycznie taka w kit. na zadna pore roku konkretnie w terminie nie mozna liczyc. ja tego lata to prawie w ogole nie czulam...:(
 
No Lenka wyglada zabawnie jak rusza tak raczka, jak ludzie na koncertach:-D:-D:-)
A moj Adam zalicza sie do pozdziemia:-Dwydaja plyty ale na wlasny koszt, graja na koncertach organizowanych przez miasto (za darmo oczywiscie:tak:)ale robia to co kochaja a ja jestem z niego dumna:-)no i z tego, ze jestem z nim;-)wiem jak laski na mnie patrza:-D:-D:-D

Kurcze a mi Lenka nie chce cos jesc.. takie dziwne kupki robi.. dzis o 1 w nocy musialam ja przebierac:baffled:normlanie.. mam nadzieje, ze to znowu od zabkow..
 
reklama
Do góry