reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Netgirl jaki wywod:-D:-) wiesz ja tez nie jestem za uzywaniem brzydkich wyrazow, a tym bardziej jak slysze, ze padaja one z ust mojego faceta.. ale wiesz ja w ogole ich podziwima, ze potrafia fajen teksty pisac.. i mam wiele ulubionych kawalkow..
Adam jak pisze kawalki na nowa plyte to nawet w srodku nocy sie budzi i pisze cos w komorce:-D:-D:-D
 
reklama
Netgirl ja zgadzam się z Tobą:tak: Jest naprawdę mnóstwo sposobów na dosadne wyrażenie tego co ma się na myśli.Wystarczy się postarać:tak: Ale samą pasję tworzenia też popieram:tak: Ważne żeby robić w życiu to,co się lubi:tak:
 
Witam Was w południe.
Ostatnio to tylko podczytuję co piszecie i jakoś nie wiem co piosać, a tak poza tym to po chwili zapominam to co miałam napisać. Ostatnio tak jakoś skupic się nie mogę, ale to chyba przez te przykre przygody z moim S...:-(

Netgirl Mówisz że Twoja siostra urodziła się z ząbkiem. Mój S i jego mama mają taki przesąd że jeśli ktoś rodzi się z zębęm to po jest zombiakiem więc po śmierci trzeba odciąć głowę i włożyć ją między nogi. Głupie, co nie???
JAk ja powiedzxiałam że urodziłam się z zębem(a żartowałam) to S się wystraszył he, he, he;-)
 
cze[c dziewczyny co tam u was nowego ja wczoraj z szpitala wyszBam ale juz dobrze jest haha juz nie dBugo slub mam juz odebrana sukienke wczoraj mi ja konczyli szyc jest super
 
Dobry :) Pospała i wróciła :p

Asiowo doczekałaś się mężulka? :)

Baska miesiąc szybciutko minie, głowa do góry! Dobrze, że jest net i tanie połączenia telefoniczne, bo by było krucho z tymi wyjazdami.
Jeśli chodzi o Wasz wyjazd-szczerze Ci powiem, że w życiu bym się nie zdecydowała na wychowywanie dziecka tutaj. Fakt pozostaje faktem, że jest lepsza jakość życia jak w PL, jest fantastyczne zaplecze socjalne-dodatki, benefity, i inne, ale środowisko-szkoda gadać! Angielskie dzieci, czy młodzież z tego, co obserwuje, to jest dno dna! Ja nie wiem, czy i jak te dzieci są wychowywane!! Przeraża mnie to!!
Oczywiście ja nie neguje Waszych decyzji, tak tylko chciałam zauważyć pewne sprawy :)
Co do tych brzuchów-moja mama mi dzisiaj mówiła, że ją w nocy też straszny ból brzucha obudził...Oby jakiejś dziwnej epidemii znowu nie było, tfu, tfu!

Mikus_a mam nadzieję, trzymajcie za to kciuki :)
Ostatnio się trochę nastraszyłam, jak poczytałam posty na kwietniówkach...Ale wierzę, że będzie dobrze! :)

Netgirl masz rację, że język polski jest obszerny i niewykorzystywany w całości przez praktycznie żadnego Polaka. Ale jeśli chodzi o przekleństwa, to i tak będę się upierać, że jest to zamierzony zabieg.
Prawdą jest, że to, co czasami robią hh-owcy to jest prawdziwa sztuka! Nie każdy potrafi to docenić i uważa ten rodzaj muzyki za gadanie z przeklinaniem. Ale w tym, co jest publicznie i ogólnie uznawane za sztukę-np. poezja, czy epika, nawet znani autorzy wykorzystują przekleństwa, czy brzydotę dla dosadnego podkreślenia problemu, czy zagadnienia. Mam tu na myśli np. Juliana Tuwima(oraz większość Skamandrytów), czy Tadeusza Micińskiego.
Poza tym, jeśli chodzi o hh, to tak naprawdę taki tekst nie może być patetyczny, bo założeniem tego rodzaju muzyki jest prosty przekaz prosto z ulicy, czy osiedla.
Mam nadzieję, że nie odbierzesz źle tego postu- po prostu to jest moje zdanie :)

Hohoho! Aaaalem się spisała :) Jak tak dalej pójdzie to zaczniemy o filozofii rozmawiać, albo-odpukać w niemalowane ;) - o polityce :-D
Dobla, zbieram się na małe zakupy. Kupię jakieś witaminki w formie "żywej" :)
Buziaki i do popołudnia! ;-)
 
Dziewczyny jakie wywody:-)ale co tam:-)najywzej popropsze potem mojego Adama to moze on sie wypowie co do tego uzywania brzydkich slow:-D;-)
Netgirl bardzo sie ciesze, ze pdobaja Ci sie kawalki.. wiem, ze duzo pracy, serca i prob wlozyli w to:-) zreszta jeden zespol z TG wyplynal z podziemia wiec moze kiedys beda mieli szanse.. choc wieksza byla jak byli mlodsi, chodzi tam do szkol.. a teraz kazdy z nich ma prace, inne obowiazki.. choc ja jako dobra zonka puszma mojego Adama i nagywaja sobie:-)niech robi to co kocha.. wole to niz by mial mi co weekend na imprezy jakies chodzic i pic:tak:
Nadiha wlasnie tez slyszlama o tej mlodziezy, ze nie za fajnie tam z nimi.. wiesz my narazie nie decysujemy sie ze wzgledu na to, ze Lenka jest za mala i ja nie moglabym isc do pracy nawet.. do tego narazie Adam nie zna super jezyka wiec nie moze starac sie o jakas fajniesza prace(chcialby jako masaysta) ale sie nie dogada z klientami:no:wiec posiedziemy tu jeszcze troche i potem sie zoabczy.. a nas wlansie przyciaglao to, ze maja wlasnie to zaplecze socjalne duzo duzo lepsze.. jak Adam sie dowiadywal to moglibysmy fajna kase miec z tego, a wiadomo pieniazki sie przydadza..a nie to co u nas w Polsce 48 zl na miesiac i sie ciesz:wściekła/y:
A Ty zamierzasz wracac z dzidziusem do kraju??
zreszta fajny miesiac na rodzenie:-)sama rodzilam w kwietniu:tak:
 
No co za wredoty z was :-p prosiłam o linka do zamkniętego :-p

Co do pisania i przeklinania to ja uważam że czasami trzeba przeklnąć żeby coś wyrazić zresztą wielkie halo ... ktoś se powiedział że to brzydkie słowo i już ... słowo jak słowo ;-) jak się od czasu do czasu coś przeklnie to nawet śmiesznie brzmi :-p u mnie w rodzinie się nie przeklina i jak czasami ktoś walnie tekstem z przekleństwem to beka straszna :-p ja nie lubie tylko jak ktoś co 2 słowo kur*** mówi a tak to nie mam nic przeciwko tym bardziej w hh ... to tak jak by tego urok ... nie to co teraz te jakieś meza i inne pedały ... uszy więdną...
A co do tworzenia to mój ma do tego zajebisty mózg :-p ale śpiewać nie potrafi ale pisze konkretnie :-) na początku nawet dla mnie pisał :-)

EWI - jeja strach się bać ludzi z takimi przesądami :-p ... no ale każdy ma swoje jazdy :-)

A ja dzisiaj kupiłam zarombiasty kombinezonik dla małej ;-) jak się dotknie to normalnie sama bym chciała się w niego wcisnąć :-p taki ciepluchny misio :-)
 
reklama
Femme kombinezon przesliczny, przeslodki:-)a takie malenstwo to juz w ogole bedzie cudnie wygladac:tak::-)

Netgirl wiesz moze az o takiej karierze to oni nie marza:-):-)ale fajnie jakby wszyli z tego pozdziemia na swiatlo dziennie:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry