reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
No zobaczymy w przyszlosci, czy lenka podzieli nasze zainteresowanie:-D:-D:-D

A my siedzialysmy teraz prawie godz na balkonie i wieszałysmy owieczki za uczy:-D:-D:-D:tak:moje dziecko ma pomysly.. kazala mi tak iweszac i robila biii(tzn bujała je:-))

Anetko witaj:-)napisz cos wiecej o sobie:tak:
 
?Witam nowe mamusie, bo chyba dwie nowe jakl się nie mylę, juz pamięć mnie zawodzi w młodym wieku.Robię się stara:-)

my dotej pory nie mieliśmy problemów z zakupami na tym allegro. Sprawa się wyja sniła. Mąż zrobił zdjęcie tego potwierdzenia i wysłał dotego kolesia. No i telefon dzisiaj zostanie wysłany, ale kasya jak nie wpłynęła tak dalej jej nie ma. Unas w banku ostatnio prądu nie było i może coś się pochrzaniło i nie wysłali tej kasy jeszcze o tym nie wiedząc,albo po prostu kasjerka cos żle wpisała i kasa przelała się na inne konto.
A tak o tym hip hopie moja MAła tez macha rąvzką tak jak na koncertach. Dzieci szybko się uczą takich gestó.
 
Ostatnia edycja:
Witam kobitki!!!

Ja dzisiaj mecze sie z bólem głowy i skurczami:baffled: ale damy rade...

Baska ojoj to widze że wy hiphopowcy... Mój to słucha hiphopu jak wariat ale przy mnie sie oduczył bo mnie to zaraz głowa boli... ja lubie spokojną muzuke :-p

anetkka pisz coś więcej o sobie...

Nadiha ja to jak poszłam na pierwszą wizyte to byłam w szoku że nie dostałam skierowania na morf i mocz... ale chociaż witaminy powiedział jakie... może kup sobie kwas foliowy i witaminy na własną ręke... napewno tym sobie nie zaszkodzisz...

Mikusa mi własnie dopiero 4test pokazał dwie kreseczki... nigdy nie zapomne tej chwili...
 
reklama
widze ze moj rocznik jestes Anetko...no jak milo:p dziewczyny wlasnie chyba sie zdecydowalam, pójde na zarzadzanie scpecjalizacja finanse i bankowosc. myslalam jeszcze o pedagogice w specjalizacji "edukacja wczesnoszkolna" ale jednak chyba nie, nie mam cierpliwosci do dzieci, tzn duzej gromady dzieci.:p
 
Do góry