reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
netgirl no to tak pokrótce opwiem mam 21 lat, mój partener 28zamierzamy wziąść ślub cywilny. Wcześniej nie było okazji. O dzidzię staraliśmy się 2 cykle, poprzednią ciążę straciłam w 8 tyg.P.S. nie mogę korzystać z pogrubienia tekstu zmianu czcionki i emotek dlaczego?
 
Asiowo i dobrze ze jedziesz :tak:przynajmniej Paulinka zobaczy morze i pooddycha morskim powietrzem :-)

Nadie witam i gratuluje ;-) niestety ja tez nie wiem co sie stalo i Ci nie pomoge !!

netgirl a ja karmilam ALe prawie od poczatq modyfikowanym i nie zaluje !! fakt robienia mleka o 2 w nocy dawalo wkosc i tak samo jak sie jechala trzeba bylo zabierac caly osprzet :-):-D:-D:-D ale teraz w porownaniu z corka znajomej ja mam jak w niebie !! Ala wypija samodzielnie mleko z butelki a Ona musi dawac Jej mleko na lyzeczce bo z butelki nie wypije i z kubeczka tez:sorry2:
i tak od 4miesiecy jak skonczyla roczek !! dotego budzi sie w noce i musi dawac Jej cyca:confused: juz nie wspomne ze corka sasiadki ma 3 lata i dalej daje Jej mleko z piersi :baffled: mozna nakarmic dziecko z piersi w miejscu publicznym -przeciez to normalne ale jak ma 3 latka to troszke jest to krepujace !! !!
 
Nadie witaj w naszym gronie:-)

Co do karmienia piersia to podzielam zdanie Polnej.. dla mnie to byl koszmar.. wszyscy mowia jakie to cudne itp(nie mowie, ze nie) ale moje pogryzione sutki do dzis nie maja juz normlanego ksztaltu.. przy drugim dziecku bede juz wiedziala co i jak ale nie zaluje, ze Lenka pila nie moje mleczko..:tak:i dokladnie z tym karmieniem nocnym.. moja Lenka przesypia noce odkad skonczyla 10 miesiecy.. a moja znjaoma z "piaskownicy" ma synka(chlopczyk ma 11 miesiecy) i karmi go 4 razy w nocy:szok::szok:ja padlaam jak raz Lena sie budzila.. szok..
mozna powiedziec nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem.. najbardziej bolalo mnie to jak ludzie na mnie patrzyli jakbym byla wyrodna matka - co chwile slyszlama, ze to moja wina, ze Lenka ma zapracia bo nie karmie piersia.. slyszlama, ze bede miala multum problemow ze zdrowiem malej.. raz mi zachworowala tylko raz przez cale swoje 1,4 roczne zycie:-) odpukac..
 
Ostatnia edycja:
DZIEN DOBRY :-)

MIKUSA - no to nie ciekawie masz teraz z tym ząbkowaniem :baffled:

OLENKA - a też idę teraz na zaoczne ... ale niestety jeszcze ten jeden rok w liceum ... ale zaoczne liceum to inna bajka :-p raz w miesiącu pójdę i tyle to moja mama zajmie się małą ;-) tym bardziej że to weekendy są ;-)

NADIE witaj :-)

POLNA - ooo losie :-p 3latka z cycem :no: ja chciała bym pół roku karmić mam nadzieje że będę miała tyle mleka :-)
 
Ja tam moją mała karmiłam cyckiem dopoki mialam pokarm a ze juz mam mniej i pediatra powiedziala ze mozna ja dokarmiac modyfikowanym to dokarmiam a dopoki wszystkiego nie zje to karmie cyckiem
 
reklama
Basia wlasnie moja Ala tez tylko raz chorowala :tak: nie mowie o katarku bo to normalne odczasu do czasu :-)

mamamartynki mi Ala w dzien spi w samych bodach , jak np,rano Jej ubralam body to tylko sciagam spodenki i koszulke!!

femme wiesz w zimie to czsami przychodzila do siostry to ta mala wkladala glowe pod sweter i pila mleko !! a w teraz to lata w staniku i jak tylko zawola mama mleko to tylko odgina miseczke i mowi pij :laugh2: raz widzialam ze wieszala pranie a ta mala stala na taborecie i pila :sorry2::-D dobrze ze suszarke maja okragla :-):rofl2:
 
Do góry