reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Czesc Wszystkim ;-)
Was to zostawic na pol dnia i czytania pare stron mamy:wściekła/y::-p

Ewi a rozmawialas z mama czy moglabys z dziecmi do Nich przyjechac na pare dni ? bo to dobry pomysl :tak: moze cos wreszcie zrozumie :sorry2:

Mikusa to faktycznie Julcia daje popalic :confused: ale potrwa to pare dni i wroci wszystko do normy :tak:

mamamartynki to kiedy przekuwalas corce uszka ? mi sie jakos nie widzi zeby tak malemu dziecku zakladac kolczyki :sorry2: zabardzo bym sie bala zeby np, sobie nie wydarla albo jakies inne male bo wiadomo ze kazde dziecko jest ciekawskie :dry:
 
reklama
mamamartynki wsumie to zawsze mozna wyciagnac w razie gdyby dotykala i chcciala wyciagac :sorry2: ale w moim przypadku kolczyki u Ali odpadaja-Ona jest strasznie ciekawska a dotego Dawid i Lucja by chcieli ogladac Jej kolczyki a wrazie jakies sprzeczki mogli by Ja pociagnac :sorry2:
 
dzien dobry!!!!!!!!!!!!!!! ja wlasnie wstalam, a wy co kobitki, plotkujecie jak zwykle????:p MIKUSA moja mama sie zdeklarowala ze jak popjde na studia to bedzie placic, i w tym czasie dziecka pilnowac, tylko musze jej go przywiesc.dobra ja spadam na sniadanko:p
 
Czesc Wszystkim Mamom :-) Nie wiem jak tam u Was ale w mojej Nysie piekny dzien :-)

Mikus_a "Faceci tak zawsze do łóżka pierwsi a do ojcostwa to na samym końcu." hehe dobre- swieta prawda.

a co do kolczykow, to słodko wygladaja takie Malenstwa, ale jak piszecie to pewnie zalezy od natury dziecka, nie kazde male by sobie dalo:-) Chociaz ja tam nie wiem, ale jak sie dosiwadczone mamy wypowiadaja to chlone wszelki info! Tak sie boje jaka ze mnie bedzie mama.

ciekawe jak niektorym po ciezkiej srodzie?? pozdr
 
hej hej:-)
Zostałam wczoraj u mamy, a mała dała mi w kość choc ogólnie bardzo grzeczna tylko, ze... w dzien chce spac ciagle tylko w foteliku samoch.:-p
Wczoraj zawiozłam auto do mechanika i sie okazało sie nie było w nim co robic:-) auto jezdzi idealnie wiec... w niedziele wyjezdzamy nad morze:-D
mężus znalazła nad ładny pokój z łózeczkiem nawet... wiec jedziemy:-) P. przyjezdza w sobote rano... wiec sie nie martwie bo za kierownica bedziemy sie zmieniac;-) alez ja sie ciesze... nie wytrzymałabym tu sama tyle czasu:-)
 
Hej Dziewczyny widze ze cos slabo dzis piszecie albo jeszcze sie nie obudzilyscie heh:-D:-)


A co do kolczykow u dziecka to tez bym sie bala jak cora by byla ruchliwa i ciekawska...


pa do pozniej:-)
 
reklama
tak tylko ze jak mika ma za malo pokarmu to poddanie sie to chyba jest najglupsza rzecz bo o ile dobrze pamietam to ona chciala piersia karmic.. ja z poczatku mialam identycznie i ciezka walke stoczylam...ale to nie trwalo az tak dlugo.. i tez moglam pojsc na latwizne.. modyfikowaen ale wygralam i mam czesto az nadmiar, a z poczatku co pol godziny mala chciala, teraz co 3 .. albo i dluzej

potwierdzam:-) tez troszke powalczyłam i teraz jest super:tak: karmienie to tylko czysta przyjemność... a ten widok gdy mała z taką usmiechetnieta miną ciagnie cyca... ehhh:-D no i teraz domaga sie co 3 godziny, czasem nawet co 4-5:-) i jaka to wygoda... szczególnie jak gdzies jedziemy!
 
Do góry