reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Polna na pewno, to wina stresu u Ciebie Kochana, na pewno !
też tak mam jak nerwy są i stresy ...

Ok, u mnie dzisiaj z forum koniec już, zmykam powoli się do pracy szykować,
tzn. obiadek małej zrobię jeszcze no i powolutku do pracy się szykuję,
dzisiaj będzie na pewno ciężka nocka, zresztą - każda nocka w mojej pracy
należy do ciężkich, ale bywają tak wyjątkowo ciężkie, że szkoda gadać.
Środa jest ciężka - zdecydowanie, grrr

marudzę - prawda?:szok::szok::szok:

Sorry :baffled:

Miłego popołudnia Wam zatem życzę, wieczoru również i do jutra
:-):-)
 
reklama
polna a co z serduszkiem, że masz mieć to badanie?

Niestety nic konkretnego nie wiem na jego temat, ale czytałam o dziewczynie która miała badanie serca przez przełyk (nie wiem czy to samo co Ty) i miała znieczulenie miejscowe. Nie chcę Cię straszyć ale podobno trochę nieprzyjemne (jak każde badanie przez przełyk). Poszukam troszkę w necie i w moich książkach, może coś znajdę.
 
Aniula to zycze wmiare spokojnej nocki i zeby jaknajszybciej zleciala :tak:


Chwilami w pon mialam robione echo(normalne) i lekarz powiedzial ze ten zakrzep co mialam na elektrodzie wogole nie zmalal ,zrobily sie jakies wasy i co jakis czas zatykaja zastawke i trzeba zrobic echo wlasnie przez przelyk by sprawdzic czy On jest twardy bo jak tak to bede mi go usuwali chirurgicznie :-(
za jakiekolwiek inf bede wdzieczna :tak:;-):happy: ja juz troche szukalam w necie ale nic szczegolowego nie znalazlam :sorry2:
 
polna narazie znalazłam tylko to:

Echo przezprzełykowe - jest to odmiana badania, w którym głowica umieszczona jest na długiej elastycznej rurce i wprowadzana do przełyku pacjenta. Badanie to wykonywane jest u pacjentów u których obrazy standardowego echo są słabej jakości lub w poszukiwaniu skrzeplin w jamach serca.
Badanie trwa ok.30-60 minut, jest nieinwazyjne i bezbolesne dla pacjenta. Zwykłe badanie echo nie wymaga żadnego przygotowania. Przed echo przezprzełykowym należy być na czczo.
 
NETGIRL - a se może uznawać :-p nazwisko ja wybieram i nikt tu nie ma nic do gadania :-p matka ma większe prawa chyba że udowodnią jej nie wiadomo co jakieś choroby psychiczne a tak to tatuś może jedyne co to widzenia mieć jak matce się nie widzi jako ojciec ... takie prawo ... :-)
Rozumiem że póki co nic nie wykryli ? :-p nie ma żadnych bliźniaków ? :-p
 
Chwilami dziekuje ;-)chodziaz wiadomosc ze bedzie to trwalo 30-60 minut mnie przeraza :dry: gdzies przeczytalam zeby pocwiczyc w domu z grubym makaronem spagtthi -pasuje zobaczyc jak to bedzie i czy dam rady :sorry2:

netgirl a co Wy tak spiskujecie z femme ? :-plekarz powiedzial ze trzeba zrobic to badanie a potem sie zobaczy ale wedlug niego bedzie trzeba isc pod skalpel bo to jest za duze zeby samo zaniklo !! a bac to sie bardzo boje !! wczesniej jak nie bylo ALi i P to sie tak nie martwilam zabiegami a teraz co juz calkiem co innego :sorry2:
czasami przychodza mi takie mysli ze cos mogloby pojsc nie tak i ........... ehhh
 
Ostatnia edycja:
Zostawic was na chwile a 5 str do nadrobienia....:-DNormalnie szalejecie a jeszcze nei dawno czasem wieczorem cos sie popisalo wiecej:-Dheh... szalone wy...


Kurde wyczytalam ze z koszmarka Ines cos nie tak...:-(Kurde niech sie trzymaja mocniutko...silne kobietki:-)

A jezeli chodzi o alimenty i o nazwisko dla dziecka to dziecko moim zaniem powinno miec nazwisko ojca...a sprawe o alimenty mozna tak samo zlozyc jak zmiana nazwiska...

chwilami a ty gdzie sie podziewalas? ale milo ze wrocilas...
chyba ten tydzien jest taki ze kazda wraca:-D
 
reklama
NETGIRL - nie możliwe ;-) po 1 ja się wszystkiego dowiadywałam jak miałam tą swoją sytuacje i byłam spokojna bo wyszło że Kuba może mi skoczyć po 2 moja koleżanka miała taką sytuacje tatuś dziecka na początku bardzo się interesował itp itd i chciał żeby miało jego nazwisko i i tak ma nazwisko koleżanki a po 3 dziecko jest z Tobą po porodzie i masz 2 tygodnie żeby je zarejestrować i to ty idziesz rejestrować dziecko i ty wybierasz nazwisko a ojciec nawet jak by chciał to przez 2 tygodnie nic nie zrobi bo dobrze wiemy ile się czeka na jakąkolwiek rozprawę ... :-) może z koszmarkiem była jakaś inna sytuacja ;-)

A testu sobie nie robisz ? :-) ja to bym z ciekawości nie wytrzymała :-p

...kurde zaraz się popłaczę tak nienawidzę zmywać a jest taka góra naczyń ... :-( na Kuba się zbuntował nie mogę się do tego zabrać :/ :-p
 
Do góry