reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

BASWES - daj dziecku swoje nazwisko i nawet nie myśl żeby inaczej robić ... nazwisko można później bez problemu zmienić a cholera wie jak się ułoży jak dasz dziecku nazwisko ojca wtedy on ma większe prawa do niego i będzie musiał o wszystkim decydować bez jego zgody nic nie załatwisz ...
Ja jestem z moim układa nam się teraz bardzo dobrze ale zawiodłam się na nim bo zostawił mnie w strasznie ch**wy sposób i teraz tak szybko mu nie zaufam jak dziecko się urodzi i wykaże się odpowiednio to zmienię nazwisko póki co będzie miało moje a z chrzcinami poczekam te pół roku może rok ...:-)


CHWILAMI - póki co nic więcej nie wiadomo pisała mi jeszcze że już jest lepiej i zanika ten torbiel więcej się dowiemy jak wróci i sama opowie teraz nie będę jej męczyć ... na pewno będzie wszystko dobrze :-) ... dobrze że do nas wróciłaś już się martwiłam :-)
 
reklama
OOoo Chwilami moze TY mi napiszesz jak to jest z tym echem przelykowym bo bede miala robione :sorry2: daja cos na znieczulenie i czy zostawiaja np na obserwacji pozniej ??

netgirl no jasne ze ..ukochany.. sie odezwal :-p powiedzial ze dostane ladne lanie od Niego przez to ze nie dbam o siebie :sorry2::-D

Koszmarku ojjjj to nie dobrze :no:
Oby mala Ines szybciutko wrocila do domq :tak:

Dziewczyny dzieki ze trzymacie za mnie kciuki ;-) wsumie narazie staram sie o tym nie myslec ale jak juz bede znala termin badania to bede ..srala gacie.. ze strachu :sorry2::dry::dry::dry:
 
kurcze zagladam tu a tu takie wiesci . KOSZMARKU JA TEZ TRZYMAM ZA WAS KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) CHWILAMI ja czekalam na paszport miesiac ale to bylo 2 lata temu.
 
ANiula a jeszcze pare tygodni temu to az wialo nuda ,w ciagu dnia raptem 10 postow mozna bylo przeczytac :sorry2::-D

Mikusa a ja zakazdym razem jak Cie widze to przypominasz mi pewna znajoma :-) zycze udanych zakupow :tak:wysep od meza jak najwiecej pieniedzy na zakupy :rofl2:
 
I ja sie melduje... Straszna noc za mną... mam nadzieje że dzisiaj powtórki nie będzie...
Koszmarku trzymam kciuki za was obie... jakie to wszystko niesprawiedliwe... zamiast móc sie cieszyć to tu takie straszne rzeczy... ale już niedługo będzie dobrze...
Famme ja to jeszcze nie następna... teraz chyba Karolina (która nam tu pisała że może szybciej urodzić a teraz sie nie odzywa) potem Baswes i później ja, chyba że sie terminy pozmieniają... Zobaczymy dzisiaj co mi gin powie
Baska a no już to jakiś czs temu zauważyłam że razem będziemy tulić nasze szczęścia... ja swoje maleńkie (ale jakże ogromne) a ty swoje duże "dziecko":laugh2::-p

Ide lerzeć... jestem już po obiadku więc ide leżeć, odpoczywać bo umieram
 
reklama
mikusa no wsumie to eks mojego brata ale nawet Ja polubilam :-) przeciez TY gruba nie jestes wiec napewno cos przypadnie Ci do gustu :tak:



a moja Ala sobie spi wiec mam chwile luzu :happy:
 
Do góry